A. B. Freeman School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Tulane University, założony w 1834 roku, jest jednym z najbardziej cenionych i selektywnych niezależnych uniwersytetów badawczych w Stanach Zjednoczonych. Szkoły i uczelnie TULANE oferują stopni w zakresie sztuk wyzwolonych, nauki i techniki, architektury, biznesu, prawa, pracy socjalnej, medycyny i zdrowia publicznego i medycyny tropikalnej.

Uniwersytet jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich, wybranej grupy 62 czołowych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie z "wybitnych programów magisterskich i kształcenia zawodowego oraz badań naukowych." Tulane również jest wg Fundacji Carnegie Postępu Nauki jako uczelni z "bardzo wysokim działalności badawczej." Z ponad 4300 szkół wyższych ocenianych przez fundację, Tulane pozostaje w prestiżowej kategorii, które zawiera tylko 2 procent uniwersytetów w całym kraju.

Znajduje się w Nowym Orleanie, Tulane śladów jego początków do Medical College of Louisiana, drugiej najstarszej szkoły medycznej głębokiego Południa, która została założona w 1834 roku. Przez 1847, Medical College był częścią nowo powstałej instytucji publicznej, University of Louisiana.

Tulane pojawiły się w prywatnej uczelni w 1884 roku, kiedy publicznego University of Louisiana została zreorganizowana i nazwany na cześć dobroczyńcy Pawła Tulane, bogatego kupca, który podarował ponad 1 mln USD w ziemi, środków pieniężnych i papierów "na rzecz promocji i wspierania intelektualnej, moralnej i edukacja przemysłowej. "Pochodzący z Princeton, NJ, Paweł Tulane nie dorobił się fortuny w Nowym Orleanie i jego dar wyraził uznanie dla tego południowego miasta na rzece Missisipi. W 1886 roku H. Sophie Newcomb Memorial Szkoła została założona dla kobiet w ramach uczelni. Newcomb-Tulane dziś rejestruje wszystkie College studentom na uniwersytecie.

Tulane przeniosła się do swojej obecnej kampusu na St Charles Avenue w 1894 roku. Tulane University Health Sciences Center w centrum Nowego Orleanu obejmuje School of Medicine i School of Public Health i Medycyny Tropikalnej, a Narodowe Centrum Badań Tulane Prymas jest w Covington, Luizjana.

Badania w wielu dziedzinach rozwinęły się na Tulane poprzez utworzenie ośrodków, takich jak Roger Thayer Kamienia Centrum Studiów Latynoamerykańskich, Bliski Amerykański Instytut, Tulane / Xavier Centrum Instytutu Murphy, z Tulane Cancer Center, Bioenvironmental badań, Tulane Centrum terapii genowej i Newcomb College Institute.

Jesienią 2005 roku huragan Katrina wyblakły Tulane najgorszy klęski żywiołowej, narodu. Odnowiona Tulane wyszedł z burzy jako silniejsza instytucja skupia się na wyjątkowej programu studiów uzupełnione wspaniałych absolwentów, zawodowych i naukowych programów opartych na historycznych atutów uczelni i cechy charakterystyczne.

Programy TULANE zostały ukształtowane przez doświadczenia uczelni z huraganem Katrina, zapewniając wykładowców, pracowników i studentów z bezprecedensowych badań, kształcenia i społeczności serwisu możliwości.

Doświadczenie Katrina informuje przyszłego kierunku instytucji. W 2010 roku prezydent Cowen zapowiedział wprowadzenie na rynek "TULANE upoważnia" kampanii, wysiłek, który będzie dalej wysiłki uczelni zachęcające do innowacji społecznych oraz rozwój nowej generacji obywateli wspólnoty myślących i liderów.

Fakty

Tulane University jest jednym z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych i badawczych narodu. Założona w 1834 roku w Nowym Orleanie, Tulane oferuje stopni w architekturze, biznesu, prawa, nauk humanistycznych, medycyny, zdrowia publicznego i medycyny tropikalnej, nauk i inżynierii oraz pracy socjalnej.

Motto

Nie Sibi, sed suis, tłumaczone jako "nie dla samego siebie, ale o własne."

Terminy Założycielski

1834, w Medical College of Louisiana 1847, łączy się z Medical College University of Louisiana 1884, Luizjana Ustawodawca zezwala na Fundusz Edukacyjny reorganizacja Tulane University of Louisiana jako prywatna instytucja i zmień jego nazwę Tulane University of Louisiana

Kategoria akademickich

Provost oraz wiceprezes do spraw akademickich, Michael A. Bernstein Newcomb-Tulane College, James MacLaren, dziekan AB Freeman School of Business, Ira Salomon, dziekan Wydział Architektury, Kenneth Schwartz, dziekan School of Continuing Studies, Richard A. Marksbury, dziekan School of Law, David D. Meyer, dziekan School of Liberal Arts, Carole Haber, dziekan School of Medicine, Lee Hamm, dziekana i wiceprezesa Szkoła Zdrowia Publicznego i Medycyny Tropikalnej, Pierre Buekens, dziekan Szkoła Nauki i Techniki, Nicholas J. Altiero, dziekan School of Social Work, Ronald E. Marks, dziekan

Kampusy

TULANE na kampusie zawiera 110 przedmieściu ha i 92 budynki, mieszkania większość swoich szkołach i na uczelniach. F. Edward Hebert Research Center, w pobliżu Belle Chasse, LA., Zapewnia zaplecze badawcze w dziedzinie medycyny i nauk środowiskowych, behawioralnych i komputerowych. Szkoła Studiów kontynuowanej posiada kampusy satelitarne w Elmwood Business Park w Jefferson Parish, La., Biloxi, panno., Oraz w Madison, Miss. Nauki medyczne w centrum kampusu ma kilka działów: School of Medicine, Szkoła Zdrowia Publicznego i Medycyny Tropikalnej, Tulane Medical Center i usług technologicznych. North Shore kampus znajduje się w Narodowym Centrum Badań Prymasa Tulane w Covington, Luizjana. AB Freeman School of Business oferuje programy wykonawcze i Professional MBA na kampusie satelitarną w Houston w Teksasie.

Biblioteki

Główne Howard-Tilton domy Memorial Library Biblioteka Ameryki Łacińskiej i Maxwell Music Library. Rudolph Matas Biblioteka znajduje się w Szkole Medycznej. Dział Zbiorów Specjalnych w Jones Hall obejmuje Hogan Jazz Archive, Południowo Archiwum architektury, University Archives, rzadkie książki i rękopisy i Louisiana Collection. Inne biblioteki obejmują architekturę, botanika, biznesu, prawa, matematyki, historii naturalnej, prymas badania, historia stosunków rasowych i etnicznych oraz studiów kobiecych.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Analiz Biznesowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2018 Stany Zjednoczone New Orleans

Master of Business Analytics * to 10-miesięczny program 36-godzinny, który przygotowuje do przetłumaczenia dużych ilości skomplikowanych danych na łatwe do zarządzania informacje i podejmowania decyzji opartych na danych. [+]

Master of Business Analytics Master of Business Analytics * to 10-miesięczny program 36-godzinny, który przygotowuje do przetłumaczenia dużych ilości skomplikowanych danych na łatwe do zarządzania informacje i podejmowania decyzji opartych na danych. Ponieważ gromadzenie i analizowanie danych w czasie rzeczywistym stają się podstawowymi elementami działalności gospodarczej, zapotrzebowanie rynku na te umiejętności rozwija się. Wykładowca na światowym poziomie zapewnia rygorystyczne podstawy techniczne i ilościowe ugruntowane w praktycznym zastosowaniu analityki biznesowej. Egzaminy w semestrach jesiennych i jesiennych umożliwiają studentom dostosowanie programu do celów ich kariery. Uruchom swoją karierę w firmie Freeman z dużą przewagą, a pracodawcy z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami poszukują na całym świecie. Mistrz Business Analytics uzyskał oznaczenie STEM! Dlaczego Freeman? Doświadcz prawdziwego świata w klasie Twój program nauczania zawiera empiryczne możliwości uczenia się i pracy nad prawdziwymi projektami we współpracy z partnerami korporacyjnymi i wykładowcami, które pomogą Ci: Zastosuj analizy komputerowe, analityczne i ekonomiczne w oparciu o bazy danych "duże dane" w celu zarządzania, interpretowania, modelowania i komunikowania wyników. Zdobądź zaufanie do podejmowania decyzji, które rozwiązują problemy biznesowe. Absolwent z biegłą znajomością co najmniej dwóch języków programowania komputerowego i modelowania. Zdobądź swój stopień i cenny kapitał zawodowy Będziesz pracował z tym samym komercyjnym oprogramowaniem i bazami danych, z którymi duże firmy używają innowacji i dostosowywania się do wyzwań. W ciągu 10 miesięcy będziesz w stanie bez przeszkód przejść do siły roboczej i wybierać spośród wielu opcji kariery. Rachunkowość Analytics Analiza biznesowa i doradztwo Analiza i modelowanie energii Analiza finansowa i modelowanie Analiza zdrowia Analiza marketingowa i badania Operacje i... [-]

Mistrzowie Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 - 18 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone New Orleans

Mistrz Freemana Finansów (MFIN) Program jest pełny program czasu 11-miesięcy lub 18 miesięcy przeznaczone dla absolwentów z ograniczoną lub bez doświadczenia zawodowego poszukujących kariery w finansach. [+]

Mistrzowie Finansów Informacje o programie Mistrz Freemana Finansów (MFIN) Program jest pełny program czasu 11-miesięcy lub 18 miesięcy przeznaczone dla absolwentów z ograniczoną lub bez doświadczenia zawodowego poszukujących kariery w finansach. Absolwenci programu są przygotowani do podejmowania pracy w wielu różnych dziedzinach w finansach, w tym: corporate finance, akcje, o stałym dochodzie, instrumentów pochodnych, zarządzania aktywami, dźwigni finansów, funduszy hedgingowych, venture capital, private equity, private banking, doradztwo finansowe , finanse publiczne i działów finansowych dużych korporacji. Program jest tworzone i prowadzone przez wykładowców, którzy Freeman Finance są międzynarodowo uznane za ich badania w finansach przedsiębiorstw i inwestycji. Zajęć obejmuje kursy podstawowe z zakresu finansów i rachunkowości oraz zdolności do podejmowania fakultatywnymi w ramach obszaru studenta zainteresowania, takich jak energetyka, bankowość inwestycyjna, Asset Management, lub nieruchomości. Program Tulane MFIN oferuje także Specjalizacja energii lub usług bankowych i finansowych specjalizację. Podczas nauczania przewiduje w dogłębnej analizie badań kapitałowego, wyceny, analiz, pochodne stałym dochodzie oraz zarządzanie ryzykiem, studenci są w stanie wzmocnić wiedzę techniczną opracowaną w klasie poprzez udział w kursach, które zapewniają doświadczenie w świecie rzeczywistym, takich jak Darwin Fenner Student Zarządzane Funduszu i program do analizy raportów Freeman Equity. Centrum Zarządzania Freeman Kariera pracuje z uczniami w ramach programu rozwijania możliwości zawodowych. Unikalne wydarzenia Freeman jak Freeman dni w Nowym Jorku, Houston, Chicago i Nowym Orleanie pomóc uczniom rozwijać sieci w ramach większych rynkach finansowych. Miejsce 5 w USA i 29 w świecie przez Financial Times w 2013 roku. Freeman jest partnerem programu z CFA Institute, czyli treść przebieg Tulane MFIN... [-]

Mistrzowie Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone New Orleans

Sukces w zawodzie księgowego pociąga za sobą więcej niż tylko wiedzy rachunkowości. Wymaga etyki bezkompromisowych, analityczne myślenie, świadomość niuansów kulturowych oraz skutecznej komunikacji. [+]

Masters of Accounting Sukces w zawodzie księgowego pociąga za sobą więcej niż tylko wiedzy rachunkowości. Wymaga etyki bezkompromisowych, analityczne myślenie, świadomość niuansów kulturowych oraz skutecznej komunikacji. Tulane Mistrzowie rachunkowości programu (MACCT) przygotowuje uczniów na wszystkich tych frontach i zapewnia im głowy zaczynają stać się liderami w zawodzie księgowego. Podstawowe kursy w ramach programu MACCT zapewniają akademickiego rygoru w rewizji finansowej, rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej i opodatkowania. Elastyczna struktura na program daje studentom możliwość dodania koncentracji w zakresie finansów, podatków i energii lub do ukończenia zajęć w ciągu 2 lub 3 semestry. Dodatkowo, jeśli student chce, że oferta kursu MACCT może umożliwić uczniowi, aby usiąść do egzaminu CPA. Rozwijamy umiejętności analityczne myślenie w naszych studentów poprzez empirycznej nauki we wszystkich naszych kursów - Sokratejska dyskusje, studia przypadków, projekty grupowe są częścią zajęć. Zagadnienia etyczne w rachunkowości są wplecione zajęciach. Program posiada MACCT Tulane światowej klasy wykładowców, którzy są wyjątkowi nauczyciele i aktywni badacze. Nasz wydział posiada praktyczne doświadczenie w branży (np bankowości inwestycyjnej, organu skarbowego, prywatnej praktyki podatkowej oraz opinii biegłego do spraw sądowych), które integrują w klasie. Oczywiście komunikacji biznesowej i zadania w innych kursach rozwijać pisemnej i ustnej umiejętności komunikacyjne uczniów. Zróżnicowane w populacji studentów TULANE naśladuje globalne środowisko biznesowe z uczniami z różnych kulturowych, językowych i biznesowych środowisk pochodzących ze sobą, aby dowiedzieć się, zarówno z naszej pierwszej klasy wykładowców i siebie. Program jest niewielki rozmiar zapewnia również studentom możliwość ściśle współpracować z naszym wydziale i rozwoju konstruktywnych relacji z innymi studentami. Profesjonalny personel z centrum zarządzania kariery... [-]

Mistrzowie Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone New Orleans

Mistrz dziesięć miesięcy Zarządu programu działalności jest stopień pre-doświadczenie przeznaczone do budowania na swoich studiów licencjackich, co pozwala na wykonywanie szerszej gamy kariery. [+]

Mistrzowie Zarządzania Dzisiejszy rynek pracy jest ostra, a wciąż się zmienia i ewoluuje. Mistrz dziesięć miesięcy Zarządu programu działalności jest stopień pre-doświadczenie przeznaczone do budowania na swoich studiów licencjackich, co pozwala na wykonywanie szerszej gamy kariery. Zdobycie umiejętności i zaufanie niezbędne do rozwiązania możliwości biznesowych, analizy problemów i zaproponowanie skutecznych rozwiązań. Wyróżnij się na rynku, a dodatkowo napędzać swoją karierę. Odkryj swoje możliwości Przeznaczony dla osób z małym lub żadnym doświadczeniem zawodowym, patrząc w celu uzupełnienia ich z podstawami licencjackich stopni biznesowych. Studenci z dowolnej dur kwalifikują. Inżynieria i psychologia, nauki lub języki - jeśli masz cel kariery, Master of Management może pomóc tam szybciej. Dowiedz się i łączenie Wielkość klas są przechowywane małe, aby zapewnić wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne, wspieranie współpracy w klasie, i pozwoli skupić się na empirycznej nauki w całym programie. Mistrz studentów Zarządzania na zajęcia w grupie, pomaganie w budowaniu sieci, które pomogą Ci osiągnąć więcej. Program nauczania w szerokim podstaw biznesowych obejmuje finansów, marketingu, analiz biznesowych i zarządzania ludźmi. W drugim semestrze, Mistrz studentów Zarządzania także wybrać dwóch przedmiotów z programu MBA. Pozwala to skupić się na podstawie swoich planów zawodowych i do sieci z studentów MBA, których doświadczenie w pracy może dać wgląd w swoje możliwości. Wszystkie kursy prowadzone są przez wykładowców z dobrej programu MBA Tulane w. Freeman Szkoła jest wiodącym, międzynarodowym uznaniem szkoła biznesu, z wydziału uznawane za badania, który informuje ich nauczania i podłączony do przemysłu poprzez doradztwo i zasięgu. Tulane jest integralną częścią Nowego Orleanu, jednej z najbardziej barwnych, historycznych... [-]

Mistrzowie Zarządzania Energią

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone New Orleans

Program został opracowany przez wykładowców, którzy specjalizują się w energię i przez profesjonalistów z branży, którzy pracują z naszego wydziału i rekrutują naszych studentów. [+]

Mistrzowie Zarządzania w Energii Informacje o programie Master of Management w programie Energy (MME) jest 10 miesięcy w pełnym programie czasu zaczynają każdą lipca. Idealnymi kandydatami mają stałe środowisk akademickich w kierunkach ilościowych, takich jak księgowość, biznesu, informatyki, ekonomii, inżynierii, finansów, matematyki, nauk lub. Program został opracowany przez wykładowców, którzy specjalizują się w energię i przez profesjonalistów z branży, którzy pracują z naszego wydziału i rekrutują naszych studentów. Kursy specjalistyczne obejmują rozliczenia energii, analizy danych energii, ekonomii energii, bankowości inwestycyjnej energii, modelowanie energii, zarządzanie portfelem energii, energii, zarządzanie ryzykiem, strategii energetycznej i obrotu energii. Kursy energii i finansów prowadzone są w naszej 3.000.000 dolarów dolara centrum handlowego, który jest wyposażony w technologię w branży, baz danych i oprogramowania do handlu z technologii handlowe, Thompson Reuters, Morningstar, MathWorks i 1Derrick. Absolwenci programu są przygotowani do prowadzenia możliwości kariery z firm energetycznych, banków, organizacji handlowych, użyteczności publicznej, obrazów ISO, usług finansowych i firm konsultingowych oraz agencji regulacyjnych. Program Program został opracowany przez zespół wykładowców, którzy uczą w programie i przez profesjonalistów z branży, którzy pracują z naszego wydziału i rekrutują naszych studentów. Szkolenia prowadzone są w kolejności do maksymalnego rozwoju kariery. Wydział integruje zagadnienia energetyczne w kursach poprzez przykłady z branży energetycznej, state-of-the-art aplikacje, bazy danych wiodących, projekty, sprawy. Program rozpoczyna się od intensywnej sesji letniej, która stanowi wprowadzenie do branży energetycznej, a skupia się na ostrzenie i modelowania finansowego obliczeniowych umiejętności. Semestr zimowy wzmacnia podstawowe umiejętności ilościowych podczas poszerzania perspektywy branży energetycznej. Przeważnie wiosenne są ciężkie zaawansowanych kursów energetycznych, które podkreślają... [-]

Filmy

Tulane Accounting

Tulane Energy

Finance at Tulane

Field Trip to Century Offshore Platform

Tulane MBA

Kontakt

A.B Freeman School of Business

Adres McAlister Drive 7
70118 New Orleans, United States
Strona internetowa http://www.freeman.tulane.edu/
Telefon +1 504-865-5400