General Assembly

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lider w edukacji

Od 2011 roku General Assembly przekształciło dziesiątki tysięcy karier poprzez pionierskie, empiryczne kształcenie w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Gdy nauczysz się programowania, danych, projektowania, biznesu i nie tylko z GA, otrzymasz:

 • Wielokrotnie nagradzany program nauczania i instruktorzy ekspertów, na terenie kampusu i online.
 • Globalna, profesjonalna społeczność licząca ponad 40 000 absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
 • Kariera wynika z wiodących kursów, z mentorem na każdym kroku.

Kim jesteśmy

General Assembly jest pionierem w dziedzinie edukacji i transformacji zawodowej, specjalizując się w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Jako wiodące źródło szkoleń, kadr i ścieżek kariery, wspieramy kwitnącą społeczność profesjonalistów realizujących kariery, które kochają.

To, co zaczęło się jako przestrzeń do pracy w 2011 roku, przekształciło się w globalne doświadczenie edukacyjne w kampusach w 20 miastach i ponad 35 000 absolwentów na całym świecie.

Ponieważ jednostki i firmy mają trudności z konkurowaniem w coraz bardziej technologicznej gospodarce, General Assembly zapewnia wielokrotnie nagradzany, dynamiczny trening w celu zlikwidowania globalnej luki w umiejętnościach.

Disclaimer: Podczas General Assembly wielu studentów zagranicznych w naszych kampusach na całym świecie, nie jesteśmy w stanie pomóc studentom zagranicznym w uzyskaniu wizy, aby wziąć udział w naszych kursach. Jeśli potrzebujesz wizy, aby wziąć udział w kursie General Assembly , skontaktuj się z lokalną ambasadą, aby uzyskać wymagania i ograniczenia. Dziękuję bardzo za rozpatrzenie General Assembly jako partnera do nauki.

Co robimy

General Assembly wspiera elitarną społeczność zawodową osób i firm poprzez edukację i strategiczne powiązania zawodowe.

Kształcenie osób

 • Buduj niezbędne umiejętności na wszystkich poziomach zawodowych
 • Współpracuj i łącz się z elitarną siecią
 • Zmień i popraw swoją karierę i portfolio

Zatrudnianie możliwości

Zmniejszamy przepaść między osobami poszukującymi pracy i firmami wymagającymi odpowiednich umiejętności.

Kształcenie firm

 • Współpraca z firmami z listy Fortune 1000
 • Zindywidualizowane szkolenie personelu w celu rozwoju pracowników
 • Dedykowany rurociąg do wynajęcia w celu pozyskania absolwentów GA

Czego uczymy

Zapewniamy innowacyjne szkolenia dla uczenia się przez całe życie i sukcesy w dziedzinach popytu w dzisiejszym szybko zmieniającym się gospodarce technologicznej.

 • Kodowanie
 • UX
 • Dane
 • Marketing
 • Biznes
 • Rozwój kariery

Dlaczego General Assembly

Nagradzane wykształcenie

Nasz program nauczania jest tworzony przez zespół doświadczonych projektantów instruktażowych w celu zapewnienia odpowiednich, bieżących zajęć natychmiast stosowalnych w tej dziedzinie.

Dynamiczny, innowacyjny proces uczenia się

Korzystamy z najnowszych narzędzi technologicznych, aby zapewnić naszym uczniom wciągającą, mieszaną naukę online i offline.

Rozwój kariery wśród najlepszych pracodawców

Pomagamy naszej społeczności rozwijać się dzięki wyspecjalizowanemu, pełnoetatowemu zespołowi, który zapewnia pracę, partnerstwo i współpracę z ponad 2500 innowacyjnymi pracodawcami.

Dostęp do sieci absolwentów GA

Połącz się z największymi talentami na świecie jako część naszej sieci ponad 35 000 absolwentów i sukcesuj z ekskluzywną grupą kreatywnych profesjonalistów.

Co sprawia, że General Assembly wyjątkowe?


Oferujemy szkolenia w zakresie techniki, danych, projektowania, biznesu i innych/>

Dzisiejsza złożona, globalna gospodarka wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która może wykorzystać technologię, aby osiągnąć sukces. Wszechstronny zestaw kursów General Assembly zawiera wszystkie podstawowe filary innowacji, aby zapewnić poszczególnym osobom i zespołom kilka opcji wzrostu i rozwoju. Oferujemy programy w zakresie tworzenia stron internetowych, analizy danych i analizy, projektowania doświadczeń użytkowników, marketingu cyfrowego, zarządzania produktami i nie tylko. Studenci mogą wybierać spośród wielu formatów i sposobów, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i krótkich opcjach - w kampusie i Internecie.

Mamy ogromną globalną sieć

20 kampusów. 10 000 zatrudniających partnerów. 40 000 kursów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. A są setki tysięcy uczestników naszych wydarzeń i warsztatów. Ogólnoświatowa obecność General Assembly , sieć absolwentów oraz partnerzy rekrutacyjni to trzy z naszych największych atutów. Oprócz kursów zaprojektowanych wyłącznie w celu zaspokojenia potrzeb pracodawców, tworzymy grupę specjalistów z branży, którzy służą jako instruktorzy, mentorzy i trenerzy. Ta dobrze prosperująca sieć profesjonalistów pomaga naszym absolwentom znaleźć pracę i nawiązać kontakty, ustawiając ich na sukces w pracy iw życiu.

Dostosowujemy się do rynku

Dynamiczne pola, takie jak nauka danych i tworzenie stron internetowych, ewoluują w czasie rzeczywistym, a my nieustannie pilotujemy, uruchamiamy i wykonujemy programy o zachodzie słońca w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz ewolucję narzędzi i technik. Nasz światowej klasy zespół projektantów instruktażowych, ekspertów merytorycznych i menedżerów produktów edukacyjnych stale odświeża naszą zawartość, aby zapewnić trafność. Wykorzystując dane, opinie i spostrzeżenia wynikające z naszych zastrzeżonych ocen, przeprowadzamy analizy zajęć, które mają największy wpływ na pracę.

Skupiamy się na potrzebach i relacjach z pracodawcami

Głębokie relacje z pracodawcami zawsze były istotną częścią DNA General Assembly . Około połowa naszych studentów pracujących w niepełnym wymiarze godzin jest finansowana przez pracodawców, którzy chcą, aby ich pracownicy zostali przeszkoleni przez naszych ekspertów, a programy GA są oparte na potrzebach branży. Pomogliśmy dziesiątkom firm z listy Fortune 100 - i setkom innych firm na całym świecie - w ocenie i szkoleniu swoich talentów, na miejscu, w Internecie lub w naszych kampusach. Zapewniamy również rozwiązania rekrutacyjne dla firm poszukujących zróżnicowanej liczby kandydatów gotowych do pracy, uzbrojonych w umiejętności na żądanie.

Inwestujemy w dostęp i możliwości

W ramach naszego zaangażowania w dostępną i przystępną edukację koncentrujemy się na opracowywaniu programów i opcji finansowania, aby zapewnić uczniom środki i systemy wsparcia, których potrzebują, aby uczyć się w GA. Oprócz innowacyjnych programów, takich jak Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge i TechIMPACT - które zapewniają stypendia i bezpłatne programy szkoleniowe dla niedowidzianych i niedowidzących talentów - współpracujemy z pracodawcami i dostawcami finansowania, aby pomóc pokryć koszty edukacji. Nasze innowacyjne hybrydowe i internetowe programy wciągające docierają do osób mieszkających poza głównymi obszarami miejskimi i zapewniają im dostęp do edukacji o tej samej jakości, z której znane są nasze kampusy.

Budowanie innowacyjnych kursów z udowodnionymi wynikami

Światowy Zespół Instruktorski

General Assembly instruktorów General Assembly reprezentuje elity dzisiejszych największych i najbystrzejszych firm. Instruktorzy kursu i projektanci pochodzą z czołowych firm, w tym Google, Amazon, Airbnb i IBM, dzieląc się doświadczeniami i wglądem codziennym w klasie każdego dnia. Członkowie zespołu prowadzą szeroko zakrojony program szkoleniowy, który zapewnia ich skuteczność w zakresie wspierania nowych talentów.

Ciągły rozwój

Aby zapewnić doskonałość w klasie i trafność w pracy, nasz projekt instruktażowy i zespoły produktowe niestrudzenie pracują nad powtarzaniem, dostosowywaniem i ewoluowaniem naszych programów nauczania. Nasz zwinny proces projektowania instruktażowego oznacza, że ​​każdy z naszych kursów przechodzi przez co najmniej dwie aktualizacje rocznie. Każde nowe wydanie zawiera ulepszenia funkcji, ulepszoną zawartość i wiele więcej.

Zakres ścieżek edukacyjnych dopasowanych do Twoich celów.

Zmiana kariery, pełny etat

Rozwijaj swoją karierę dzięki rygorystycznym, pełnoetatowym programom GA i wykwalifikowanym trenerom kariery GA.

Umacnianie umiejętności, praca w niepełnym wymiarze godzin

Zachowaj konkurencyjność i stosuj się do skoncentrowanej, elastycznej nauki i oddanych mentorów.

Zajęcia, warsztaty, wydarzenia

Weź udział w programach dziennych, wieczornych i weekendowych, prezentujących umiejętności, innowacje i liderów.

Ucz się na kampusie i online

Korzystaj z solidnych narzędzi do nauki, instruktorów ekspertów i wspierającej społeczności na każdym etapie.

Społeczność twórców, innowatorów i pracodawców

Połącz się z Alumni

Ponad 40 000 utalentowanych profesjonalistów ukończyło nasze kursy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Ogromny zasięg globalny

Gdzie jesteś, jesteśmy. Nawiąż relacje online lub w 20 lokalizacjach na całym świecie, od Nowego Jorku po Hongkong.

Wyłączny Employer Insight

GA zatrudnia ponad 10 000 partnerów i przeszkoliło tysiące pracowników z listy Fortune 500.

Dostęp do liderów z listy

350 000 osób wzięło udział w ekskluzywnych wydarzeniach z udziałem wizjonerów, takich jak Richard Branson i Tim Ferriss.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Online Kursy » Widzieć Dyplomy » Widzieć Kursy »