Florida State University Panama City

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Florida State University Panama City oferuje zmieniające życie możliwości edukacyjne i społeczne, które przygotowują studentów, wykładowców i członków społeczności do osiągania swoich celów, rozwijania bogatszej kultury różnorodności i wspierania ducha uczenia się przez całe życie. Współpracując z obszarowymi instalacjami wojskowymi, liderami branży i innymi wydziałami i uczelniami Florida State University, dostosowujemy doświadczenie edukacyjne, aby szkolnictwo wyższe było bardziej dostępne dla mieszkańców Northwest Florida.

Florida State University jest jednym z elitarnych uniwersytetów badawczych w kraju, a FSU Panama City wzmacnia wysiłki uniwersytetu w zakresie ochrony, poszerzania i rozpowszechniania wiedzy w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, sztuki, nauk humanistycznych i zawodów.

Nasz kampus Bayside jest domem dla społeczności innowacyjnych myślicieli, którzy tworzą programy wspierające i przewidujące wyrafinowane potrzeby biznesu i przemysłu w Północnej Florydzie, przygotowując studentów gotowych do pracy, aby sprostać zapotrzebowaniu ekonomicznemu regionu.

Lokalizacje

Tallahassee

Address
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium