Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozwiązywanie problemów, które mają znaczenie

Robinson College of Business to społeczność studentów, nauczycieli i specjalistów, którzy specjalizują się w odkrywaniu spostrzeżeń, które kierują mądrzejszymi decyzjami biznesowymi.

Z bogatą historią w mieście, Robinson College znajduje się w centrum Atlanty, jest liderem z lokalnymi i globalnymi partnerami biznesowymi i wspiera sieć absolwentów z ponad 60 000 osób, która sięga daleko - od małych firm po globalne firmy . Mamy silne powiązania na całym świecie - i dbamy o to, aby nasi uczniowie również.

Nasze programy zostały stworzone, aby popchnąć uczniów poza klasę i oferować doświadczenia, które wypełniają lukę między edukacją biznesową a światem biznesu. Nasi uznani na arenie międzynarodowej wykładowcy to nie tylko eksperci w swoich dziedzinach, ale także płodni autorzy, wybitni naukowcy i wielokrotnie nagradzani liderzy.

Wyróżniają się Robinson Students

Znajdziesz naszych studentów służących jako konsultanci dla lokalnych firm i dostarczających biznesplany, badania rynku i oceny produktów. Współpracują z partnerami biznesowymi w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów z dużymi danymi i oferowania solidnych rozwiązań. Nasi uczniowie podróżują po świecie ucząc się o firmach działających na całym świecie. Rywalizują o najwyższe rankingi w przypadku konkursów, hackathonów i wyzwań związanych z przedsiębiorczością. Nasi absolwenci lądują na najwyższych stanowiskach, zarabiają podwyżki i zdobywają sławę oraz Robinson College.

Bliżej biznesu

  • Przywództwo finansowy Sympozja .Powierzchnia półroczny finansowy Leadership Symposium składa się z paneli o kierowniczej C-Suite, przedsiębiorców i specjalistów finansowych, którzy narażają uczniów do najlepszych praktyk biznesowych, pojawiających się tendencji, a przyszłość działalności .Moderated przez nasz Executive w rezydencji, a C -site executive w dwóch firmach z listy Fortune 500 oraz w obrocie na niepublicznym rynku kapitałowym, dotychczasowymi tematami Symposia są M
  • Program Mentor. Studenci mogą otrzymać mentora wykonawczego w celu zapewnienia doradztwa zawodowego i kontaktów biznesowych. Do mentorów należą dyrektorzy C-suite w firmach takich jak Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Churches Chicken , Printpack i Oglethorpe Power .
  • Financial Leadership Network. Financial Leadership Network (FLN), powiązany z Departamentem Finansów, zapewnia studentom dostęp do wiodących firm w Atlancie, takich jak Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue, i Alvarez
  • Nagrody Lidera Finansów Roku (FLY). Departament Finansów sponsoruje FLY Awards , doroczne wydarzenie, które wyróżnia wybitnych liderów w dziedzinie finansów i pomaga połączyć studentów z „osobami, które wciągnęły się i wstrząsnęły” w finansach Atlanty.
  • Kurs Przywództwa Finansowego. Prowadzony przez nasz Executive in Residence Kurs Finansowego Przywództwa koncentruje się na rozwoju kariery i kapitału ludzkiego poprzez mentoring, testowanie oceny kariery oraz interakcję z prelegentami.

Postępująca wizja 2020

Advancing Vision 2020 to pięcioletni plan strategiczny Robinsona, który wymaga inwestycji w wydziałowe kadry, zwiększając liczbę wciągających i eksperymentalnych możliwości uczenia się dla studentów, budując głębszą współpracę między uczelnią a partnerami korporacyjnymi, zmodernizowane obiekty i technologie, z funduszy pochodzących z istniejące zasoby i nowe przychody. Plan został zatwierdzony na spotkaniu Robinson Fall Faculty w 2015 r. 18 listopada 2015 r.

Wizja

Nikt nie zbliża się do biznesu niż Robinson.

W samym sercu Atlanty, w otoczeniu firm z listy Fortune 500 i firmowych start-upów, Robinson College of Business sprzyja głębokim i trwałym relacjom biznesowym, które przecinają nasze misje badawcze, dydaktyczne i usługowe, aby ułatwić rozwój następnej generacji liderów . Rozwijamy przyszłe talenty poprzez programy studiów, jednocześnie łącząc studentów z biznesem i społeczeństwem, a także wspieramy obecnych liderów poprzez edukację kadry kierowniczej, a także współpracę i sponsorowane badania. To pozwala nam być bliżej biznesu, lepiej rozumieć wyzwania rynkowe i efektywniej współtworzyć i wdrażać rozwiązania z biznesem.

Trzy cele są niezbędne do osiągnięcia tej wizji do 2020 r .:

  1. Umożliwienie uczniom wykorzystywania szans rewolucji technologicznej
  2. Wspieranie środowiska badawczego niezbędnego do stworzenia wnikliwych liderów biznesowych
  3. Poprowadź celową społeczność

Misja

Upewnij się, że powstaje różnorodny organ studencki przygotowany do dostarczania wartości w biznesie, administracji i organizacjach non-profit.

Osiągamy to, angażując naukowców i praktyków, którzy zwiększają nasze zrozumienie tego, w jaki sposób jednostki, organizacje i rynki najskuteczniej zwiększają dobrobyt społeczny. Dzielimy się tą wiedzą z naszymi rówieśnikami oraz obecnymi i przyszłymi liderami biznesu, aby zmaksymalizować jego potencjał oddziaływania na jednostki, rodziny, społeczności i globalne społeczeństwo.

Podstawowe wartości

Cztery wartości definiują nas i kierują naszymi wynikami.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Otwartość

Rygor i znaczenie.

Współpraca.

Siła rynków.

Jesteśmy otwarci na poszukiwanie kreatywnych pomysłów i sposobów osiągnięcia tego, co inni twierdzą, że może nie być możliwe. Wspieramy obecnych i przyszłych liderów ze wszystkich środowisk.

Prowadzimy rygorystyczne i odpowiednie badania, które stymulują świat akademicki i pozwalają nam dostarczać doświadczenia edukacyjne, które inspirują obecnych i przyszłych liderów biznesu do rozwijania, wprowadzania innowacji i przekształcania praktyki biznesowej.

Tworzymy i cenimy relacje współpracy, które pozwalają nam przekładać wiedzę akademicką, techniki i metody na lepsze praktyki biznesowe. Problemy biznesowe, które nie mają sprawdzonego podejścia, tworzą wyprowadzony popyt na nowe badania akademickie i możliwości kooperacji wartości. Kultywowanie relacji opartych na współpracy jest kluczem do stworzenia tego cnotliwego koła.

Uważamy, że system zorientowany na rynek najlepiej promuje i wspiera wzrost indywidualnej godności, wolności i osobistej odpowiedzialności oraz jest najskuteczniejszym sposobem wzbogacenia życia ludzi. Cenimy zapewnienie, że obecni i przyszli liderzy organizacyjni angażują się, w sposób etyczny i odpowiedzialny, zarówno na rynku, jak iw kontekście społecznym, w którym działają, aby stworzyć długoterminową wartość.

Lokalizacje

Atlanta

Address
33 Gilmer Street SE
30303 Atlanta, Gruzja, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium