Przeczytaj oficjalny opis

Humboldt International University zobowiązuje się do służby uczących się przez całe życie przez kształcenie na odległość, Przygotowując je do wspólnej wiedzy globalnej. Istnieje pięć podstawowych zasad kierujemy:

 1. Kompetencji zawodowych, wartości i etyki, które umożliwiają absolwentom opanowanie tablicę wiedzy i umiejętności dyscyplinarnego, aby pomóc im wykorzystać swoją wiedzę w warunkach rzeczywistych i rozwój kształcenia ustawicznego podnoszenia swoich zawodach.
 2. Krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów techniki, które pomogą absolwenci nabywają zdolność do identyfikacji i oceny problemów, rozwijania umiejętności krytycznego myślenia, proponowanie rozwiązań do wdrożenia zmiany, a następnie ocenić wyniki.
 3. uczenie się zespół, który skupia się na rozwoju zdolności uczniów do kierowania zespołami dzięki połączeniu umiejętności indywidualnych i grupowych aktywności mających na celu promowanie uczenia intelektualnego i technicznego, jak również zapewnienie poprawności i odkrywania nowych pomysłów.
 4. Angażowania się w proces uczenia się, którego celem jest poszanowanie różnorodności ludzi i zachowuje się w sposób tolerancyjny wobec kolegów i tych, którym służą w sposób, który może komunikować się pomysły w warunkach otwartości intelektualnej.
 5. Wykorzystanie informacji w różnorodnych możliwościach badawczych poprzez zbieranie, analizowanie wiarygodność i dokładność zebranych informacji, niezależnie od ich źródła, podczas korzystania z tych informacji, aby rozwiązać problemy lub do podjęcia działań.

Odległość Edukacja Środowisko

Test Odległość Edukacja Środowisko składa się z Uczenie modułu edukacyjnego, System Zarządzania Krzywa (synchronicznych i asynchronicznych platformy) oraz system administracyjny, Studenci mają dostęp do systemów 365 dni w roku, 24 godzin dziennie. Aby uzyskać dostęp do kampusu studenci kształcenia na odległość i instruktorzy wymagają komputery z dostępem do Internetu. Uczniowie każdej uzyskać własną nazwę użytkownika i hasło dostępu do platformy. Środowisko kształcenie na odległość jest ustawiony na maksymalną interakcję między studentami i ich instruktorów.

Minimalne wymagania aby uzyskać dostęp do kursów online

Oprogramowanie

 • Komputer z każdego rodzaju systemu operacyjnego, takich jak Mac OS X, Windows XP lub nowszy, Linux lub Android
 • Przeglądarka internetowa: Safari, Internet Explorer 8x lub nowszy, Microsoft krawędzi, Mozilla Firefox lub Google Chrome (jakakolwiek inna przeglądarka może działać, ale niektóre środki nie mogą działać poprawnie)
 • Dostęp do internetu, dostęp do szybkiego Zaleca
 • Program oprogramowanie do przetwarzania tekstu, takich jak Microsoft Word lub Write od Apache OpenOffice
 • Adobe Acrobat Reader do otwierania i zapisywania plików w formacie PDF lub innej podobnej przeglądarki PDF
 • oprogramowanie do wykrywania wirusów, które muszą być instalowane i uaktualniane

Sprzęt komputerowy

 • komputer stacjonarny, laptop lub tablet
 • Procesor Dual Core lub szybszy
 • Pamięć (RAM) 4 GB lub więcej
 • Połączenie internetowe WiFi lub przewodowej (dostęp do Internetu)
 • Kamera internetowa (1,3 megapiksela lub więcej)
 • Drukarka (opcja)
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Humboldt International University

Celem Master of Science in Organizational Leadership stopnia jest umożliwienie studentom zdobycia wiedzy i rozwijania umiejętności, które uczynią je skutecznych liderów n ... [+]

Celem Master of Science in Organizational Leadership stopnia jest umożliwienie studentom zdobycia wiedzy i rozwijania umiejętności, które uczynią je skutecznych liderów na każdym poziomie organizacji.

Master of Science in Organizational Leadership stopnia przygotowuje studentów do liderów do służby w dzisiejszych organizacji dynamicznych. Studenci zdobędą wiedzę, umiejętności i narzędzi niezbędnych do prowadzenia ich organizacji za pośrednictwem skomplikowanych zmian w naszym globalnym społeczeństwie poprzez ciągłe przekształcanie ich organizacji poprzez rozwój i procesy zawodowego i realizacji inicjatyw strategicznych w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej. Program ten koncentruje się w dużej mierze od stopnia interakcji lider-popychaczy, komunikacji międzykulturowej, coachingu, wpływając i rozwoju zespołu, prowadząc zmian organizacyjnych, myślenia strategicznego, lidera projektu i behawioralne teorie motywacji.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Por qué estudiar en Humboldt International University