Georgetown University School of Continuing Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Szkoła Studiów Kontynentalnych Uniwersytetu Georgetown (SCS) oferuje programy absolwentów studiów zawodowych i liberalnych, ponad 30 profesjonalnych programów certyfikacyjnych, szkoleń i edukacji niestandardowej i korporacyjnej, szkoły letniej i programów specjalnych oraz jedyny program studiów licencjackich na studiach wieczorowych.

Łącząc doświadczonych naukowców i praktyków z innowacyjnym programowaniem edukacyjnym, SCS przygotowuje cię do umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszym rozwijającym się krajobrazie biznesowym.

Jako student SCS dołączysz do wspólnej i zróżnicowanej społeczności akademickiej, która składa się z:

  • Prawie 300 studentów wojskowych
  • 45 procent kobiet i mężczyzn w kolorze
  • Studenci z ponad 45 branż
  • Ponad 300 międzynarodowych studentów reprezentujących 75 narodowości
  • Uczniowie w wieku od 20 do 88 lat

Misja SCS

Misja: Zapewnienie światowej klasy edukacji opartej na wartościach dla różnorodnych społeczności i osób w trakcie kariery akademickiej i zawodowej; poprawa szans na zatrudnienie i rozwój siły roboczej; i przyczyniać się do budowania społeczeństwa obywatelskiego, dobrze poinformowanego i świadomego globalnie.

Wizja: Aby zmienić życie i karierę różnorodnych uczących się przez całe życie, zapewniając dostęp do zaangażowanej i spersonalizowanej edukacji liberalnej i zawodowej dla wszystkich.

Nasz kampus

Poznaj DC

Szkoła Studiów Kontynuujących znajduje się w sercu stolicy kraju. W klasie będziesz uczyć się od liderów branży, współpracować z wybitnymi uczonymi i współpracować z rówieśnikami z całego kraju i całego świata. Zaraz za rogiem znajdują się muzea, zabytki, restauracje i atrakcje kulturalne.

Ucz się bez ograniczeń

Nasz state-of-the-art centrum kampusu DC oferuje ponad 95.000 stóp kwadratowych sali lekcyjnej, biura i miejsca spotkań ze zintegrowaną technologią. Wyposażenie obejmuje 30 sal lekcyjnych, 14 grupowych pomieszczeń do nauki, 125-osobowe audytorium, cyfrowe laboratorium medialne i studio telewizyjne, międzywyznaniową kaplicę, bibliotekę, kawiarnię i wiele salonów.

Połącz się z przemysłem

Kluczowym elementem strategicznej wizji SCS jest wykorzystanie silnych partnerstw i relacji z ekspertami branżowymi i organizacjami z lokalnej społeczności. Nasza dzielnica śródmiejska jest domem dla setek firm i organizacji reprezentujących szeroki wachlarz branż i sektorów, w tym firm public relations; dziennikarstwo, komunikacja i media; firmy z branży sportowej; agencje zasobów ludzkich; agencje rządowe; organizacje non-profit; i wiele więcej.

Lokalizacje

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: