Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Gannon to uniwersytet katolicki Diecezjalne poświęcony doskonałości w nauczaniu, nauki i usług. Nasz wydział i pracownicy przygotowują studentów do obywateli globalnych poprzez programy uziemionych w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk i specjalnościach. Zainspirowany katolickiej tradycji intelektualnej, oferujemy kompleksowe wartości skoncentrowanych doświadczenie uczenia się, która podkreśla wiarę, przywództwo, otwartość i odpowiedzialność społeczną.

Gannon wielkich Lokalizacja

Znajdujemy się w czwartym co do wielkości miasto w Pensylwanii i jeden z najbardziej ruchliwych portów na Wielkich Jezior. miejskiego kampusu Gannon, w samym środku miasta Erie, znajduje się w odległości dwóch godzin Cleveland, Buffalo i Pittsburghu. Nasza wyjątkowa lokalizacja i wyposażenie tworzą wyjątkową atmosferę sprzyjającą nauce, stypendium, badań, usług i rozwoju osobistego.

Historia Gannon University

Gannon College of Arts and Sciences, założona jako Cathedral College pod 1925 Karty Villa Maria College, została założona przez ówczesnego arcybiskupa Johna Marka Gannon, który w 1941 roku zakupiony jeden z najbardziej eleganckich budynków w centrum Erie-Strong Mansion (obecnie jak Gannon za "Old Men") - jako bieżący kampusu 'centralnym miejscu. Przemianowany Gannon College w 1944 roku, otrzymał swój własny statut jako czteroletnie studia męskiej. W 1964 roku stał się Gannon koedukacyjna i ustanowił absolwent szkoły. W 1979 roku uczelnia osiągnęła status uniwersytetu.

Prywatny, Katolik, wszechstronna instytucja koedukacyjna, Gannon stał premier katolickiego Northwestern University w Pensylwanii i jest cennym zasobem społecznym i regionalnym.

Klucz do misji Gannon jest osobisty i profesjonalny rozwój uczniów. Przywództwo jest wsparta przez szereg organizacji kampusów i działań, które zwiększają zainteresowań naukowych, a także wolontariatu i Community Service, a które przewidują możliwości intelektualnego, moralnego i duchowego wzrostu.

Dzisiaj Gannon University zobowiązuje się do tworzenia udanej historii przygotowuje liderów poprzez skupienie się na dynamicznym przyszłości zmian i nowych możliwości. Gannon koncentruje się na całkowitej dążenie do doskonałości akademickiej, jej katolickiej tożsamości, jej przyszłego wzrostu finansowego ze źródeł zewnętrznych, jej wzmocnić rozwój nauczania Wydziału oraz stypendium, jego zaangażowanie w i usług na rzecz społeczności lokalnych i regionalnych, jego licencjackich i magisterskich rejestracji, a jego poprawa technologii.

Odkryj Erie

Erie, Pennsylvania, jest miastem, wykonane przez studentów. Śródmieście, tuż obok kampusu Gannon za znajdą Państwo bogate możliwości staży i pracy kooperacji z agencji rządowych, lokalnych firm i szpitali. A kiedy dzień szkoły jest zrobione, będziesz mieć mnóstwo zabawy, jak również. Przeglądaj muzeów, galerii, teatrów i restauracji w samym sercu miasta, wszystkie kroki od Gannon. Wystarczy kilka minut, odpocząć na piaszczystych plażach Presque Isle State Park, popularne miejsce spotkań studentów Gannon lub kibicować profesjonalnie powiązanych zespołów hokejowych, baseball i koszykówkę Erie. Studenci mówią nam Erie jest tylko odpowiedni rozmiar: Wystarczająco duży, aby zapewnić mnóstwo profesjonalnych i rekreacyjnych możliwości, ale wystarczająco małe, aby z łatwością dostać się do miejsc i czuć się bezpiecznie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Gannon University

Świat inżynierii elektrycznej i komputerowej jest stale zmieniających się jeden. Postępy w technologii z wykorzystaniem nowego absolwenta zawodowej około 40 lat będzie fe ... [+]

Informacje o programie

Świat inżynierii elektrycznej i komputerowej jest stale zmieniających się jeden. Postępy w technologii z wykorzystaniem nowego absolwenta zawodowej około 40 lat będzie fenomenalny. Choć licencjackich zajęć kładzie solidne podstawy matematyki, nauk inżynieryjnych i humanistycznych, a także zdolność do przeciwdziałania i rozwiązywania nowych problemów w szczery sposób, absolwent szkoły jest kolejnym krokiem w życiu uczenia się zarówno dla absolwentów i doświadczonych zajmujących się zawodowo. Dział Elektrotechniki i Informatyki Gannon oferuje dwa programy podyplomowe dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w zaawansowanych tematów i być na bieżąco z szybko zmieniającym się świecie technologii: Master of Science in Electrical Engineering (MSEE) stopień i tytuł Master of Science w dziedzinie oprogramowania wbudowanego Inżynieria (MSES) stopień. ... [-]

Stany Zjednoczone Erie USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gannon University

Program Absolwent Inżynierii Mechanicznej jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych badań dla inżyniera absolwenta, który chce, aby kontynuować przygotowania do ef ... [+]

Informacje o programie

Program Absolwent Inżynierii Mechanicznej jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych badań dla inżyniera absolwenta, który chce, aby kontynuować przygotowania do efektywnego uczestnictwa w zawodach inżynierii mechanicznej. Program przewiduje również kształcenie ustawiczne w zaawansowanych tematów dla inżyniera pracującego, który uznaje potrzebę pozostania na bieżąco z szybko zmieniającym się świecie technologii. Nacisk kładzie się na rozwój zdolności inżyniera dla niezależnych badań i dalszego rozwoju zawodowego.

Co nas wyróżnia

Program posiada opcje pracy lub projektu do ukończenia kursu, odpowiedni kierunek oceniona przez dyrektora Profesjonalne kolejowe lub Option Work-Study dostępne dla studentów, którzy akademickim w programie excel Osobiście pracować z doradcą, aby znaleźć utwór, który najlepiej odpowiada Twoim obszary zainteresowań i siły ... [-]
Stany Zjednoczone Erie USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Archbishop John Mark Gannon