Indiana State University College of Arts and Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1865 roku powstaliśmy: za ciężką pracę. Solidne wartości. Do jaworów. I dla Ciebie.

Wierzymy w szkoły publiczne, zdrowie publiczne i dobro publiczne. Dążymy do szczęścia. Uczciwość. Okazja. I szansa dla każdego na wspaniałe wykształcenie.

Dlatego oferujemy ponad 100 kierunków, ponad 70 programów online i nieskończone możliwości dla naszych studentów (licencjackich i magisterskich). Wzywamy ich do rozwoju i uczenia się w klasie i poza nią. I wywrzeć wpływ na społeczność, czy to tutaj, w Terre Haute, czy też na drugim końcu świata.

Mision

Podstawowe wartości

Stan Indiana przestrzega następujących podstawowych wartości:

  • Nauka: Przygotowujemy następne pokolenie liderów i obywateli, zapewniając spersonalizowane i zmieniające doświadczenia, które prowadzą do sukcesu w klasie i poza nią.
  • Odkrycie: pielęgnujemy ciekawość intelektualną i rozwój poprzez tworzenie nowej wiedzy i radość z lepszego zrozumienia przez ludzi.
  • Zaangażowanie: Współpracujemy z naszymi lokalnymi i globalnymi społecznościami, aby tworzyć długoterminowe relacje, integralność i wspólne poczucie dumy.
  • Integracja: Podejmujemy działania, aby szanować różnorodność osób, pomysłów i ekspresji, zapewniając, że są one autentycznie rozpoznawane, cenione i przeżywane.

Oświadczenie dotyczące wizji Uniwersytetu stanu Indiana

Będziemy uniwersytetem z wyboru dla studentów poszukujących wyróżniającej się, wysokiej jakości edukacji podkreślonej trudnymi doświadczeniami, które przygotowują naszych absolwentów do wniesienia wkładu w witalność gospodarczą oraz rozwój obywatelski i kulturowy ich społeczności i społeczeństwa globalnego.

Deklaracja misji Uniwersytetu stanu Indiana

Zmieniamy życie uczniów poprzez wysokiej jakości edukację połączoną z doświadczeniem uczenia się, zaangażowaniem społeczności i gotowością do kariery. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w kulturze integracji i wsparcia, która zapewnia umiejętności i wiedzę wpływające na stan Indiana i nie tylko.

Lokalizacje

Terre Haute

Address
Chestnut Street,621
47809 Terre Haute, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium