Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 2009 roku, ISDI przynosi długą historię globalnego sukcesu w programach biznesowych ukierunkowanych na cyfrową transformację do Stanów Zjednoczonych. Lokalizacja Doliny Krzemowej jest pierwszą tego rodzaju w Stanach Zjednoczonych i jest prowadzona przez Radę Naukową złożoną z najbardziej doświadczonych dyrektorów cyfrowych w regionie, aby szkolić następną generację cyfrowych liderów.

KIM JESTEŚMY

Pionier w sektorze edukacji

ISDI Digital University wprowadza pierwszy kompleksowy tytuł magistra z zakresu Business Internet (MIB), który koncentruje się na cyfrowej transformacji osób.

MISJA

Zapewnij wiedzę

Promowanie digitalizacji osób i organizacji. Przedefiniowanie edukacji i zmiana umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu w cyfrowym świecie.

WIZJA

Obejmuj się tym, że przyszłość jest cyfrowa.

Dzięki cyfryzacji przełamiemy globalne bariery i wzmocnimy więzi społeczne. Będziemy budować lepsze firmy, silniejsze gospodarki i rozwijać głębsze zrozumienie jednostek i kultur. Świat jest cyfrowy. Możesz być też.

Doświadczenie

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ISDI USA

Studenci pracują w grupach koncentrując się na cyfryzacji firmy partnerskiej. Podczas kursu studenci włączają swoje nowe umiejętności cyfrowe do projektu biznesowego. Pr ... [+]

Studenci pracują w grupach koncentrując się na cyfryzacji firmy partnerskiej. Podczas kursu studenci włączają swoje nowe umiejętności cyfrowe do projektu biznesowego. Projekt kręgosłupa jest ściśle nadzorowany przez mentorów, którzy co trzy tygodnie spotykają się z grupą studentów, kierując się rozwojem projektu. Ostateczny plan cyfrowy jest przedstawiony właścicielowi firm i panelowi profesorów po ukończeniu studiów magisterskich.

[-]
Stany Zjednoczone San Jose
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku