Hesston College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Start z jakością

Sukces zaczyna się od solidnych podstaw. Przez ponad 100 lat Hesston Kolegium przygotowuje studentów do udanych życia i kariery.

Hesston College jest dwuletni prywatnych, mieszkalnych, college sztuk wyzwolonych w Hesston, Kansas. Tutaj znajdziesz wsparcie i zachętę, jak przeżyć życie i mieli możliwości dla Twojej przyszłości. Hesston nazwano numer 2 dwa lata college'u w Stanach Zjednoczonych do sukcesu ucznia przez magazyn Washington Monthly w 2010 roku. Tak wysokie uznanie pokazuje, że nasi uczniowie są przedstawiane z rygorystycznymi wyzwań naukowych i otrzymują pomoc aby sprostać tym wyzwaniom.

Hesson College jest związany z mennonitów Church USA, których wartości są zakorzenione w zasadach chrześcijańskich.

Będziesz mieć możliwości rozwoju we wszystkich dziedzinach swojego życia - intelektualne, społeczne i religijne. Zapraszamy wszystkich środowisk, ponieważ po uruchomieniu w Hesston, możesz przyłączyć się do społeczności, która ceni każdego człowieka.

Zacznij od sukcesu

W Hesston, sukces zaczyna się od wsparcia. Studentów hesston nowych pomysłów i możliwości, przy wsparciu i zachęcie instruktorów i rzeczy dostępne są odpowiedzi na pytania, dyskutować zajęć lub po prostu porozmawiać o życiu. Studia w nowym kontekście kulturowym wykonuje pracę. Oferujemy zajęcia angielskiego jako drugiego języka, a innych międzynarodowych usług studenckich, które pomogą Ci dostosować się do życia w społeczności Hesston College. Z małej klasy rozmiarach i proporcjach studentów-to-instruktora 11 do jednego, wydział cię znam i wyposażyć się w wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele.

Programy akademickie są zaprojektowane, aby spełnić różnorodne opcje. Hesston przyznaje kojarzy stopnia, więc jeśli masz specyficzne interesy zawodowe, studia dwuletnie może prowadzić bezpośrednio do pracy lub może być podstawą do dalszych badań. Większość Hesston absolwentów ukończenia edukacji na uczelni cztery lata lub na uczelni. Nasz program nauczania sztuk wyzwolonych oferuje szeroki zakres przygotowania edukacyjnego, a my będziemy z wami, aby dokonać przeniesienia swoich kredytów proste.

Zacznij od Wspólnoty

Hesston College szybko staje się w domu z dala od domu do 450 uczniów, którzy venture tutaj od około 27 stanach USA i 14 krajach. Ponieważ nasi studenci pochodzą z całego świata, można spotkać unikalne doświadczenia i punkty widzenia. Będziesz miał możliwości uczenia się poza szkołą, choć działania i organizacji Campus, wolontariat i udział w naszych chórów, grup muzycznych i sportowych drużyn.

Tutaj zaczyna się w społeczność akademikach. Więcej niż 75 procent ludności mieszka na terenie kampusu studenckiego. Promujemy towarzyskich, mieszka i pracuje razem poprzez działania Campus, mod życia i rozwoju duchowego. Akademiki są zorganizowane tak, że dwóch studentów dzielić pokój, który jest również częścią mod. Mody są jednostki pięciu lub ośmiu pokoi, które są prowadzone przez studenta drugiego roku o nazwie asystent zamieszkania lub RA. Twój RA jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania, jak przejście do nowej kultury.

Lokalizacje

Kansas City

Address
Hesston College
Box 3000 Hesston

67062 Kansas City, Missouri, Stany Zjednoczone