Przeczytaj oficjalny opis

W IU Bloomington wprowadzamy innowacje w kształceniu absolwentów

Interdyscyplinarne i wysokiej jakości badania są wspierane przez granty i nagrody od agencji federalnych, stanowych i non-profit. W 2012 r. IU otrzymało niemal rekordową kwotę 533 mln USD w zewnętrznych nagrodach badawczych. Przełomowa technologia istnieje w każdym zakątku kampusu, a 19 bibliotek IU Bloomington mieści ponad dziewięć milionów książek, które pomagają w próbach odkrywania i tworzenia nowych dziedzin wiedzy.

Dołącz do nas. Wybieraj spośród ponad 190 programów studiów magisterskich i certyfikacyjnych oraz współpracuj z najlepszymi naukowcami.Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

O nas

University Graduate School jest uznanym liderem w opracowywaniu nowych koncepcji i najlepszych praktyk w zakresie edukacji absolwentów, co sprawia, że IU Bloomington jest doskonałą lokalizacją do zdobycia dyplomu.

Pomagamy departamentom w rekrutacji, wspieraniu, utrzymywaniu i kończeniu studiów wybitnych naukowców. Dzięki naszej współpracy z krajowymi organizacjami szkolnictwa wyższego, takimi jak Rada Szkół Absolwentów, Komisja Współpracy Instytucjonalnej, Usługa Testowania Edukacyjnego, Program McNair Scholars, przejmujemy wiodącą rolę w kształtowaniu przyszłych kierunków kształcenia absolwentów.

Przede wszystkim wspieramy Cię we wszystkich twoich akademickich przedsięwzięciach - aby stworzyć środowisko uczenia się, w którym możesz wznieść się i utrzymać zestaw standardów gwarantujących wartość twojego stopnia z IU.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Tylko MS w Cybersecurity Risk Management z Indiana University da Ci unikalną - i cenną - zdolność do identyfikowania i łagodzenia wielu zagrożeń cybernetycznych w wybrane ... [+]

Zrób różnicę w walce z cyberatakami

Ostatnie cyberataki podkreśliły znaczenie cyberbezpieczeństwa. Organizacje potrzebują specjalistów na wszystkich poziomach - nie tylko w dziale IT - którzy rozumieją techniczne, prawne i biznesowe aspekty zarządzania ryzykiem cyberbezpieczeństwa, a także jak chronić prywatność.

Tylko MS w Cybersecurity Risk Management z Indiana University da Ci unikalną - i cenną - zdolność do identyfikowania i łagodzenia wielu zagrożeń cybernetycznych w wybranej ścieżce kariery.

Ten program studiów łączy kursy cyberbezpieczeństwa z trzech najwyżej ocenianych szkół IU - Szkoły Informatyki, Informatyki i Inżynierii, Kelley School of Business i Maurer School of Law - i koncentruje się wyłącznie na skrzyżowaniu technologii, biznesu i prawo.... [-]

Stany Zjednoczone Notre Dame
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku