Przeczytaj oficjalny opis

Ellis Różnica: Online Learning w najlepszym wydaniu Podział prestiżowego New York Institute of Technology (NYIT), Ellis College został stworzony, aby zapewnić dorosłych pracy z wiarygodnego sposób rozwijać swoją karierę wykorzystujące wszystkie zalety kształcenia online. Jednym z pierwszych uczelni w celu realizacji wartości kształcenia online, NYIT jest 50-letni uczelnia z ponad 70.000 absolwentów, trzech nowojorskich uczelniach obszaru i coraz większej liczby miejsc na całym świecie. Dlaczego Ellis Kolegium NYIT? Ellis College zapewnia lepszą edukację z zawsze i wszędzie wygody w Internecie. Zapewnia wysoce interaktywne środowisko zorientowane na społeczności sprawia, że ​​uczenie się online, wzbogacającym i przyjemne doświadczenie.

Ellis pomieścić napiętych harmonogramów, pozwalając, aby wziąć jedną klasę w czasie, oferując dat rozpoczęcia i co trzy tygodnie. Krótkie terminy kursów pozwalają szybko skończyć! Ellis zapewnia wiele zalet tradycyjnej szkole w trybie offline, w tym obszerną wirtualnego kampusu, który umożliwia studentom i profesorom interakcji, wymiany pomysłów i wspólnych interesów, i budować cenne przyjaźnie i sieci zawodowych, które są tak ważne w dzisiejszej gospodarce. Ellis zanurzyć się w sytuacji w pracy w świecie rzeczywistym, co pozwala na "uczenie się przez działanie" i zdobyć wiedzę i umiejętności, które można zastosować natychmiast. Wyjątkowa, interaktywna platforma nauki online Ellisa oparte na sieci Web dostarcza wzbogacania i przyjemne doświadczenia poprzez ćwiczenia dynamiczne Flash, filmów i pokazów. Ellis oferuje prestiż i stabilność poprzez swój związek z New York Institute of Technology, bez konieczności dojazdów do iz kampusu. Program MBA w Internecie Ellisa oferuje kursy opracowane we współpracy z wiodących na świecie szkół biznesu, w tym Uniwersytetu Columbia Business School, Uniwersytet Stanford i University of Chicago Graduate School of Business. Ellis jest jednym z uznanych liderów kształcenia online dla rozwoju zawodowego, nauczanie pracowników z najlepszych pracodawców w tym General Motors.

Uzyskać swój edukacja Online z doświadczonych wykładowców Instruktorzy Ellis College są prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. Ponadto do jego pełnym wymiarze czasu wydziału Ellis wykorzystuje imponujące wybitnych liderów biznesu i profesjonalistów dostarczyć edukacji online kolegium, dodając, doświadczonego, perspektywy w świecie rzeczywistym, że idzie ręka w rękę z naszego programu nauczania zawodowego oparte. Każdy instruktor Ellis posiada doktorat lub magistra w ich przedmiotu, z prawie połowa wszystkich wydziału nauczania posiadających stopień doktora lub innego terminala. Ellis aktywnie poszukuje czołowych pedagogów, którzy mogą skutecznie dostarczać wyższe wykształcenie w Internecie, dlatego większość nowych instruktorów Ellis mieć wcześniejszego doświadczenia w nauczaniu. Ellis zapewnia również, że każdy instruktor zakończy intensywny program szkoleniowy w instrukcji online. Ponadto, nowe Instruktorzy otrzymują coachingu w całej ich wstępnych kursów, wykładowców i wszystkich zachęca do udziału regularne emisje internetowe edukacyjnych na temat najnowszych metod nauczania on-line. Oferując wykwalifikowanych, wykwalifikowaną instrukcji w parze z najnowszych platform nauczania on-line, Ellis oferuje wzbogacania i satysfakcjonujące warunki do otrzymania wyższe wykształcenie online. Najwyższe standardy Edukacja Ellis stale monitoruje swoich instruktorów, aby zapewnić ich skuteczność nauczania. Feedback student jest również opracowany w celu zapewnienia dalszego wglądu do praktyk instruktora. Ponadto, wszyscy instruktorzy są corocznie poprzez intensywne badania oczywiście wykonywanej przez innego członka wydziału Ellis, zapewniając, że każdy instruktor pozostaje cennym i skutecznym wychowawcą całej ich kadencji. Instruktorzy Ellis są związane dziesięciu zasad przewodnich, aby upewnić się, że każdy kurs zapewnia niezwykle, satysfakcjonujące doświadczenie dla każdego ucznia:

Uruchom kurs terminowy i wciągające sposób. Jasno komunikować swoje oczekiwania studentów i omówić swoje oczekiwania Ciebie. Dotrzeć do mniej zaangażowane i zagrożonych uczniów. Zawsze utrzymać pozytywny, zachęcający sygnał ze swoimi studentami. Być obecny i zaangażowany we wszystkich zajęciach. Wykazać solidne opanowanie treści kursu i zawsze zachowywać się w sposób profesjonalny. Utrzymanie wysokiego poziomu usług wymaganego przez Ellis College, w tym 48-godzinny turnaround na stopniowane zadań i dostępności sześć dni w tygodniu. Zapewniają znaczący, zaskarżeniu informacje zwrotne dla wszystkich zakwalifikowanych zadań. Zapewnić odpowiednie wytyczne w sprawie polityki i procedur. Ukończ kurs końcowe czynności w odpowiednim czasie, dokładny sposób.

Wydział Dostępność gdy jest potrzebny Ellis College zapewnia, że ​​wszystkie jej instruktorów są dostępne i przystępny, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klasy. Każdy instruktor jest wymagane do zalogowania się na co najmniej sześć dni w tygodniu, aby odpowiadać na pytania i brać udział w dyskusjach studenckich. Ponadto, wielu instruktorów odbywają regularne, czat w czasie rzeczywistym, w ramach platformy sesji kurs, gdzie mogą odpowiedzieć na pytania i studentów autokarowe na temat nadchodzących zadań. Studenci mogą również wchodzić w interakcje z instruktorem prywatnie poprzez Wydział 1 do 1 funkcji dostępnych we wszystkich kursach. Ten rozległy dostępność zapewnia otrzymanie jakiejkolwiek indywidualne podejście i pomoc, które mogą być potrzebne, a jednocześnie realizować swoje Ellis College edukacji online

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: