Goizueta Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasze doświadczenie czyni nas świetnymi. Wyobraź sobie, co może zrobić dla ciebie.

Prawie 100 lat doskonałości oznacza, że wiemy, jak stworzyć trwały i znaczący wpływ na biznes.

Goizueta Beyond: przewidywanie przyszłości biznesu

Biznes to pojazd zdolny do wywarcia znaczącego, trwałego wpływu na społeczeństwo. Uwzględnienie tego poglądu otwiera naszą wspólną zdolność do wprowadzania innowacji na najważniejsze sposoby w najbardziej palących tematach. Przez prawie 100 lat Goizueta Business School była poligonem dla przywódców pryncypialnych i laboratorium dla potężnych wglądów. Nasza historia obejmuje etos etycznego biznesu i daje nam siłę, by dążyć do osiągnięcia przez całe życie postępu. Kierując złożoną współzależnością biznesu i społeczeństwa, staramy się zjednoczyć najbystrzejsze umysły, aby rozwiązać największe problemy z uczciwością, pomysłowością i gritem. To jest Goizueta Beyond.

Historia kształtowania przyszłości.

Poprzez jazdę, wytrwałość i odważne pomysły, nasz imiennik, Roberto Goizueta był w stanie wspiąć się po szczeblach zarządzania na najwyższą pozycję w The Coca-Cola Company i poprowadzić ją do bezprecedensowego dobrobytu. Pod jego kierownictwem wartość rynkowa stada Coca-Coli wzrosła z 4 mld USD w 1981 r. Do 145 mld USD w 1997 r.

Roberto C. Goizueta

Nasz imiennik był jednym z wielkich liderów biznesu XX wieku. Podczas swojej 16-letniej kadencji w The Coca-Cola Company, Roberto Goizueta zwiększył swoją wartość z 4 miliardów dolarów do 145 miliardów dolarów - zapewniając sobie miejsce wśród "najbardziej podziwianych korporacji Ameryki", zgodnie z listą Fortune. Podczas budowania biznesu, Goizueta przyczynił się również znacząco do rozwoju Emory i szkoły biznesu.

Przez całe życie Goizueta kierowała się ciekawością, intelektualną odwagą i uczciwością. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy podzielić się jego imieniem i żyć jego wartościami, które stanowią fundament naszego podejścia edukacyjnego i są fundamentem naszej misji edukowania najlepszych jutrzejszych liderów.

Goizueta's Impact on Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta mówi o znaczeniu prowadzenia biznesu w sposób uczciwy, honorowy i dumny. Jego syn ma ulubiony cytat, który podkreśla, co czyni dobrego lidera.

Lokalizacje

Atlanta

Address
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Gruzja, Stany Zjednoczone