Howard University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu Howard University jest wzorem dla szkolnictwa wyższego od założenia w 1970 roku.

Dzięki dynamicznym działom akademickim, przełomowym centrom doskonałości, cenionym wydziałom, nagradzanym programom i ponad 8 000 absolwentów na całym świecie, Howard University School of Business nadal zalicza się do czołowych programów biznesowych w kraju.

Studenci i wykładowcy wybierają Szkołę Biznesu Howard University ponieważ zapewnia ona dogłębne nauczanie w klasie, doświadczenie w świecie rzeczywistym, głośniki ekspertów z różnych środowisk, dostęp do globalnych liderów branży oraz zaangażowanie w badania i publikacje.

Departamenty

Rachunkowość

Departament Rachunkowości na Howard University ukończył studia licencjackie z większą liczbą dyplomowanych w Wielkiej Brytanii, niż jakakolwiek inna uczelnia lub uniwersytet.

Finanse, ubezpieczenia i biznes międzynarodowy

Departament Finansów, Ubezpieczeń i Biznesu Międzynarodowego, największy dział w Szkole Biznesu, oferuje kursy w trzech głównych kierunkach (finanse, handel międzynarodowy i ubezpieczenia).

Systemy informacyjne

Departament Zarządzania Systemami Informatycznymi i Łańcuchem Dostaw wspiera podstawowy program administracji biznesowej i oferuje dwustopniowe programy na poziomie licencjackim i magisterskim (komputerowe systemy informacyjne i zarządzanie łańcuchem dostaw).

Zarządzanie

Główne kierunki zarządzania zostaną zanurzone w programie skupiającym się na rozwijaniu przywództwa, podejmowaniu decyzji, zarządzaniu zasobami ludzkimi i umiejętnościach w zakresie przedsiębiorczości.

Marketing

Departament Marketingu oferuje program mający na celu przygotowanie studentów studiów licencjackich na stanowiska podstawowe w marketingu oraz absolwentów na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w zarządzaniu funkcją marketingową w organizacji.

Centra naukowe

  • Centrum Doskonałości Kariery
  • Centrum Edukacji Księgowej
  • Centrum doskonałości w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Centrum Usług Finansowych
  • Centrum Global Business Studies
  • Centrum Edukacji Ubezpieczeniowej
  • Centrum Edukacji Cyberbezpieczeństwa

Najlepsze w swojej klasie

Już po raz dwunasty z rzędu The Princeton Review uznał Szkołę Biznesu nr 1 Howard University za szansę dla uczniów z mniejszości

Lokalizacje

Waszyngton

Address
2600 6th St NW
20059 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited