Frostburg State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Frostburg State University to wszechstronna, zorientowana na studentów instytucja, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji, która prowadzi do rzeczywistego sukcesu. Skupiamy się na nauce opartej na doświadczeniu i indywidualności ucznia, pomagając każdemu uczniowi odkrywać i realizować jego wyjątkowe cele. Nasze programy przygotowują przyszłych liderów do sprostania wyzwaniom złożonego i zmieniającego się społeczeństwa globalnego.

FSU działa na rzecz regionalnego i ogólnokrajowego rozwoju gospodarczego i siły roboczej. Przyciągamy studentów ze wszystkich hrabstw w Maryland, a także z innych stanów i innych krajów. Nasze programy promują bogactwo kulturowe, odpowiedzialność obywatelską i zrównoważony rozwój w społeczności Frostburg, regionie zachodniej Maryland i nie tylko.

FSU jest instytucją należącą do University System of Maryland, akredytowaną przez Middle States Commission on Higher Education. Jest to jedyna czteroletnia instytucja USM na zachód od korytarza Baltimore-Waszyngton.

Lokalizacje

Frostburg

Address
Braddock Road,101
21532 Frostburg, Maryland, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium