Graceland University C.H. Sandage School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CH Sandage School of Business

Dziękujemy za zainteresowanie prowadzoną przez Graceland University CH Sandage School of Business, oferującą kierunki z rachunkowości, rolnictwa, zarządzania biznesem, ekonomii, marketingu w mediach społecznościowych i zarządzania sportem. Będziesz uczyć się przez troskliwych, oddanych wykładowców, dla których nauczanie to coś więcej niż tylko praca - to pasja.

Na Graceland University studenci uczą się poprzez doświadczenie - poprzez refleksję nad działaniem. Ta forma uczenia się nazywana jest uczeniem się przez doświadczenie i pomaga uczniom lepiej zrozumieć przebieg zajęć, mieć przewagę nad studentami w innych instytucjach i uzyskać lepszą pracę. Możliwości obejmują: Principal Voice of the Young Consumer Business Challenge, którego gospodarzem jest Principal Financial Group, rywalizacja sprzedażowo-marketingowa z drużyną koszykówki Iowa Wolves D-League, praca na konferencjach i krajowych imprezach sportowych organizowanych przez Heart of America Athletic Conference i National Association Intercollegiate Athletics (NAIA), zwiedzanie fabryk w siedzibie Vermeer Corporation i magazynach w Casey's General Stores Inc. oraz wielu wiodących w branży prelegentów. Staże są kolejnym ważnym składnikiem poszerzania wiedzy empirycznej uczniów i są promowane w następujących obszarach studiów w ciągu roku szkolnego i latem: księgowość, działalność rolnicza, administracja biznesowa, przedsiębiorczość, finanse, biznes międzynarodowy, zarządzanie, marketing, zasoby ludzkie zarządzanie, marketing w mediach społecznościowych i zarządzanie sportem.

Jako część CH Sandage School of Business, Sandage Center for the Study of Free Enterprise and Entrepreneurship umożliwia Graceland University utrwalanie ducha wolnej przedsiębiorczości wśród studentów, wykładowców i społeczności. Jeśli zdecydujesz się zostać członkiem naszego wielokrotnie nagradzanego zespołu Enactus, będziesz mógł osobiście doświadczyć ducha przedsiębiorczości, uczestnicząc w lokalnych i międzynarodowych projektach, które poprawiają jakość społeczności i planety. Jako student CH Sandage School of Business w Graceland będziesz miał również okazję uczestniczyć i prowadzić takie organizacje jak Ag Business Club, Community Development Club, Investment Club i nie tylko.

Lokalizacje

Lamoni

Address
University Place,1
50140 Lamoni, Iowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium