Harrisburg University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O HU

W Harrisburg University jest tyle wspaniałych Harrisburg University . Trudno tu wybrać najlepszy powód, aby studiować tutaj. Oto niektóre z rzeczy, które według naszych studentów najbardziej cenią w Harrisburg University :

 1. Jesteśmy znani z naszych wybitnych programów naukowych i technologicznych, które prowadzą do wielkich karier.
 2. Oferujemy jedno z najniższych kursów na prywatne kształcenie uniwersyteckie w Pensylwanii, wspierając je wspaniałymi stypendiami i inną pomocą finansową.
 3. Ponieważ studenci pochodzą ze 110 krajów, nasze ciało studenckie jest jednym z najbardziej zróżnicowanych etnicznie wśród prywatnych szkół wyższych. Niezależnie od tego, kim jesteś, poczujesz się jak w domu.
 4. Każda specjalizacja wymaga stażu, więc masz gwarancję, że otrzymasz doświadczenie w świecie rzeczywistym, które jest cenione przez pracodawców.
 5. Nasz kampus znajduje się w samym sercu śródmieścia Harrisburga, kwitnącej stolicy Pensylwanii, gdzie są ogromne możliwości odbycia staży, pracy i rozrywki.
 6. Oferujemy programy, które łączą naszych studentów ze społecznością biznesową w zakresie mentoringu i budowania sieci - ogromny atut kariery.
 7. Miejsce 1 w kraju wśród prywatnych uczelni oferujących stypendia.
 8. Nazwany Uniwersytetem Roku STEM przez Corporate LiveWire.
 9. Nowe mieszkanie w stylu mieszkania po drugiej stronie ulicy od twoich zajęć.
 10. Wydział integruje doświadczenie korporacyjne i branżowe z praktycznymi projektami.
 11. Rozpocznij naukę w szkole wyższej na pierwszym roku.

Krótka historia Harrisburg University

Harrisburg University of Science and Technology został włączony do Commonwealth of Pennsylvania 12 grudnia 2001 r., Co czyni go pierwszym niezależnym uniwersytetem nastawionym na naukę i technologię, non-profit, który zostanie założony w Pensylwanii od ponad 100 lat. Harrisburg University został utworzony, aby zaspokoić potrzebę regionu stołecznego w zakresie zwiększenia możliwości edukacyjnych w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM), i stanowi znaczący krok w przyciąganiu, kształceniu i utrzymywaniu zróżnicowanej siły roboczej opartej na wiedzy w XXI wieku w Pensylwanii .

Potrzeba nowego uniwersytetu

W 1981 r. Harrisburg był miastem przemysłowym, którego sektor produkcyjny podupadał i został wpisany na listę drugiego najbardziej zagrożonego miasta w kraju. Miejsca pracy wymagające wysokich kwalifikacji i wysokich płac nie były już tworzone, jak kiedyś, a na tym obszarze brakowało wykształconej siły roboczej zdolnej do rozwoju w rozwijającej się gospodarce opartej na wiedzy w regionie. Ponadto, pomimo 20 innych szkół w bliskiej odległości, region cierpiał na techniczny drenaż mózgów.

Przywódcy społeczności uznali, że potrzebny jest nowy kierunek dla regionu. Wykorzystując siłę Harrisburga jako stolicy państwa, liderzy ci postanowili zbudować bardziej stabilną bazę zatrudnienia i ożywić gospodarkę, tworząc własną instytucję szkolnictwa wyższego zajmującą się technologicznymi i naukowymi wymaganiami pracowników XXI wieku. Ta grupa liderów biznesu, rządu i środowiska akademickiego oceniła szczególne potrzeby tej nowej gospodarki, od edukacji i przemysłu po podatki i transport. Stało się oczywiste, jak ważne jest powiązanie edukacji z rozwojem gospodarczym.

Dla grupy było jasne, że szkolnictwo wyższe i nowe zestawy umiejętności są potrzebne do wzrostu zatrudnienia, ponieważ era nowych technologii i nowych materiałów przyniosła bardziej wyrafinowane produkty i procesy w przemyśle, biurze i środowisku handlowym. Produkcja nie była już procesem powtarzalnym o niskich umiejętnościach, ale wymagała wysokiego poziomu wiedzy technicznej w połączeniu z silnymi umiejętnościami podejmowania decyzji i budowania zespołu. Obroże nie były już niebieskie ani białe, a pracownicy musieliby się uczyć przez całe życie, aby nadal budować nowe umiejętności i dobrze prosperować w miejscu pracy.

Przy zbyt małej liczbie pracowników z wykształceniem technologicznym wzrost gospodarczy regionu był zbyt mocno zależny od sektorów o słabiej płatnych miejscach pracy i słabszych perspektywach długoterminowych. Groziło nam stanie się tym, co jeden lider biznesu określił jako „gospodarkę magazynową.

Edukacja powinna kłaść nacisk na naukę i technologię, od klas średnich po salę wykładową na uniwersytecie. Ale w regionie dwóch milionów ludzi, z których Harrisburg był największym miastem, a także stolicą stanu, nie było czteroletnich instytucji skupiających się głównie na nauce i technologii. W regionie istniała silna obecność uczelni wyższych i kilka cenionych instytucji sztuk wyzwolonych, ale żadna z nich nie koncentrowała się na kluczowych tematach, które wymagały rozwijającej się i zmieniającej się gospodarki: STEM - nauka, technologia, inżynieria i matematyka. Co więcej, uniwersytety w regionie wykazały niewielkie zainteresowanie oferowaniem programów, które koncentrowały się wyłącznie na przedmiotach STEM, co nie pozostawiło żadnej innej alternatywy, jak stworzenie całkowicie nowego uniwersytetu od podstaw.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

Łączenie szkolnictwa wyższego ze strategicznym rozwojem gospodarczym

Wejdź na Harrisburg University Nauki i Technologii w Harrisburg University , prywatną miejską instytucję edukacyjną, która zapewnia kompetencje zachęcające wszystkich studentów do udanej nawigacji w karierze STEM. Harrisburg University otworzył swoje podwoje 25 sierpnia, przyjmując pierwszą klasę 113 studentów. Uniwersytet reprezentuje rozwój gospodarczy oparty na STEM i stał się wzorem dla izb handlowych w całym kraju, aby sprostać ich dywidendom z talentów.

Głównym zadaniem Harrisburg University jest powiązanie edukacji z potrzebami biznesowymi w regionie. Na długo przed przyjęciem pojedynczego wniosku, kierownictwo wyższego szczebla spotkało się z ponad 100 dyrektorami generalnymi firm z całej Wspólnoty, aby określić ich potrzeby siły roboczej. Na podstawie odpowiedzi uniwersytet opracował swój program nauczania. Członkowie regionalnego przemysłu biorą również udział w opracowywaniu programu studiów uniwersyteckich i uczestniczą jako wykładowcy korporacyjni i członkowie doradcy programowego. Ponadto wielokrotne staże są obowiązkowe.

Lokalizacja kampusu uniwersyteckiego znajduje się w pobliżu wielu firm, w których studenci HU odbywają staże. Ta wzajemna relacja umożliwia studentom zdobycie praktycznego doświadczenia w sektorze technologii biznesowych, a firmom zdobycie wstępnie wykwalifikowanych pracowników, których mogą kształcić i szkolić pod kątem konkretnych potrzeb ich branży. Dostosowując tradycyjne stopnie licencjackie do rozwoju siły roboczej opartej na nauce i technologii, HU pomaga stymulować rozwój gospodarki opartej na wiedzy w środkowej Pensylwanii, umożliwiając regionowi siłę roboczą do skutecznego uczestnictwa w gospodarce opartej na wiedzy XXI wieku.

Uniwersytet otrzymuje wsparcie zewnętrzne od sektora korporacyjnego, osób prywatnych oraz rządu stanowego i federalnego. Firmy z listy Fortune 500 oraz inne wiodące firmy, takie jak Hershey Company, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Equipment Company, Tyco Electronics i Penn National Insurance, wsparły Uniwersytet.

Model empirycznego uczenia się przez uniwersytet, w połączeniu z przygotowaniem i rozwojem kariery, doprowadził do nawiązania współpracy z misją i wizją uniwersytetu. Dzięki wizjonerskiej radzie powierniczej i doświadczonemu zespołowi zarządzającemu Harrisburg University ma dobrą pozycję do rozwoju, prosperowania i odpowiedzi na wezwanie Wspólnoty Narodów do stworzenia siły roboczej opartej na STEM.

Akredytacja

 • Harrisburg University Nauki i Technologii w Harrisburg University jest akredytowany przez Middle States Commission on Higher Education, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. Middle States Commission on Higher Education to instytucja akredytująca uznana przez amerykańskiego Sekretarza Edukacji i Council for Higher Akredytacja edukacyjna.
 • Oferty programu są autoryzowane przez Departament Edukacji Pensylwanii, Biuro Edukacji Postsecondary and Adult Education, 333 Market Street, Harrisburg, Pensylwania 17126.
 • Komisja ds. Szkolnictwa wyższego w Maryland udzieliła zezwolenia na prowadzenie działalności w Southern Maryland Higher Education Center dla Master of Science in Learning Technologies i Master of Science in Information Systems Engineering and Management.
 • Zatwierdzony do udziału w federalnym programie pomocy dla studentów HEA w tytule IV przez Departament Edukacji USA, 7 miejsce
 • Zatwierdzony przez Departament Edukacji Pensylwanii dla weteranów i uprawnionych osób na utrzymaniu, aby uzyskać świadczenia edukacyjne za pośrednictwem Administracji Weteranów (VA).
 • Zatwierdzony przez Administrację Weteranów do udziału w programie „Żółta Wstążka”.
 • Autoryzowany przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA - Egzekwowanie prawa imigracyjnego i celnego USA (DHS-USICE) jako instytucja uprawniona do Systemu Informacji dla Studentów i Wymiany Odwiedzających (SEVIS) w celu rekrutacji studentów niebędących imigrantami.
 • Umowa artykulacyjna z inną instytucją szkolnictwa wyższego pozwala studentom zapisanym na niektóre programy studiów stowarzyszonych na przeniesienie punktów na określone programy studiów na uniwersytecie. Uniwersytet ma umowę artykulacyjną z następującymi instytucjami: Harrisburg Area Community College; Community College of Baltimore County; Lehigh Carbon Community College; Hussian School of Art. Podejmowane są dodatkowe umowy artykulacyjne z różnymi instytucjami szkolnictwa wyższego.
 • Umowa konsorcjum z inną instytucją szkolnictwa wyższego umożliwia studentowi zapisanie się na uniwersytet przy jednoczesnym uznawaniu punktów w instytucji wizytującej. Uczelnia zawarła umowę konsorcjum na niektóre kursy nanobiotechnologiczne z Uniwersytetem Stanowym Pensylwanii - University Park Campus, a uniwersytet ma umowę konsorcjum na niektóre kursy informatyki z Uniwersytetem św. Franciszka.
 • Master of Science in Project Management jest akredytowany przez Global Accreditation Center z Project Management Institute. Program MS HU w zarządzaniu projektami jest jednym z zaledwie 110 programów na całym świecie, aby uzyskać tę akredytację. Globalne Centrum Akredytacji dla Programów Edukacyjnych Zarządzania Projektami (GAC) jest niezależną akademicką jednostką akredytującą posiadającą zasady, procedury i standardy dotyczące projektów, programów, zarządzania portfelem i powiązanych programów na poziomie licencjata, podyplomowego i doktoranckiego.

Lokalizacje

Harrisburg

Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pensylwania, Stany Zjednoczone