Florida State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Graduate School wspiera absolwentów wszystkich programów na Florida State University . Zapewniamy pomoc w sprawach akademickich, doradzamy w zakresie wymagań dotyczących stopni ogólnouczelnianych, udzielamy informacji na temat dostępności pomocy finansowej, w tym staży, stypendiów i stypendiów, a także zatwierdzamy prace dyplomowe i rozprawy.

Misje Graduate School:

  • Pomaga studentom absolwentów Florida State University udzielając porad dotyczących ogólnych zagadnień akademickich, wymagań dotyczących stopni uniwersyteckich oraz informacji na temat dostępności pomocy finansowej, w tym asystentury, stypendiów i stypendiów; poprzez zatwierdzanie tez, traktatów i rozpraw; oraz poprzez wspieranie rozwoju ich umiejętności i wiedzy, aby odnieść sukces jako liderów w globalnej społeczności.
  • Współpracuje z jednostkami Florida State University , w tym wszystkimi programami akademickimi, wydziałami i szkołami wyższymi, a także z Center for Global Engagement, Center for Intensive English Studies, Career Center, Health Center i University Libraries w celu zaspokojenia potrzeb absolwentów; i współpracuje z organizacjami krajowymi, takimi jak Rada Szkół Absolwentów, Stowarzyszenie Uniwersytetów Publicznych i Uczelni otrzymujących dotacje na grunty oraz Krajowa Rada ds. Badań w celu promowania znaczenia kształcenia absolwentów.
  • Współdziała z Biurem Rozwoju i Awansu Wydziału oraz Komisją ds. Polityki dla Absolwentów w celu ustanowienia i nadzorowania polityki mającej wpływ na kształcenie absolwentów na Uniwersytecie.

Lokalizacje

Tallahassee

Address
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium