Florida Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wszystko zaczęło się od 37 centów

Firma Florida Tech została założona w 1958 roku jako „Brevard Engineering College”. Wszystko zaczęło się od pomysłu Jerome'a P. Keupera, fizyka-wizjonera pracującego na Cape Canaveral.

Zgodnie z tradycją uniwersytecką Keuper przy drinku w miejscowym pubie wyraził chęć stworzenia uniwersytetu naukowo-technicznego przyjacielowi. Słysząc rozmowę, kolega klient wepchnął 37 centów reszty w poprzek baru i powiedział: „Oto twoja pierwsza darowizna, Jerry. A teraz idź i zbuduj tę uczelnię ”.

Tak też zrobił Keuper. A to, co zaczęło się od 37 centów jako szkoła wieczorowa dla wczesnych „rakietowych” amerykańskiego programu kosmicznego, jest teraz wszechstronnym krajowym uniwersytetem badawczym uznanym na całym świecie za doskonałe przygotowanie studentów do kariery w przyszłości.

Podstawowe wartości

 • Badania na rzecz całej ludzkości
 • Edukacja na całe życie sukcesu
 • Globalne obywatelstwo dla lepszego świata

Misja

Misją Florida Institute of Technology jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji zróżnicowanej kulturowo grupie studentów w celu przygotowania studentów do wejścia na światową siłę roboczą, poszukiwania możliwości zdobycia wyższego wykształcenia i służby w swoich społecznościach. Uniwersytet stara się również poszerzać wiedzę poprzez badania podstawowe i stosowane oraz służyć różnorodnym potrzebom ekonomicznym, kulturowym i społecznym naszych lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych okręgów wyborczych.

Aby wesprzeć tę misję, zobowiązujemy się do:

 • Promowanie rozwoju uczniów poprzez wspieranie i utrzymywanie produktywnej instytucjonalnej kultury oceniania, która prowadzi do ciągłego doskonalenia programów akademickich i administracyjnych
 • Rozwijanie kultury organizacyjnej, która ceni i pobudza ciekawość intelektualną, poczucie przynależności i wspólnego celu wśród wykładowców, studentów i personelu oraz dążenie do doskonałości we wszystkich przedsięwzięciach
 • Rekrutacja i rozwijanie doskonałych wykładowców, aby stać się liderami w swoich dziedzinach i uznanymi na całym świecie uczonymi
 • Zdobycie uznania jako skutecznej, innowacyjnej i skoncentrowanej na technologii instytucji edukacyjnej i badawczej
 • Rekrutacja i utrzymanie doskonałej, wyselekcjonowanej i zróżnicowanej kulturowo grupy studentów
 • Ciągłe podnoszenie jakości życia na kampusie dla wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej
 • Zapewnianie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego zarówno tradycyjnym, jak i nietradycyjnym studentom oraz członkom wydziału i personelowi
 • Zapewnienie i utrzymanie akredytacji zawodowej dla wszystkich odpowiednich programów

138708_Clean_Room.jpg

We Are Florida Tech

To, czym jesteśmy, to prywatny, koedukacyjny, mieszkalny, prowadzący intensywne badania naukowe i doktorancki uniwersytet z siedzibą w Melbourne na słonecznym „Space Coast” na Florydzie. Ale to, kim jesteśmy, to o wiele więcej. Jesteśmy społecznością naukowców, naukowców i słuchaczy z całego świata. Jesteśmy inżynierami, lotnikami, innowatorami, liderami, pedagogami, sportowcami i astronautami. Mamy mózgi naukowców zajmujących się rakietami i serca Panter. Jesteśmy Florida Tech.

Jesteśmy nieugięci

Florida Tech to uniwersytet liderów i uczących się - zróżnicowana społeczność studentów, pracowników, wykładowców i absolwentów, którzy są zjednoczeni w nieustannym dążeniu do wielkości.

Jesteśmy międzynarodowi

Studenci z ponad 90 krajów na całym świecie decydują się mieszkać i uczyć się w Florida Tech, co czyni nas prawdziwie globalnym uniwersytetem. Kiedy mówimy #YouAreWelcomeHere, mamy to na myśli.

Tworzymy przyszłość

Jednym z głównych założeń misji Florida Tech jest rozwój nauki i technologii z korzyścią dla Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Więc to właśnie robimy.

Mamy Dumę Pantery

Możesz to poczuć podczas pierwszej wizyty w kampusie, w dniu ukończenia studiów lub w jakimś momencie pomiędzy. Ale kiedy to zrobisz, zobaczysz, że Panther Pride to coś więcej niż duch szkolny. To jest rodzina.

Wykonujemy połączenia

Firma Florida Tech jest dumna z bycia częścią społeczności Brevard County i zaprasza swoich sąsiadów do odkrywania wielu osobistych, zawodowych, korporacyjnych i kulturalnych możliwości, które mamy do zaoferowania.

Jesteśmy STEM

Jest powód, dla którego Florida Tech jest znany jako Florida's STEM University ™. Mówiąc prościej: nauka, technologia, inżynieria i matematyka są w naszym DNA. To sprawia, że STEM jest siłą napędową tego, kim jesteśmy, co robimy i dlaczego istniejemy.

Lokalizacje

Melbourne

Address
West University Boulevard,150
32901 Melbourne, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium