The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CCAS

Kim jesteśmy

W Columbian College of Arts and Sciences GW badania rozwijają się, krytyczne myślenie jest endemiczne, współpraca jest stała, a rzeczywiste szkolenia idą w parze z nauką. Ze względu na godną pozazdroszczenia lokalizację uczelni w sercu stolicy kraju, aktywne zaangażowanie zaczyna się w klasie i trwa w salach rządowych, galeriach muzeów, laboratoriach NIH, NASA i DOE, ambasadach międzynarodowych dyplomatów oraz zaplecze Smithsona i innych czcigodnych instytucji.

Kolegium jest intelektualnym i twórczym kręgosłupem uniwersytetu, miejscem, w którym sztuka, nauki humanistyczne, nauki społeczne i nauki przyrodnicze łączą się, tworząc połączenie pomysłów i możliwości. Jako lider wśród narodowych instytucji sztuki wyzwolonej ze względu na innowacyjny program nauczania, który kładzie nacisk na perspektywy, analizy i komunikację, studenci studiów licencjackich są wyposażeni w kompetencje potrzebne do bycia skutecznymi i odpowiedzialnymi obywatelami XXI wieku. Na poziomie zawodowym i doktoranckim absolwenci współpracują z wydziałem naukowców, w tym stypendystów Fulbrighta, nagradzanych choreografów, opublikowanych badaczy i uznanych autorów, aby poszerzyć spektrum badań na tematy od kontroli emisji gazów cieplarnianych po zagłębianie się w autyzm przyczyny, rozpowszechnienie i leczenie.

Sukces naszych wysiłków w 42 wydziałach akademickich Kolegium i 27 ośrodkach badawczych najlepiej odzwierciedlają osiągnięcia naszych absolwentów, w tym senatora USA i byłego gubernatora Wirginii Johna Warnera, międzynarodowej aktorki filmowej Kerry Washington oraz prezesa i prezesa Tufts Medical Center Ellen Zane. Nasi ludzie, nasz zasięg i lokalizacja sprawiają, że Columbian College to miejsce, w którym można się uczyć i odkrywać w Waszyngtonie i na całym świecie. CCAS

Witamy w Columbian College Graduate Studies

Konkurencyjny. Połączony. Wszechstronny.

  • 3300 doktorantów
  • 55 stopni magisterskich
  • 26 stopni doktoranckich
  • 18 certyfikatów dla absolwentów

Studia magisterskie w Columbian College of Arts and Science GW są magnesem dla najlepszych uczonych oraz katalizatorem uczenia się i odkrywania w szerokim spektrum dziedzin sztuki, nauk humanistycznych oraz nauk społecznych i twardych. Nasze stopnie naukowe i certyfikaty łączą najwyższy poziom edukacji, od światowej sławy programów z takich dziedzin, jak historia, nauki polityczne i polityka publiczna, po nasze pionierskie prace w dziedzinie arteterapii, medycyny sądowej oraz polityki i praktyki zdrowotnej LGBT. Zaawansowany stopień naukowy jednego z 82 sztuk GW

Nie tylko wychodzimy z najbardziej wpływowych instytucji w Waszyngtonie, ale także nasze sieci wykładowców i absolwentów obejmują niezwykłą różnorodność liderów o międzynarodowej renomie. W Columbian College otrzymasz narzędzia do rozwoju zarówno intelektualnego, jak i zawodowego.

Co wiesz o George Washington? z GW Arts

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium