Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Silberman College of Business

Silberman College of Business jest jedną z najwyżej ocenianych szkół biznesu oferujących studia licencjackie, kombinowane i absolwentów, w tym MBA, MBA dla kadry kierowniczej; Master of Science w zarządzaniu łańcuchem dostaw, rachunkowości, opodatkowania i marketingu cyfrowego (online); i certyfikaty absolwentów.

Stopień z Silberman College of Business w New Jersey przygotuje Cię do zostania liderem w biznesie i zarządzaniu - kimś, kto wniesie etyczne perspektywy do każdego profesjonalnego środowiska. Wystarczy zapytać tych, którzy przyszli przed wami i stać się wybitnymi menedżerami w świecie biznesu. Twoje szkolenie z zakresu biznesu da ci bezpośrednie doświadczenie ze środowiskiem biznesowym, zapewniając sprawdzone metody analizy finansowej i strategicznej, ogólnego planowania biznesowego i wdrażania.

Możesz zdobyć tytuł biznesowy w Silberman College of Business, uczęszczając na jeden z naszych trzech kampusów lub zapisując się do naszego programu Online Master in Digital Marketing Degree.

W New Jersey

 • Florham Campus w Madison, NJ
 • Metropolitan Campus w Teaneck, NJ

W Kanadzie

 • Vancouver Campus, w Vancouver, Kanada

Kanadyjski kampus FDU, mieszczący się w centrum Vancouver w Kanadzie, oferuje studia licencjackie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i technologii informacyjnej.


Misja

Misją Silberman College of Business na Uniwersytecie Fairleigh Dickinson jest centrum edukacji poświęconej kształceniu przyszłych liderów, aby przygotować naszych uczniów do odniesienia sukcesu w globalnym środowisku i do lepszego zrozumienia biznesu.


Wizja

Silberman College of Business będzie uznawany na całym świecie przez interesariuszy i rówieśników, ze względu na swoją doskonałość w nauczaniu, wkładach intelektualnych i programach poszerzających wiedzę w celu promowania praktyki zarządzania przedsiębiorstwem. Będziemy programem wzorcowym dla doskonałości w zakresie edukacji biznesowej w zakresie nauczania i stypendiów oraz dla umożliwienia naszym studentom skutecznego funkcjonowania w wymagającym i dynamicznym wielokulturowym środowisku pracy.


Wspólne wartości

Zgodnie z misją Fairleigh Dickinson University, Silberman College pomaga uczniom dotrzeć do siebie i do aktywnego życia na dynamicznym rynku globalnym.

 • Dążymy do efektywnego nauczania i angażowania uczniów jako partnerów w procesie uczenia się.
 • Zobowiązujemy się do uczciwości osobistej i zawodowej oraz wysokich standardów etycznego postępowania.
 • Zobowiązujemy się zaszczepić właściwe obowiązki przywódcze, w tym społeczne, gospodarcze i środowiskowe.
 • Jesteśmy zorientowani na wyniki i poświęcamy się indywidualnym i organizacyjnym sukcesom naszych uczniów.
 • Cenimy różnorodność, otwartość i wzajemny szacunek i wierzymy, że są one kluczowe dla powodzenia naszych programów.
 • Wspieramy i zachęcamy naszych studentów, wykładowców i pracowników do angażowania się w działania obywatelskie, działania społeczne i większe globalne porozumienia.
 • Cenimy ciągłe doskonalenie, a nasi absolwenci są przez całe życie zaangażowanymi uczniami.
 • Pozostajemy wrażliwi na zmieniające się potrzeby globalnego, wielokulturowego środowiska biznesowego.
 • Uważamy naszych absolwentów za ważnych partnerów i doceniamy zaangażowanie wielu interesariuszy w nasze środowisko uczenia się.
 • Jesteśmy oddaną społecznością nauczycieli-uczonych i doceniamy rolę stypendium w zwiększaniu roli nauczania.
 • Wierzymy, że edukacja biznesowa integruje zasięg zewnętrzny, ekonomiczny, społeczny i środowiskowy.
 • Cenimy sobie uznanie innych kultur i punktów widzenia.
 • Uważamy, że aktywne i oparte na współpracy uczenie się to ważne narzędzia, dzięki którym nauka staje się bardziej przydatna, interesująca i przydatna.


Silberman - jeden z 5% najlepszych szkół biznesu na świecie z akredytacją AACSB

Silberman College of Business jest akredytowany przez AACSB International - wiodącą na świecie instytucję akredytującą dla szkół biznesu w collegiate. Mniej niż 5% szkół biznesu na całym świecie otrzymuje akredytację AACSB.

Silberman jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości, innowacyjnej edukacji liderów biznesu poprzez badania stosowane i działalność zawodową wydziału, a teraz z rozszerzonym zasięgiem dla studentów na całym świecie poprzez swoje programy studiów biznesowych.


Doskonały ranking szkół biznesu

Z dumą możemy stwierdzić, że Silberman jest najlepszą szkołą biznesu, niezależnie ocenianą przez te renomowane źródła:

 • Przegląd Princeton ocenia Silberman College jako jedną z najlepszych szkół biznesowych w kraju.
 • Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych
 • Eduniversal ocenia Silberman College jako "doskonałą szkołę biznesu"
 • Stopień początkowy Klasy Silberman jako drugi tylko do Rutgers Business School w New Jersey.
 • Instytut Innowacji i Przedsiębiorczości Rothmana firmy Silberman uhonorowany nagrodą Doskonałości w Curriculum Innovation in Entrepreneurship Award Fundacji Deshpande
 • Tax Talent, Inc. ocenia Silbermana na jednego z 10 najlepszych studiów magisterskich z rachunkowości w programie MAcc
 • Stopień Rachunkowości Kursy przeglądowe Silberman jest jednym z 10 najlepszych programów studiów licencjackich w New Jersey


Czołowy globalny zrównoważony rozwój firmy i odpowiedzialność społeczna poprzez partnerstwo Narodów Zjednoczonych

Od 2009 r. Silberman jest zaawansowanym uczestnikiem procesu podpisywania zasad ONZ w zakresie odpowiedzialnego zarządzania edukacją (PRME) - globalnej sieci szkół biznesu, której celem jest transformacja zarządzania, badań i przywództwa w zakresie zarządzania biznesem poprzez opracowanie programów nauczania. uwzględniają zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną. Każdego roku informujemy o naszych postępach.


Online Master's Degree Program

Online Master of Silberman w Digital Marketing otwiera teraz możliwości dla studentów w kraju i na świecie, aby uzyskać dyplom z Fairleigh Dickinson University.

Lokalizacje

Madison

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Stany Zjednoczone

Teaneck

Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited