Fort Hays State University Graduate School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

FHSU jest wiodącym myślących, przedsiębiorczy uniwersytet na Środkowym Zachodzie. Mamy rejestracji ponad 13.000 studentów i oferują setki programów świadectwa i stopnia w stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich przez poziom 28 wydziałów akademickich. Przyciągamy celowych studentów, którzy mają możliwości uczenia premier zarówno wewnątrz jak i poza szkołą w połączeniu z niezwykłą uwagą i wsparciem jeden do jednego.


Nasi profesorowie są wybitni nauczyciele motywują uczniów do rozwijania ich indywidualnych talentów. W rezultacie, nasze absolwentów z głębokiego uznania wiedzy oraz umiejętności zawodowych i zaufania, które dają im przewagę konkurencyjną w ich karierze, teraz i przez całe życie.


Położony w połowie drogi między Denver i Kansas City, FHSU jest przyjazna społeczność, w samym sercu zabytkowego Hays, wspólnoty, która obchodzi swoje korzenie granicznych i jego nowoczesnej wrażliwości - kawiarnie, jedyny w swoim rodzaju restauracji, sklepów i klubów sztuki scena.


Fort Hays State University od dawna politykę udostępniania informacji łatwo dostępne i zapewnia zgodność z federalnym i prawodawstwa HEOA HEA.

Sprawy naukowe

Czy jesteś wysoki uczeń szkoły w zachodniej Kansas chcą rozpocząć swoją karierę uczelni, członek wojsko stara się ukończyć studia, lub profesjonalny poszukiwania kształcenia, Fort Hays State University oferuje setki stopni, świadectwa i opcje kurs w Poziom studiów licencjackich i magisterskich.

Fort Hays State University ma na celu zapewnienie wszystkim osobom z innowacyjnych, dostępnych i niedrogich możliwości edukacyjnych. Naszym priorytetem jest wyposażenie studentów w edukacji dogłębne, praktyczne doświadczenia i międzynarodowego punktu widzenia niezbędne, by odnieść sukces, zaangażowanych członków 21 wieku pracowników.

  • Możliwości kształcenia z wyjątkowej głębokości
  • Znakomita wydział, który zapewnia wyjątkową uwagę i wsparcie
  • Oczekiwanie społecznego zaangażowania, obywatelskiej i zawodowej
  • Rozwój partnerstw, które łączą kultury, perspektywy i myślenie
  • Innowacja, która napędza rozwiązań

Przyszłe Studenci międzynarodowe

Istnieją trzy sposoby można zastosować do udziału w Fort Hays State University jako międzynarodowy student: jako student, jako studentem, jako języka angielskiego jako drugiego języka Student.

Możesz uzyskać dostęp do 22 programów podyplomowych dostępnych dla studentów, w tym biznesu, nauki i studiów informatycznych. Istnieje ponad 60 akredytowanych programów do wyboru, aby w jak poważnym studentem studiów licencjackich. Angielski szkoleń jest dostępna od początku dzięki zaawansowanym poziomie znajomości języka angielskiego.

Kampus


Fort Hays State University jest bezpieczny, piękny i przyjazny kampus z około 4300 studentów na zajęcia na uczelni, w tym około 270 z 24 różnych krajów. Nasz wydział i pracownicy są znane ze swojej wyjątkowej osobiste uwagi i wsparcia przewidzianego dla studentów oraz pomoc dla studentów jest również miejsce, takich jak angielski, jako programu drugiego języka, a personel specjalizuje się w dostarczaniu pomocy dla studentów zagranicznych w Międzynarodowych Usług Studenckich biurowych.

FHSU znajduje się w Hays, Kansas, w połowie drogi między Denver i Kansas City cztery razy lotniczej dni do i od Denver, Colorado. Studenci korzystają z dobrodziejstw małego miejskiego życia w szerokim kontekście kulturowym uniwersytetu z dostępem do głównych obszarów metropolitalnych w Stanach Zjednoczonych.Lokalizacje

Wichita

Fort Hays State University

Address
Fort Hays State University
600 Park Street

67601-4099 Wichita, Kansas, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 785-628-3478

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium