Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Szkoła biznesu Howard University jest wzorem dla szkolnictwa wyższego od założenia w 1970 roku.

Dzięki dynamicznym działom akademickim, przełomowym centrom doskonałości, cenionym wydziałom, nagradzanym programom i ponad 8 000 absolwentów na całym świecie, Howard University School of Business nadal zalicza się do czołowych programów biznesowych w kraju.

Studenci i wykładowcy wybierają Szkołę Biznesu Howard University ponieważ zapewnia ona dogłębne nauczanie w klasie, doświadczenie w świecie rzeczywistym, głośniki ekspertów z różnych środowisk, dostęp do globalnych liderów branży oraz zaangażowanie w badania i publikacje.

Departamenty

Rachunkowość

Departament Rachunkowości na Howard University ukończył studia licencjackie z większą liczbą dyplomowanych w Wielkiej Brytanii, niż jakakolwiek inna uczelnia lub uniwersytet.

Finanse, ubezpieczenia i biznes międzynarodowy

Departament Finansów, Ubezpieczeń i Biznesu Międzynarodowego, największy dział w Szkole Biznesu, oferuje kursy w trzech głównych kierunkach (finanse, handel międzynarodowy i ubezpieczenia).

Systemy informacyjne

Departament Zarządzania Systemami Informatycznymi i Łańcuchem Dostaw wspiera podstawowy program administracji biznesowej i oferuje dwustopniowe programy na poziomie licencjackim i magisterskim (komputerowe systemy informacyjne i zarządzanie łańcuchem dostaw).

Zarządzanie

Główne kierunki zarządzania zostaną zanurzone w programie skupiającym się na rozwijaniu przywództwa, podejmowaniu decyzji, zarządzaniu zasobami ludzkimi i umiejętnościach w zakresie przedsiębiorczości.

Marketing

Departament Marketingu oferuje program mający na celu przygotowanie studentów studiów licencjackich na stanowiska podstawowe w marketingu oraz absolwentów na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w zarządzaniu funkcją marketingową w organizacji.

Centra naukowe

  • Centrum Doskonałości Kariery
  • Centrum Edukacji Księgowej
  • Centrum doskonałości w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Centrum Usług Finansowych
  • Centrum Global Business Studies
  • Centrum Edukacji Ubezpieczeniowej
  • Centrum Edukacji Cyberbezpieczeństwa

Najlepsze w swojej klasie

Już po raz dwunasty z rzędu The Princeton Review uznał Szkołę Biznesu nr 1 Howard University za szansę dla uczniów z mniejszości

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Howard University

Program Master of Accountant na Howard University jest wyspecjalizowanym, zaawansowanym programem biznesowym dla absolwentów, który koncentruje się na przygotowywaniu abs ... [+]

Program Master of Accountancy Howard University jest wyspecjalizowanym, zaawansowanym programem biznesowym dla absolwentów, koncentrującym się na przygotowywaniu absolwentów do udanej kariery w rachunkowości korporacyjnej, rachunkowości rządowej, księgowości non-profit, audytu oraz usług doradczych i konsultingowych.

Program przygotowuje studentów, w znaczący sposób, do egzaminu Certified Public Accounting (CPA) poprzez intensywne i wymagające zajęcia podczas 30-godzinnego programu. Państwa żądają 150 godzin, zwykle piątego roku edukacji rachunkowej, aby przystąpić do egzaminu. Nasz program zapewnia wymagane dodatkowe zajęcia, pozwalając jednocześnie uczniom na zdobycie prestiżowego dyplomu magisterskiego.... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Howard University

Master of Science in Finance [MSF] Program studiów wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie i postępów w karierze w finansach. ... [+]

Master of Science in Finance [MSF] Program studiów wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie i postępów w karierze w finansach. W tym intensywnym programie dla absolwentów uczniowie uczą się analizować i rozwiązywać złożone problemy finansowe i inwestycyjne oraz praktyczne problemy z zakresu finansów korporacyjnych, rynku finansowego i instytucji, zarządzania inwestycjami i portfelem, inżynierii finansowej i strategii finansowej.

Co więcej, program ten będzie bardzo pomocny dla studentów i praktyków, którzy przygotowują się do profesjonalnych oznaczeń, takich jak CFA (Chartered Financial Analyst) lub CFP (Certified Financial Planner) .... [-]

Stany Zjednoczone Waszyngton
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku