Gratz College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Online i Osoba

Z naciskiem na innowacyjność i elastyczność, Gratz College oferuje programy stopni i certyfikatów online. Zdobądź swój dyplom z kursów, które pobudzą twoje myślenie, przyspieszą karierę i wspierają twoje wartości. Summer Institute zaprasza do szybkich kursów w kampusie iw klasie.

Gratz College oferuje wyjątkowe doświadczenie w nauce dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań. Ciesz się niestandardowym programem nauczania, elastycznymi warunkami uczenia się oraz wsparciem, zaangażowanym środowiskiem uczniów.

Gratz College przygotowuje studentów do stania się liderami w swoich zawodach i społecznościach od ponad wieku. Gratz zatrudnia renomowanych wykładowców z całego świata, aby zaangażować studentów w rygorystyczne, prowokujące do myślenia badania.

GRATZ - Adina1 z SNPictures na Vimeo.

Historia i misja

Gratz College nosi nazwę storied żydowskiej rodziny, której bogata historia jest zjednoczona z Filadelfią, a nawet z całymi Stanami Zjednoczonymi. Znaczenie nazwy Gratz rozciąga się poza ściany kolegium, z powrotem do czasów rewolucji amerykańskiej. Historia rodziny Gratz jest patriotyzmem, sukcesem gospodarczym, filantropią i poparciem żydowskiej edukacji.

Rebecca Gratz (1781 - 1869) był prawdopodobnie najbardziej prominentnym i inspirującym członkiem rodziny. W 1838 r. Rebecca utworzyła w Filadelfii Hebrajskie Towarzystwo Niedzielnego Szkół, które stało się podstawą dla wszystkich żydowskich wyznawców kongregacji w Ameryce Północnej. Była również głęboko zaniepokojona kwestiami społecznymi tego dnia. Rebecca odegrała kluczową rolę w tworzeniu Hebrajskiego Towarzystwa Dobroczynności, żydowskiego domu wspierającego, Towarzystwa Paliwowego, Towarzystwa Szycia i innych. Z tak wielu osiągnięć na jej nazwisko niełatwo jest zrozumieć, dlaczego plotkowana jest Rebecca Gratz jako modelka Rebeccy, bohaterki Ivanhoe Sir Waltera Scotta.

Niewątpliwie inspirowane przez Rebeccę, jej brat Hyman dołączył do Hebrajskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Filadelfii, aby sfinansować kolegium nauczycielskie żydowskiej edukacji. Gratz College kontynuuje misję rodziny Gratz w 1895 roku jako pierwsza niezależna uczelnia żydowska w Ameryce Północnej, z zaangażowaniem w edukację wysokiej jakości i społeczność żydowską.

Misja

Gratz College zapewnia pluralistyczną edukację i angażuje studentów w aktywne badania dotyczące wzrostu zawodowego i wzbogacania osobistego. Gratz oferuje studia licencjackie i licencjackie, a także możliwości nauki dla dorosłych i nastolatków. Poprzez wydajne partnerstwa, College stara się utrzymywać i rozwijać swoje instytucjonalne i naukowe stosunki w Filadelfii, Ameryce Północnej i na całym świecie.

Wiele z programów Gratz odzwierciedla historyczne skoncentrowanie się Kolegium na badaniach żydowskich i edukacji. Dzięki szerokiemu zaangażowaniu w rozwój intelektualny i zawodowy różnych okręgów wyborczych, Kolegium tworzy dostęp dla studentów na całym świecie, aby stać się liderami w swoich zawodach i społecznościach.

Wizja

Gratz College jest uznawany na całym świecie jako lider w rozwijaniu skutecznych wychowawców, specjalistów, liderów i uczonych, zarówno w obrębie społeczności żydowskiej, jak i poza nią; inspirujące uczących się przez całe życie; pomagając budować świadomą i silną wspólnotę poprzez edukację ugruntowaną w wartościach żydowskich.

Podstawowe wartości

1. Ugruntowanie i rozwój zasobów edukacyjnych i innych profesjonalnych dla społeczności żydowskiej

2. Promowanie uczenia się przez całe życie i miłości do wiedzy

3. Inspirujące studia i doskonalenie naukowe

4. Rozwijanie krytycznego myślenia

5. Utrzymywanie uczciwości i etyki jako podstawy dla zachowania instytucji, jej personelu i procesu edukacyjnego

6. Wspieranie rozwoju zawodowego i stypendium

7. Wspieranie różnorodności i szacunku dla jednostki

8. Budowanie społeczności uczniów poprzez współpracę

9. Przyczynienie żydowskiej perspektywy do rynku pomysłów.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
7605 Old York Rd.
Melrose Park

19027 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone