Przeczytaj oficjalny opis

George Washington University , niezależna instytucja akademicka, założona przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1821 roku, poświęca się poprawie dobrostanu ludzi. Uniwersytet ceni dynamiczną, skoncentrowaną na uczniach społeczność, stymulowaną przez różnorodność kulturową i intelektualną, zbudowaną na fundamencie uczciwości, kreatywności i otwartości na eksplorację nowych pomysłów.

George Washington University , skupiony na krajowym i międzynarodowym skrzyżowaniu Waszyngtonu , zobowiązuje się do doskonałości w tworzeniu, rozpowszechnianiu i stosowaniu wiedzy.

Aby promować proces uczenia się przez całe życie z perspektywy globalnej i integracyjnej, Uniwersytet zapewnia stymulujące środowisko intelektualne dla różnych studentów i wykładowców. Poprzez promowanie doskonałości w nauczaniu, Uniwersytet oferuje wyjątkowe doświadczenia edukacyjne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w ramach studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych w Waszyngtonie , Stanach Zjednoczonych i za granicą. Jako ośrodek badań intelektualnych i badań uniwersytet podkreśla związek pomiędzy stypendiami podstawowymi i stosowanymi, podkreślając, że praktyczne podstawy powinny być oparte na wiedzy i teorii. Uczelnia działa jako katalizator kreatywności w sztuce, naukach ścisłych i zawodach, zachęcając do interakcji między studentami, wykładowcami, pracownikami, absolwentami i społecznościami, którym służy.

George Washington University czerpie z bogatej oferty zasobów z National Capital Area, aby zwiększyć swoje wysiłki edukacyjne. W zamian uniwersytet , poprzez swoich studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów, przyczynia się do zdobywania talentów i wiedzy w celu poprawy jakości życia w metropolii Waszyngtonie.

Edukacja w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego

Czterech studentów rozmawia w Lincoln Memorial z Pomnik Waszyngtona w tle

Od pierwszych dni naszej stolicy ludzie podróżowali tu z wielu powodów. Przychodzą zwiedzać przeszłość i wyznaczać nowe futures. Przyjeżdżają, aby zadawać pytania i szukać odpowiedzi ekspertów. Przychodzą, aby rozpocząć dyskurs i pamiętać w milczeniu. Przychodzą, by żądać zmiany i być tą zmianą. One rosną. Przybywają, aby się uczyć. Przychodzą do historii i dołączają do szeregów obok wielu wybitnych absolwentów GW.

Nasi studenci przyjeżdżają do GW z wielu tych samych powodów. Przychodzą na pełen pasji wydział, do różnych grup studenckich, do lekkoatletyki Division I, raz na staż w życiu i do inspirujących możliwości usługowych. GW, podobnie jak wiele uniwersytetów, zapewnia to wszystko. Ale nasi studenci też szukają czegoś innego.

Nie chcą po prostu realizować projektu serwisu społecznościowego. Chcą spotkać się, a potem przekroczyć, wyzwanie dla służby ze strony Pierwszej Damy w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko chcą oglądać slajdy sztuki. Chcą debatować o arcydziełach w galeriach światowej klasy muzeów lub tańczyć na scenach Centrum Kennedy'ego.

I nie tylko chcą wziąć kurs inżynierski. Chcą prowadzić badania w nowym, oszałamiającym laboratorium z wydziałami, którzy dosłownie kształtują świat jutra.

Mieszczący się w innym mieście niż jakikolwiek inny, nasi uczniowie zdobywają wykształcenie inne niż jakiekolwiek inne. Całe miasto to nasza klasa, a nasi studenci wychodzą nie tylko z dyplomu, ale z doświadczeń, które mogą się zdarzyć tylko w GW.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

George Washington University

Magister zarządzania inżynierią stanowi wyspecjalizowaną alternatywę dla tradycyjnych zajęć biznesowych, koncentrując się w szczególności na zarządzaniu technicznym i prz ... [+]

Magister zarządzania inżynierią stanowi wyspecjalizowaną alternatywę dla tradycyjnych zajęć biznesowych, koncentrując się w szczególności na zarządzaniu technicznym i przywództwie organizacyjnym w projektach inżynieryjnych. Studenci programu online rozwijają wiedzę na temat zarządzania technicznego, które można zastosować bezpośrednio do firm technologicznych, instytucji naukowych, producentów i innych wiodących środowisk technicznych.

Podczas gdy wiele programów do zarządzania inżynierią kładzie większy nacisk na umiejętności techniczne, program tego programu ma przede wszystkim zapewnić dokładną analizę organizacji technicznych i jak najlepiej je prowadzić. Wymagane kursy sprawdzają, w jaki sposób finanse, personel i wymagania techniczne łączą się, tworząc spójną i wydajną organizację. Program jest odpowiedni dla osób z różnych środowisk - niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym, wyszkolonym inżynierem poszukującym kierowniczej roli, czy też profesjonalnym biznesmenem, który chce zdobyć umiejętności przywódcze związane z przemysłem.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
George Washington University

Program do projektowania systemów inżynierskich zaprojektowano w celu rozwijania tych umiejętności, pomagając specjalistom IT, analitycznym i innym specjalistom od techno ... [+]

Jako dziedzina, która obejmuje wiele dyscyplin, inżynieria systemów wymaga wielostronnego zestawu umiejętności menedżerów i liderów na każdym etapie projektu. Program do projektowania systemów inżynierskich zaprojektowano w celu rozwijania tych umiejętności, pomagając specjalistom IT, analitycznym i innym specjalistom od technologii nadzorować proces opracowywania i wdrażania technologii od początku do końca przy zachowaniu wydajności systemu również w przyszłości.

Program zapewnia studentom dogłębne zrozumienie praktyki inżynierii systemów, w tym wymagań systemowych, architektury i operacji, z wszystkimi zajęciami w oparciu o najnowsze badania. Internetowe MS w inżynierii systemów przygotowuje studentów do kierowania organizacjami technicznymi i firmami poprzez zapewnienie światowej klasy zrozumienia zarządzania projektami, podkreślając ilościowe aspekty wiodących środowisk technicznych. Dzięki temu interdyscyplinarnemu podejściu, absolwenci programu poszli dalej z przekonaniem prowadzić projekty techniczne i wykonywać nowe role w swoich karierach.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

George Washington University

Mistrz inżynierii w polityce bezpieczeństwa cybernetycznego i zgodności jest interdyscyplinarny program, który rysuje kursy z trzech obszarów studiów w SEAS: informatyki, ... [+]

Mistrz inżynierii w polityce bezpieczeństwa cybernetycznego i zgodności jest interdyscyplinarny program, który rysuje kursy z trzech obszarów studiów w SEAS: informatyki, inżynierii elektrycznej i komputerowej oraz inżynierii zarządzania i inżynierii systemów. Celem internetowego dyplomu M.Eng. (CPC) jest uchwycenie najnowszych trendów i problemów z dziedziny cyberbezpieczeństwa, aby zapewnić uczniom narzędzia i umiejętności niezbędne do utrzymania czołowej pozycji w tej szybko zmieniającej się dyscyplinie. Oczekuje się, że program przyciągnie przyszłych studentów posiadających dyplomy techniczne, a także tych z wykształceniem technicznym, którzy chcą uczyć się złożonych problemów związanych z polityką cyberbezpieczeństwa i przestrzeganiem przepisów.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, Stany Zjednoczone