Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W IU Bloomington wprowadzamy innowacje w kształceniu absolwentów

Interdyscyplinarne i wysokiej jakości badania są wspierane przez granty i nagrody od agencji federalnych, stanowych i non-profit. W 2012 r. IU otrzymało niemal rekordową kwotę 533 mln USD w zewnętrznych nagrodach badawczych. Przełomowa technologia istnieje w każdym zakątku kampusu, a 19 bibliotek IU Bloomington mieści ponad dziewięć milionów książek, które pomagają w próbach odkrywania i tworzenia nowych dziedzin wiedzy.

Dołącz do nas. Wybieraj spośród ponad 190 programów studiów magisterskich i certyfikacyjnych oraz współpracuj z najlepszymi naukowcami.Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

O nas

University Graduate School jest uznanym liderem w opracowywaniu nowych koncepcji i najlepszych praktyk w zakresie edukacji absolwentów, co sprawia, że IU Bloomington jest doskonałą lokalizacją do zdobycia dyplomu.

Pomagamy departamentom w rekrutacji, wspieraniu, utrzymywaniu i kończeniu studiów wybitnych naukowców. Dzięki naszej współpracy z krajowymi organizacjami szkolnictwa wyższego, takimi jak Rada Szkół Absolwentów, Komisja Współpracy Instytucjonalnej, Usługa Testowania Edukacyjnego, Program McNair Scholars, przejmujemy wiodącą rolę w kształtowaniu przyszłych kierunków kształcenia absolwentów.

Przede wszystkim wspieramy Cię we wszystkich twoich akademickich przedsięwzięciach - aby stworzyć środowisko uczenia się, w którym możesz wznieść się i utrzymać zestaw standardów gwarantujących wartość twojego stopnia z IU.

Lokalizacje

Notre Dame

Address
46556 Notre Dame, Indiana, Stany Zjednoczone