Hunter College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Hunter College oferujemy ponad 170 bogatych i ambitnych programów akademickich, które zapewniają studentom globalne spojrzenie i wiedzę niezbędną do rozwoju wybranych przez nich karier.

Hunter College z City University of New York, wybitny uniwersytet publiczny, ceni naukę w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych jako kamień węgielny indywidualnego rozwoju i istotną podstawę bardziej sprawiedliwego i integracyjnego społeczeństwa. Kontynuując naszą długą tradycję poszerzania możliwości, staramy się, aby studenci ze wszystkich środowisk zaangażowali się w rygorystyczne doświadczenie edukacyjne, które przygotuje ich do zostania liderami i innowatorami w swoich społecznościach i na świecie. Hunter uczestniczy również w intelektualnym dyskursie, wspierając znakomitą naukę i twórczą działalność swoich znakomitych nauczycieli.

Programy studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych firmy Hunter zachęcają uczniów do krytycznego myślenia - do podejścia do problemów z wielu perspektyw, rozróżniania pytań, które każdy z nich stawia, i rozpoznawania rodzajów dowodów dla każdej wartości. Programy akademickie Kolegium podkreślają znaczenie różnorodności ludzkiej, kładą nacisk na badania i twórczość artystyczną oraz zachęcają studentów do poszerzania swojej edukacji poza kampus. Dbamy o cechy, których potrzebują nasi absolwenci, aby rozwijać się w wybranych przez nich karierach i wprowadzać zmiany jako aktywni obywatele.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Park Avenue,695
10065 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium