Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja to transformacja. W Gordon traktujemy to osobiście. Naszym przywilejem, a nie tylko naszą odpowiedzialnością, jest tworzenie wyjątkowych kamieni milowych w życiu naszych studentów, akademickich, międzyszkolnych i relacyjnych.

Doświadczenie Gordona tworzy kontekst dla zdobytej wiedzy, zapewnia możliwości zastosowania zdobytej wiedzy i udoskonala szerszy cel - powołanie lub powołanie do życia każdego ucznia.

Gordon College dąży do absolwentów mężczyzn i kobiet wyróżniających się dojrzałością intelektualną i chrześcijańskim charakterem, zaangażowanych w życie służby i przygotowanych na przywództwo na całym świecie.

Nasza misja: Ponadczasowa - i aktualna

Jako celowa wspólnota chrześcijańska, Gordon służy uczniom z różnych środowisk, którzy przyjmują szeroko ewangeliczną tożsamość Kolegium i pragną doświadczenia łączącego wyjątkowe wykształcenie sztuk wyzwolonych z świadomą wiarą chrześcijańską. Zachowujemy zobowiązanie do integrowania wiary i uczenia się, dziedzictwa, które kiedyś było udziałem wielu instytucji, takich jak nasz sąsiad w Bostonie, Uniwersytet Harvarda - pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.

Gordon pozostaje również zaangażowany w siłę edukacji sztuk wyzwolonych, aby doskonalić cechy najbardziej poszukiwane przez pracodawców - zdolność do holistycznego myślenia, rozumowania analitycznego, komunikowania się perswazyjnie, a nawet - co ważniejsze - do działania moralnego.

Naszym podstawowym obowiązkiem jest przygotowanie studentów na długą metę, uczynienie ich duchowo, intelektualnie, relacyjnie i zawodowo gotowymi na całe życie wzrostu - od pierwszej pracy po studiach i poza nią, w dziedzinach, które jeszcze nie istnieją. W czasach, kiedy ludzie mogą zmienić zawody (nie tylko pracodawców) w trakcie kariery zawodowej, silne wykształcenie humanistyczne oferuje elastyczność i zręczność.

Nasza misja jest fundamentem wszystkiego, co robimy, inspirując kolejne pokolenie do przywództwa dla wspólnego dobra.

Gordon College jest jednym z najlepszych uniwersytetów chrześcijańskich w kraju i znajduje się na północ od Bostonu. Oferujemy studentom wyjątkowy dostęp do najnowocześniejszych możliwości rozwoju intelektualnego, zawodowego i przywódczego, aby sprostać coraz bardziej złożonym wyzwaniom globalnego społeczeństwa. Gordon wyróżnia się spośród innych wybitnych instytucji w Nowej Anglii, łącząc wyjątkowe wykształcenie z świadomą wiarą chrześcijańską.

Akredytacja

Gordon College został akredytowany przez następujące organizacje, w uznaniu doskonałości naszych programów po przeprowadzeniu rygorystycznej oceny:

 • NEASC: New England Association of Schools and Colleges
 • NASM: Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych
 • CSWE: Rada ds. Edukacji w zakresie pracy socjalnej
 • Departament Edukacji Commonwealth of Massachusetts

Afiliacje

 • CCCU: Council of Christian Colleges and Universities
 • CCC: Christian College Consortium
 • Grupa Annapolis
 • CIC: Council of Independent Colleges
 • NAICU: Krajowe Stowarzyszenie Niezależnych Kolegiów i Uniwersytetów
 • AICUM: Stowarzyszenie niezależnych szkół wyższych i uniwersytetów w Massachusetts
 • NECCUM: Northeast Consortium of colleges and university of Massachusetts
 • National Collegiate Athletics Association (Division III)

Życie studenckie

Sercem Gordona jest nasza solidna społeczność studentów - żyjących, uczących się, służących i rozwijających się obok siebie. Dbamy o to, abyś dobrze prosperował w każdym aspekcie swojego doświadczenia Gordona i że robisz to w towarzystwie dobrych przyjaciół i troskliwego personelu. Tutaj masz szansę poprowadzić swoich kolegów, dokonać zmian lokalnie i globalnie, pogłębić swoją wiarę i poszerzyć swoje horyzonty.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Gordon College

Gordon's Master of Science in Financial Analysis (MSFA) jest zarówno dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę biznesową i finansową, jak i dla ... [+]

Skandale biznesowe pokazały nam, że szczegóły nie mogą być brane za pewnik. Oznacza to, że firmy i organizacje nie tylko zatrudniają analityków, którzy potrafią radzić sobie z liczbą, ale też robią to przy zachowaniu wysokich standardów etycznych. W Gordonie model biznesowy jest inny. W naszym chrześcijańskim środowisku usługi biznesowe i finansowe - jak w przypowieści o talentach - mogą służyć jako środek społecznego dobra, zarządzania, sprawiedliwości i miłości.

Znajdź swój kształt

Ten program jest doskonały dla studentów z całego czteroletniego środowiska akademickiego - niezależnie od tego, czy posiadasz tytuł licencjata, naukę lub naukę stosowaną na dyplomie uczelni. Gordon's Master of Science in Financial Analysis (MSFA) jest zarówno dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę biznesową i finansową, jak i dla tych, którzy chcą przejść do kariery finansowej lub biznesowej z dziedzin humanistycznych, społecznych lub związanych z dziedziną STEM.... [-]

Stany Zjednoczone Wenham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku