Indiana University School of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Indiana University School of Medicine jest krajowym liderem w dziedzinie badań medycznych i edukacji. Dzięki ponad 60 wydziałom akademickim i oddziałom specjalizacyjnym w dziewięciu kampusach w całym stanie oraz silnemu partnerstwu klinicznemu z najbardziej zaawansowanymi szpitalami i sieciami lekarzy stanu Indiana, szkoła nieustannie rozwija swoją misję przygotowania uzdrowicieli i zmiany zdrowia w Indianie i na całym świecie.

Z prawie 2000 pełnoetatowymi wykładowcami i wsparciem ponad 3000 wolontariuszy w całej Indianie - wszyscy uczą przyszłych lekarzy, IU School of Medicine jest wyjątkowo wyposażona, aby przygotować następne pokolenie uzdrowicieli i zmienić zdrowie i dobre samopoczucie w całych Stanach Zjednoczonych i poza. Poznaj słynną historię szkoły i poznaj kierownictwo.

Misja

Misją Indiana University School of Medicine jest poprawa zdrowia w stanie Indiana i poza nim poprzez promowanie innowacji i doskonałości w edukacji, badaniach i opiece nad pacjentami.

Wizja

IU School of Medicine poprowadzi transformację opieki zdrowotnej poprzez jakość, innowacje i edukację, a Indiana stanie się jednym z najzdrowszych stanów w kraju.

Podstawowe wartości

  • Doskonałość, która znajduje odzwierciedlenie w innowacyjnym prowadzeniu i rozwoju edukacji, badań i opieki nad pacjentem.
  • Szacunek dla osób, które są powiązane z Indiana University School of Medicine lub mają z nią kontakt: personel, studenci, mieszkańcy, stypendyści, wykładowcy, personel, partnerzy, społeczności, pacjenci i rodziny.
  • Uczciwość, która obejmuje najwyższe standardy etycznego postępowania i wzorowego charakteru moralnego.
  • Różnorodność, która przejawia się w działaniach, które doceniają wszystkich ludzi.
  • Współpraca, która przejawia się w kolegialnej komunikacji i współpracy.

Lokalizacje

Indianapolis

Address
West 10th Street,340
46202 Indianapolis, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: