Przeczytaj oficjalny opis

Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zaktualizować swoje umiejętności i osiągnąć kolejny poziom w swojej karierze? Nasze programy magisterskie są zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom rynku. Bierzemy świeże, osobiste, praktyczne podejście. Dzięki utalentowanym profesorom i studentom aktywnie zaangażujesz się zarówno w teorię, jak i praktykę. Będziesz cieszyć się wygodą wieczornych lekcji lub ukończyć studia całkowicie online. Przede wszystkim przygotujesz się do nowego zaufania do życia zawodowego lidera.

Nauka prowadzenia w świecie współpracy

Witamy w programach dla absolwentów następnej generacji, które pomogą ci osiągnąć kolejny poziom. Jeśli chcesz przyspieszyć karierę lub przejść na ścieżkę kariery, Elmhurst College oferuje Ci programy. Zdobądź umiejętności techniczne na różnych platformach, które pomogą Ci osiągnąć cele i potencjał. Stwórz nowe rozwiązania dla wyzwań w świecie rzeczywistym dzięki uczeniu się opartemu na projektach. Nasi dyrektorzy programów są dla Ciebie - pomagając ci negocjować wszystko, od wyboru klas do kierunku kariery. Nasze innowacyjne i elastyczne programy mają na celu optymalizację Twoich celów zawodowych i przygotowanie Cię do pracy w wielu branżach o dużym wzroście. Bezustannie angażujemy się w edukację, która zapewni ci przewagę nad konkurencją.

Stopnie magisterskie

 • Komputerowa technologia informacyjna
 • Nauka danych
 • Systemy Informacji Geograficznej (GIS)
 • MBA - niestacjonarne, stacjonarne
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Zarządzanie projektem

Elmhurst College - właściwy wybór

 • Zdobądź zaufanie do sukcesu: nasi dyrektorzy programowi to nie tylko eksperci w swoich dziedzinach: są oni zaangażowani w poszerzanie zasięgu, udzielanie rad szeptanych i umiejętności ludzi, których każdy lider potrzebuje.
 • Elastyczność, aby to działało: nasze programy studiów są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​napiętego harmonogramu. Programy są oferowane w różnych formatach, aby zapewnić maksymalną wygodę.
 • Niedrogi wybór: Elmhurst College wielokrotnie plasuje się w kategorii Najlepsza wartość dla jakości akademickiej i kosztów.
 • Dogodna lokalizacja: nasz piękny kampus znajduje się zaledwie 15 mil na zachód od centrum Chicago i jest łatwo dostępny samochodem lub pociągiem.

Zrób kolejny krok

Biorąc pod uwagę opcje, zachęcamy do odwiedzenia kampusu Elmhurst. Dowiesz się o naszym procesie rekrutacji, zwiedzasz nasz kampus i przekonaj się, o co chodzi w Elmhurst College . Poproś o informacje: aby uzyskać informacje na temat programu zainteresowania, wypełnij nasz formularz online. Czatuj na żywo z doradcą ds. Przyjęcia. Czat online już dziś. Aplikuj teraz!

Rankingi

Elmhurst plasuje się w pierwszej 10 regionalnych uniwersytetach na Środkowym Zachodzie, według US News

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Elmhurst College

Rozumiejąc biznes od jednego końca do drugiego, stajesz się niezbędny - w mieście, które jest jednym z największych na świecie węzłów komunikacyjnych i logistycznych. ... [+]

Łączenie świata

Rozumiejąc biznes od jednego końca do drugiego, stajesz się niezbędny - w mieście, które jest jednym z największych na świecie węzłów komunikacyjnych i logistycznych.

Jako profesjonalny nawigator w złożonym i globalnym środowisku biznesowym potrzebujesz dyplomu, który dodaje wartości. Dzięki MSCM firmy Elmhurst zaoferujesz organizacjom bardzo poszukiwany know-how w zakresie projektowania, planowania i obsługi dobrze zarządzanych łańcuchów dostaw.

Zostaniesz zaznajomiony z rolami poszczególnych obszarów funkcjonalnych firmy w łańcuchu dostaw oraz międzyfunkcyjnymi strategiami współpracy potrzebnymi w operowaniu łańcuchami dostaw. Ale to głębokość twoich umiejętności analitycznych zdobytych przez Elmhursta da ci prawdziwe mięśnie przywódcze.... [-]

Stany Zjednoczone Elmhurst
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
22 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Elmhurst College

Dzięki mistrzowskiemu zarządzaniu projektami nauczysz się docierać do różnych dyscyplin i funkcji, mówiąc językiem wszystkich, aby koordynować pracę zespołu. Nauczymy Cię ... [+]

Bądź tym, który to robi

Koordynuj planowanie, ludzi, proces i produkt.

Każda organizacja potrzebuje wiarygodnych menedżerów, którzy mogą wziąć odpowiedzialność za sukces projektu. Dlatego w Elmhurst pomagamy opracować zestaw kluczowych kompetencji, dzięki czemu możesz dostarczać projekty na czas, w ramach budżetu i specyfikacji - w szerokim zakresie dziedzin i zawodów.

Nauka prowadzenia w świecie współpracy

Dzięki mistrzowskiemu zarządzaniu projektami nauczysz się docierać do różnych dyscyplin i funkcji, mówiąc językiem wszystkich, aby koordynować pracę zespołu. Nauczymy Cię narzędzi i technik potrzebnych do nadzorowania projektu: budżetowania i monitorowania, komunikacji i budowania zespołu, zarządzania ryzykiem i podejmowania decyzji.... [-]

Stany Zjednoczone Elmhurst
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media