IPSL Institute for Global Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IPSL Institute for Global Learning nowo definiuje szkolnictwo wyższe w XXI wieku - wykorzystując międzynarodowe partnerstwa, które eliminują granice między środowiskiem akademickim a społeczeństwem i celowo dostosowując doświadczenia uczniów do wyzwań i możliwości współczesnego świata. Nasze wyjątkowe środowisko edukacyjne charakteryzuje się rygorem intelektualnym, otwartością, wzajemnością, kreatywnością oraz umiejętnościami i determinacją na rzecz wzmocnienia pozycji.

Początkowo znany jako "Międzynarodowe partnerstwo na rzecz uczenia się usług i przywództwa" - IPSL, założona w 1982 roku, jest organizacją edukacyjną obsługującą studentów, uczelnie, uniwersytety, organizacje non-profit i inne agencje usługowe na całym świecie poprzez wspieranie programów łączących wolontariat z badania społeczne i akademickie.

Zgodnie z naszą tradycją jako pionierzy edukacji, IPSL uruchomił niedawno naszą najnowszą inicjatywę w 2017 roku ... Community Organisation and Social Activism lub po prostu "COSA".

Co motywuje IPSL?

IPSL działa na rzecz większego etycznego, dostępnego i zrównoważonego zaangażowania międzynarodowego, ułatwiając relacje i uczenie się między studentami a agentami zmiany społecznej na całym świecie. W przeciwieństwie do staży, IPSL nie "umieszcza" studentów, ale raczej oferuje studentom możliwość nawiązania kontaktu z naszymi organizacjami zmiany społecznej (naszymi partnerami) w 4 krajach.

Dzisiaj, IPSL, oferuje w pełni akredytowane programy dla absolwentów oraz licencjackie, licencjackie programy nauczania usług w krajach na całym świecie - programy, w których uczestniczyło ponad 4000 studentów z ponad 400 uniwersytetów lub szkół wyższych w USA i 25 innych krajów. IPSL inwestuje ponad 83% przychodów z programu bezpośrednio w społeczności, którym służą.

Lokalizacje

Portland

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Portland, Oregon, Stany Zjednoczone

Cusco

Address
Cusco, Cusco, Peru

Medellín

Address
Medellín, Antioquia, Kolumbia

Hanoi

Address
Hanoi, Hanoi, Wietnam

Saloniki

Address
Saloniki, Saloniki, Grecja

Cartagena

Address
Cartagena, Boliwar, Kolumbia

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Departament Sololá, Gwatemala

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium