Florida Coastal School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Florida School of Law nadbrzeżne (Prawo wybrzeże) znajduje się w Jacksonville na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Florida Coastal School of Law Program JD jest akredytowany przez American Bar Association (ABA) i jego LL.M. online Programy mają zaakceptowanie ABA.

Florida Coastal School of Law studentów pochodzą z około 46 stanów i licznych krajów, reprezentujących około 254 kolegiów i uniwersytetów. Przynoszą ze sobą wiele różnych środowisk i doświadczeń zawodowych z całego kraju i na całym świecie.

Nasi pełnoetatowa kadra nauczycielska reprezentuje ponad 50 szkół prawnych akredytowanych przez ABA z całego kraju, w tym w Kalifornii-Berkeley, Uniwersytecie w Duke, Uniwersytecie Georgetown, Uniwersytecie Nowojorskim, Uniwersytecie Michigan, na Florydzie i na Uniwersytecie Florydy.

Florida Coastal School of Law zapewnia wysoką jakość nauczania prawnego, ze szczególnym uwzględnieniem wyników uczniów, gotowości do praktyki i innowacji. Prawo nadbrzeżne posiada kilka innowacyjnych programów internetowych, w tym LL.M. W prawie amerykańskim dla międzynarodowych adwokatów, LL.M. w Ogólnych Nauk Prawnych, Oraz LL.M. lub Certyfikat Logistyki i Transportu.

Lokalizacje

Jacksonville

Florida Coastal School Of Law

Address
Florida Coastal School of Law
8787 Baypine Road

FL 32256 Jacksonville, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 904-680-7700

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: