Gordon College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja to transformacja. W Gordon traktujemy to osobiście. Naszym przywilejem, a nie tylko naszą odpowiedzialnością, jest tworzenie wyjątkowych kamieni milowych w życiu naszych studentów, akademickich, międzyszkolnych i relacyjnych.

Doświadczenie Gordona tworzy kontekst dla zdobytej wiedzy, zapewnia możliwości zastosowania zdobytej wiedzy i udoskonala szerszy cel - powołanie lub powołanie do życia każdego ucznia.

Gordon College dąży do absolwentów mężczyzn i kobiet wyróżniających się dojrzałością intelektualną i chrześcijańskim charakterem, zaangażowanych w życie służby i przygotowanych na przywództwo na całym świecie.

Nasza misja: Ponadczasowa - i aktualna

Jako celowa wspólnota chrześcijańska, Gordon służy uczniom z różnych środowisk, którzy przyjmują szeroko ewangeliczną tożsamość Kolegium i pragną doświadczenia łączącego wyjątkowe wykształcenie sztuk wyzwolonych z świadomą wiarą chrześcijańską. Zachowujemy zobowiązanie do integrowania wiary i uczenia się, dziedzictwa, które kiedyś było udziałem wielu instytucji, takich jak nasz sąsiad w Bostonie, Uniwersytet Harvarda - pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.

Gordon pozostaje również zaangażowany w siłę edukacji sztuk wyzwolonych, aby doskonalić cechy najbardziej poszukiwane przez pracodawców - zdolność do holistycznego myślenia, rozumowania analitycznego, komunikowania się perswazyjnie, a nawet - co ważniejsze - do działania moralnego.

Naszym podstawowym obowiązkiem jest przygotowanie studentów na długą metę, uczynienie ich duchowo, intelektualnie, relacyjnie i zawodowo gotowymi na całe życie wzrostu - od pierwszej pracy po studiach i poza nią, w dziedzinach, które jeszcze nie istnieją. W czasach, kiedy ludzie mogą zmienić zawody (nie tylko pracodawców) w trakcie kariery zawodowej, silne wykształcenie humanistyczne oferuje elastyczność i zręczność.

Nasza misja jest fundamentem wszystkiego, co robimy, inspirując kolejne pokolenie do przywództwa dla wspólnego dobra.

Gordon College jest jednym z najlepszych uniwersytetów chrześcijańskich w kraju i znajduje się na północ od Bostonu. Oferujemy studentom wyjątkowy dostęp do najnowocześniejszych możliwości rozwoju intelektualnego, zawodowego i przywódczego, aby sprostać coraz bardziej złożonym wyzwaniom globalnego społeczeństwa. Gordon wyróżnia się spośród innych wybitnych instytucji w Nowej Anglii, łącząc wyjątkowe wykształcenie z świadomą wiarą chrześcijańską.

Akredytacja

Gordon College został akredytowany przez następujące organizacje, w uznaniu doskonałości naszych programów po przeprowadzeniu rygorystycznej oceny:

 • NEASC: New England Association of Schools and Colleges
 • NASM: Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych
 • CSWE: Rada ds. Edukacji w zakresie pracy socjalnej
 • Departament Edukacji Commonwealth of Massachusetts

Afiliacje

 • CCCU: Council of Christian Colleges and Universities
 • CCC: Christian College Consortium
 • Grupa Annapolis
 • CIC: Council of Independent Colleges
 • NAICU: Krajowe Stowarzyszenie Niezależnych Kolegiów i Uniwersytetów
 • AICUM: Stowarzyszenie niezależnych szkół wyższych i uniwersytetów w Massachusetts
 • NECCUM: Northeast Consortium of colleges and university of Massachusetts
 • National Collegiate Athletics Association (Division III)

Życie studenckie

Sercem Gordona jest nasza solidna społeczność studentów - żyjących, uczących się, służących i rozwijających się obok siebie. Dbamy o to, abyś dobrze prosperował w każdym aspekcie swojego doświadczenia Gordona i że robisz to w towarzystwie dobrych przyjaciół i troskliwego personelu. Tutaj masz szansę poprowadzić swoich kolegów, dokonać zmian lokalnie i globalnie, pogłębić swoją wiarę i poszerzyć swoje horyzonty.

Lokalizacje

Wenham

Address
Gordon College, 255 Grapevine Road,
01984 Wenham, Massachusetts, Stany Zjednoczone