Humboldt International University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Humboldt International University zobowiązuje się do służby uczących się przez całe życie przez kształcenie na odległość, Przygotowując je do wspólnej wiedzy globalnej. Istnieje pięć podstawowych zasad kierujemy:

 1. Kompetencji zawodowych, wartości i etyki, które umożliwiają absolwentom opanowanie tablicę wiedzy i umiejętności dyscyplinarnego, aby pomóc im wykorzystać swoją wiedzę w warunkach rzeczywistych i rozwój kształcenia ustawicznego podnoszenia swoich zawodach.
 2. Krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów techniki, które pomogą absolwenci nabywają zdolność do identyfikacji i oceny problemów, rozwijania umiejętności krytycznego myślenia, proponowanie rozwiązań do wdrożenia zmiany, a następnie ocenić wyniki.
 3. uczenie się zespół, który skupia się na rozwoju zdolności uczniów do kierowania zespołami dzięki połączeniu umiejętności indywidualnych i grupowych aktywności mających na celu promowanie uczenia intelektualnego i technicznego, jak również zapewnienie poprawności i odkrywania nowych pomysłów.
 4. Angażowania się w proces uczenia się, którego celem jest poszanowanie różnorodności ludzi i zachowuje się w sposób tolerancyjny wobec kolegów i tych, którym służą w sposób, który może komunikować się pomysły w warunkach otwartości intelektualnej.
 5. Wykorzystanie informacji w różnorodnych możliwościach badawczych poprzez zbieranie, analizowanie wiarygodność i dokładność zebranych informacji, niezależnie od ich źródła, podczas korzystania z tych informacji, aby rozwiązać problemy lub do podjęcia działań.

Odległość Edukacja Środowisko

Test Odległość Edukacja Środowisko składa się z Uczenie modułu edukacyjnego, System Zarządzania Krzywa (synchronicznych i asynchronicznych platformy) oraz system administracyjny, Studenci mają dostęp do systemów 365 dni w roku, 24 godzin dziennie. Aby uzyskać dostęp do kampusu studenci kształcenia na odległość i instruktorzy wymagają komputery z dostępem do Internetu. Uczniowie każdej uzyskać własną nazwę użytkownika i hasło dostępu do platformy. Środowisko kształcenie na odległość jest ustawiony na maksymalną interakcję między studentami i ich instruktorów.

Minimalne wymagania aby uzyskać dostęp do kursów online

Oprogramowanie

 • Komputer z każdego rodzaju systemu operacyjnego, takich jak Mac OS X, Windows XP lub nowszy, Linux lub Android
 • Przeglądarka internetowa: Safari, Internet Explorer 8x lub nowszy, Microsoft krawędzi, Mozilla Firefox lub Google Chrome (jakakolwiek inna przeglądarka może działać, ale niektóre środki nie mogą działać poprawnie)
 • Dostęp do internetu, dostęp do szybkiego Zaleca
 • Program oprogramowanie do przetwarzania tekstu, takich jak Microsoft Word lub Write od Apache OpenOffice
 • Adobe Acrobat Reader do otwierania i zapisywania plików w formacie PDF lub innej podobnej przeglądarki PDF
 • oprogramowanie do wykrywania wirusów, które muszą być instalowane i uaktualniane

Sprzęt komputerowy

 • komputer stacjonarny, laptop lub tablet
 • Procesor Dual Core lub szybszy
 • Pamięć (RAM) 4 GB lub więcej
 • Połączenie internetowe WiFi lub przewodowej (dostęp do Internetu)
 • Kamera internetowa (1,3 megapiksela lub więcej)
 • Drukarka (opcja)

Lokalizacje

USA Online

Address
4000 W Flagler ST
33134 USA Online, Stany Zjednoczone