Five Towns College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Twoje lata na uczelni powinny być te "zmienia życie".

Wierzymy, że będą one w pięciu miastach.

Czy planujesz studiować muzykę, film / wideo, sztuki teatralne, audio, edukację, biznes, biznes muzyczny, lub masowej komunikacji, znajdą się pracy z natchnionym i dedykowanego wydziału i uzdolnionych uczniów każdego dnia.

Co sprawia, że ​​Five Towns College charakterystyczny?

Uważamy, że to jest nasze oddanie do kreatywności, bez względu na to pole, które realizować. Jeśli rozważasz Pięć miast, pamiętaj, aby zobaczyć jeden z naszych spektakli teatralnych czy koncertów i sędzia dla siebie poziom naszej znajomości i niepowtarzalności. Zapoznaj się z naszych urządzeń i zobaczyć MIDI, Mac i pracownie komputerowe, film / video i telewizyjne studia, lub trzy apartamenty typu studio dźwiękowe, gdzie nagrań muzycznych, filmów i innych prac artystycznych nastąpić.

Stypendia

Zagraniczni studenci akceptowane w Five Towns College kwalifikują się do otrzymania stypendium międzynarodowej, począwszy od 1.000 dolarów do 10.000 USD rocznie. Stypendia te są oparte na talent i / lub zasługi i są renumerable podstawie kryteriów stypendialnych określonych w piśmie nagród. Stypendia te są przyznawane zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich.

Nasza misja

Five Towns College dyryguje do prowadzenia kształcenia przez całe życie, które sprzyja zobowiązanie do wartości etycznych, intelektualnych i społecznych. Dedykowane do doskonałości w nauce, nauczania i stypendium, College obchodzi świat muzyki, mediów, biznesu, nauki, sztuk scenicznych i przemyśle rozrywkowym. Dzięki integracji rygorystyczne dochodzenie naukowych, badawczych i praktycznych doświadczeń, Kolegium przygotowuje absolwentów będzie artykułować i pomysłowe uczestnicy naszego demokratycznego społeczeństwa.

Five Towns College pielęgnuje w swoich studentów perspektywy globalnej poprzez charakterystyczny programów, które łączą wiedzę z treści programu nauczania ogólnego. Wnosząc studentów i wykładowców razem w społeczności twórców, College ułatwia środowisko, która uwzględnia zarówno indywidualizm i różnorodność, a wyzwanie studentom rozwinąć swoje unikalne talenty w pełni.

Lokalizacje

Nowy Jork

Five Towns College

Address
305 N Service Rd, Dix Hills, NY, United States
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (631) 656-2110

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium