Georgetown University’s McDonough School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Szkole

Znajduje się na przecięciu biznesu, rządu i stosunków międzynarodowych, Uniwersytet Georgetown w McDonough School of Business Rozwija przywódców zasadniczych zaangażowanych w służbę zarówno dla biznesu, jak i dla społeczeństwa. Dzięki naszej globalnej perspektywie przygotowujemy studentów do konkurowania w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym.

GEORGETOWN MCDONOUGH RÓŻNORODNOŚĆ

GLOBALNA PERSPEKTYWA

Teraz bardziej niż kiedykolwiek świat potrzebuje globalnych myślicieli. Przygotowujemy uczniów do działania w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym. Dzięki naszemu światowemu programowi nauczania, wydziałowi z całego świata, wzbogacającym możliwości za granicę i dostępowi tylko do Waszyngtonu, zapewniamy, że nasi uczniowie są gotowi konkurować na scenie globalnej.

AKTEMIA RÓŻNA

Nasz wymagający program nauczania jest nadzorowany przez rozmaitych wydziałów, w skład których wchodzą światowi uczeni zajmujący się pionierskimi badaniami, profesjonalistami z doświadczeniem korporacyjnym, non profit i rządu oraz przedsiębiorcy, którzy uczą studentów chcących rozpocząć działalność gospodarczą. Oferujemy szeroką gamę programów dostosowanych do wszystkich typów studentów, od niedawnych absolwentów szkół wyższych, którzy po prostu wchodzą w świat biznesu do doświadczonych profesjonalistów chcących przekształcić karierę zawodową.

KULTURA WSPÓŁPRACY

Opierając się na dziedzictwie Jezuitów, kładziemy nacisk na współpracę nad konkurencją, czego wynikiem jest wspieranie środowiska, które zachęca studentów do nawiązywania ścisłych kontaktów i rozszerzenia ich nauki poza klasę. Ta niepowtarzalna atmosfera rozwija leniwych liderów, którzy dążą nie tylko do sukcesu, ale również mają pozytywny wpływ na społeczność.

WSPÓLNOTA GEORGETOWN

Założona w 1789 roku Georgetown jest najstarszym uniwersytetem katolickim i jezuickim. Georgetown został założony na zasadach jezuickich równości, szacunku i cura personalis lub edukacji całej osoby, a te same wartości definiują dziś szkołę. Szkoła Biznesu McDonough wyrosła w 1957 roku z Szkoły Służby Zagranicznej i obchodzi 60-lecie swojego istnienia.

Poprzez wstąpienie do społeczności Georgetown McDonough, otrzymasz dostęp do ponad 179 000 studentów z Georgetown. Niezależnie od tego, czy obsługujesz społeczność dzięki aktywnościom wolontariackim, nawiązywaniu kontaktów z programami, takimi jak Hoyas Helping Hoyas, czy rozmowy z absolwencją na kolejną karierę, nasza profesjonalna sieć zwiększy Twoje możliwości. Z ponad 220 lat doskonałości w edukacji, wszystkie szkoły w Georgetown University cieszyć się natychmiastowe uznanie i gwiazdową reputację na całym świecie.

PRZYWÓDZTWO

Szkoła Biznesu McDonough prowadzona jest przez wybitnych uczonych i profesjonalistów, którzy są uznawani za władze w swoich dziedzinach.

Poznaj Dean Williamson

Rohan Williamson jest tymczasowym dziekanem Szkoły Biznesu McDonough w Georgetown University, a także profesorem finansów i Boltonem Sullivanem oraz Thomasem A. Deanem Katedry Międzynarodowego Biznesu. Członek wydziału McDonough od prawie 20 lat Williamson odegrał kluczową rolę w rozwoju i rozwoju szkoły, pełniąc obowiązki członka Rady ds. Przywództwa Akademickiego, jako koordynatora ds. Finansów, a także jako przewodniczący programu MBA Curriculum Design Komitet i szkoła McDonough School of Business - studia licencjackie.

Silna wspólnota w kampusie i poza nią

Tradycja akademickiej doskonałości i różnorodna, wspaniala wspólnota zachęcają do nauki w i poza klasą. Społeczność Georgetown McDonough jest jedną z szacunków, przyjaźni i wspólnego poczucia misji, która wykracza poza obszar Waszyngtonu, kampusu o światowej sieci około 178 000 absolwentów.

Transformacja siebie, aby zmienić świat

Georgetown McDonough rygorystyczny program akademicki jest wspierany przez silną kulturę, która zachęca uczniów do współpracy, nawiązywania bliskich przyjaźni i rozszerzenia ich nauki poza salę lekcyjną i poza kampusem. Jako najstarsza katolicka instytucja wyższego uczenia się, Georgetown powstała na podstawie zasad jezuitów równości, szacunku, cura personalis lub edukacji całej osoby, a te same wartości określają szkołę dzisiaj.

Zróżnicowana grupa studentów ma możliwość przyłączenia się lub kierowania wieloma organizacjami w kampusie, aby usłyszeć od czołowych liderów biznesu i decydentów politycznych, którzy odwiedzają kampus i dążą do skorzystania z usług. Ponieważ wiele szkół biznesu skupia się na kohortach i nauce doświadczalnej, studenci mają wiele możliwości współpracy, pracując w małych grupach i studiując za granicą. Zachęcane są do wzajemnego wspierania się w poszukiwaniu nowych celów i osiągnięciu ich.

Georgetown w tradycyjnym kampusie o powierzchni 104 hektarów zlokalizowanym w samym sercu stolicy narodu jest miejscem zarówno spokojnej refleksji, jak i narażenia na duże firmy, prawodawców, organizacje non-profit i instytucje zajmujące się tworzeniem polityki. To ustawienie zapewnia studentom możliwość poszerzenia swojej edukacji poprzez wykonywanie staży i możliwości kariery w Waszyngtonie.

Kultura McDonough rozciąga się również na globalną sieć około 160 000 studentów z Georgetown, którzy tworzą bliską sieć współpracowników, przyjaciół, mentorów i liderów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master of Arts in International Business and Policy

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok January 2019 Stany Zjednoczone Washington Chile Santiago Niemcy Frankfurt + 4 więcej

[+]

doświadczenie Student

Rekrutacja

Zwykle kandydaci pracują w biznesie, rządzie, organizacjach finansowych, międzynarodowych korporacjach lub organizacjach pozarządowych.

CZAS TRWANIA

[-]