Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przyjrzyj się bliżej swojej przyszłości

College of Education and Allied Health Professions Uniwersytetu Fontbonne, znany na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym z programów wysokiej jakości, oferuje programy studiów i kształcenie ustawiczne, aby zapewnić Ci dostęp do najnowszych badań, informacji i szkoleń. Programy licencjackie i magisterskie obejmują zaburzenia komunikacyjne i edukację dla osób niesłyszących, edukację i edukację specjalną oraz nauki o rodzinie i konsumentach.

Jeśli planujesz zostać nauczycielem, pedagogiem specjalnym, terapeutą lub klinicystą, przekonasz się, że College of Education and Allied Health Professions oferuje wszechstronne, interdyscyplinarne podejście do edukacji w angażującym, wymagającym i wspierającym środowisku edukacyjnym. Wykładowcy i studenci współpracują ze sobą - umiejętność krytyczna dla skutecznej praktyki - a studenci mają dostęp do krytycznych możliwości klinicznych i edukacyjnych.

Departamenty

Nasz dział edukacji osób niesłyszących, założony w 1963 roku, ma długą tradycję oferowania najnowocześniejszych technologii i zasobów edukacyjnych, łącząc naukę ze sztuką nauczania, aby zapewnić dobre przygotowanie przed wejściem do klasy.

Stopnie i programy drobne oferowane przez College kładą nacisk na połączenie nauki, badań i technologii uzupełnione pracą praktyczną, aby zapewnić wszechstronną edukację dostosowaną do Twoich potrzeb. Centrum Szkolenia Nauczycieli i Terapeutów oraz Klinika Mowy, Języka i Słuchu Eardly Family poszerzają naszą zdolność docierania do społeczności i służenia jej, zapewniając jednocześnie praktyczne doświadczenie dla naszych uczniów.

Lokalizacje

St. Louis

Address
Wydown Boulevard,6800
63105 St. Louis, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium