Golden Gate University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Drugi rok z rzędu, Washington Monthly plasuje Golden Gate University School Golden Gate University America's # 1 School for Adult Learners w swoim dorocznym Przewodniku i rankingach.

EDUKACJA PROFESJONALISTÓW OD 1901 ROKU

Od ponad 110 lat organizacja non-profit Golden Gate University (GGU) pomaga uczniom w osiąganiu ich zawodowych celów poprzez zapewnienie kształcenia na poziomie licencjackim i magisterskim z zakresu rachunkowości, prawa, podatków, biznesu i pokrewnych dziedzin.

GGU jest czwartym najstarszym prywatnym uniwersytetem non-profit w Kalifornii, obejmującym 3000 studentów i reprezentujących ponad 68 000 absolwentów. Kampus uniwersytetu znajduje się w centrum San Francisco. Oprócz kursów wieczorowych i weekendowych większość kursów i stopni odbywa się w trybie online.

MISJA

Golden Gate University przygotowuje osoby do kierowania i obsługi poprzez dostarczanie wysokiej jakości, opartych na praktyce programów edukacyjnych z dziedziny rachunkowości, prawa, podatków, biznesu i pokrewnych zawodów - jako instytucji non-profit - w innowacyjnym i wymagającym środowisku edukacyjnym, które obejmuje etykę zawodową i różnorodność.

HISTORIA

Golden Gate University zaczyna swoją historię od wieczornej serii wykładów rozpoczętych przez YMCA w San Francisco podczas gorączki złota w Kalifornii na początku lat pięćdziesiątych. Już wtedy wykłady koncentrowały się na praktycznych problemach dnia, takich jak testowanie złota i język angielski. Program uniwersytecki pierwszego stopnia rozpoczął się w 1901 roku, wraz z utworzeniem pierwszej wieczorowej szkoły prawniczej w Kalifornii. Oferując zajęcia w nocy, Golden Gate udostępnił zwykłym osobom badania prawne. Czterech uczniów stanowiło pierwszą klasę kończącą szkołę prawniczą. Obecnie Golden Gate University kontynuuje działalność jako pionier edukacji dorosłych w biznesie i zarządzaniu, księgowości, podatkach i prawie. Jak zawsze, GGU kładzie nacisk na praktyczne nauczanie prowadzone przez profesjonalistów praktykujących w tej dziedzinie.

Lokalizacje

San Francisco

Golden Gate University

Address
536 Mission Street
San Francisco, CA 94105

94105-2968 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 415-442-7800