International University of Leadership

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Międzynarodowym Uniwersytecie Przywództwa zastanawialiśmy się nad nowatorskim pomysłem: uczynić szkolnictwo wyższe wysoce dostępnym dla pracujących studentów.

Wiele udogodnień, które uczniowie XXI wieku przyjmują teraz za pewnik - zajęcia wieczorowe, lekcje online, elastyczne planowanie, ciągła rekrutacja, środowisko skupione na studentach, wydział praktyków, biblioteka internetowa, e-książki, symulacje komputerowe - były pionierskie lub były akceptowane poprzez wysiłki IUL. Dzisiaj IUL to prywatna uczelnia oferująca amerykański dyplom na całym świecie w wybranym języku, angielskim lub francuskim, po rozsądnych kosztach.

Metoda uczenia IUL

IUL oferuje zajęcia Elearning, studenci są powiązani z globalnym środowiskiem, które jest niezbędne dla naszych programów. Zaangażowanie naszego uniwersytetu w kształtowanie liderów i przedsiębiorców, którzy są szkoleni w ramach zróżnicowanej kulturowo społeczności i którzy posiadają umiejętności wejścia na międzynarodowe środowisko, jest możliwe dzięki niedawnej eksplozji kształcenia na odległość.

Studenci IUL są ze sobą związani w trakcie programowania, a ostatecznie z międzynarodowych zespołów w ramach każdego kursu oraz w ramach kulminacyjnego wielokulturowego doświadczenia. W miarę, jak miejsce pracy zaczyna ewoluować w mieszane środowisko pracy, które obejmuje zarówno bezpośrednie relacje z pracownikami, jak i online, uczniowie z całego świata zapisują się na Międzynarodowy Uniwersytet Przywództwa, który inspiruje do korzystania z mieszanego środowiska nauczania.

Lokalizacje

Orlando

Address
International University Of Leadership
1507 S Hiawassee Rd, Suite 113/114

FL 32835 Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: