College of Business, Illinois State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

College of Business, Illinois State University O uczelni Witamy w College of Business na ! Illinois State Jest to okazja, aby poznać świat biznesu - rewolucjonizuje technologię, na rynku globalnym, i śmiały ducha przedsiębiorczości są ambitne i ekscytujące możliwości jeśli przygotowuje się przyszły lider biznesu. I Illinois State jest właściwym miejscem. Jaka jest różnica w biznesie tutaj? Nasi studenci i absolwenci mówią nam, różnica jest:

Połączenia osobowe z utalentowanych i entuzjastycznych wykładowców i pracowników.

Znaczące projekty rzeczywistym świecie i staże przygotowanie studentów do obecnych wyzwań w biznesie i przemyśle.

Możliwości współpracy i sieci z udanych absolwentów i sprawdzonych liderów biznesu.

Kompleksowy program nauczania zapewnia silne przygotowania do pracy zespołowej, technologii, analiz i innych kluczowych umiejętności będą potrzebne, aby odnieść sukces w świecie biznesu.

Nowy high-tech środowisku nauczania - W 21-wiecznej wersji Oxford College modelu, budynku cztery historie owinąć wokół otwartego dziedzińca powietrza. Obiekt łączy w sobie małe środowiska kampusie uczelni z obecności przedsiębiorstw i state-of-the-art technologii.

Z dalszego wsparcia absolwentów, liderów biznesu i przyjaciół, jesteśmy wykorzystując wpływ uczelni na świecie biznesu i na osobiste i zawodowe życie naszych uczniów. Wystarczy spojrzeć na wszystkich wymiarów naszych programów biznesowych. Przekonasz się, że Illinois State jest rzeczywiście bardzo szczególne miejsce dla zmotywowanych i utalentowanych studentów! College of Business Illinois State University jest jednym z najlepszych wyborów dla zdobywając tytuł MBA, w zależności od edycji 2012 Best 294 szkół biznesu, opublikowanym przez Princeton Review. Włączenie Best 294 szkół biznesu podkreśla jakość programu MBA Illinois State i Dlatego, że jest to najlepszy wybór dla studentów do wzięcia udziału. Dodatkowo Aspen Institute również plasuje MBA 32 pozycję Illinois State University wśród Beyond Szary Zawoje Globalny 100 programów przygotowanie studentów do gospodarowania społecznej, etycznej i ekologicznej w działalności gospodarczej.

Lokalizacje

Normalna

Address
College of Business Illinois State University Campus Box 5500
IL 61790-5500 Normalna, Illinois, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: