Ellis Online College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ellis Różnica: Online Learning w najlepszym wydaniu Podział prestiżowego New York Institute of Technology (NYIT), Ellis College został stworzony, aby zapewnić dorosłych pracy z wiarygodnego sposób rozwijać swoją karierę wykorzystujące wszystkie zalety kształcenia online. Jednym z pierwszych uczelni w celu realizacji wartości kształcenia online, NYIT jest 50-letni uczelnia z ponad 70.000 absolwentów, trzech nowojorskich uczelniach obszaru i coraz większej liczby miejsc na całym świecie. Dlaczego Ellis Kolegium NYIT? Ellis College zapewnia lepszą edukację z zawsze i wszędzie wygody w Internecie. Zapewnia wysoce interaktywne środowisko zorientowane na społeczności sprawia, że ​​uczenie się online, wzbogacającym i przyjemne doświadczenie.

Ellis pomieścić napiętych harmonogramów, pozwalając, aby wziąć jedną klasę w czasie, oferując dat rozpoczęcia i co trzy tygodnie. Krótkie terminy kursów pozwalają szybko skończyć! Ellis zapewnia wiele zalet tradycyjnej szkole w trybie offline, w tym obszerną wirtualnego kampusu, który umożliwia studentom i profesorom interakcji, wymiany pomysłów i wspólnych interesów, i budować cenne przyjaźnie i sieci zawodowych, które są tak ważne w dzisiejszej gospodarce. Ellis zanurzyć się w sytuacji w pracy w świecie rzeczywistym, co pozwala na "uczenie się przez działanie" i zdobyć wiedzę i umiejętności, które można zastosować natychmiast. Wyjątkowa, interaktywna platforma nauki online Ellisa oparte na sieci Web dostarcza wzbogacania i przyjemne doświadczenia poprzez ćwiczenia dynamiczne Flash, filmów i pokazów. Ellis oferuje prestiż i stabilność poprzez swój związek z New York Institute of Technology, bez konieczności dojazdów do iz kampusu. Program MBA w Internecie Ellisa oferuje kursy opracowane we współpracy z wiodących na świecie szkół biznesu, w tym Uniwersytetu Columbia Business School, Uniwersytet Stanford i University of Chicago Graduate School of Business. Ellis jest jednym z uznanych liderów kształcenia online dla rozwoju zawodowego, nauczanie pracowników z najlepszych pracodawców w tym General Motors.

Uzyskać swój edukacja Online z doświadczonych wykładowców Instruktorzy Ellis College są prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. Ponadto do jego pełnym wymiarze czasu wydziału Ellis wykorzystuje imponujące wybitnych liderów biznesu i profesjonalistów dostarczyć edukacji online kolegium, dodając, doświadczonego, perspektywy w świecie rzeczywistym, że idzie ręka w rękę z naszego programu nauczania zawodowego oparte. Każdy instruktor Ellis posiada doktorat lub magistra w ich przedmiotu, z prawie połowa wszystkich wydziału nauczania posiadających stopień doktora lub innego terminala. Ellis aktywnie poszukuje czołowych pedagogów, którzy mogą skutecznie dostarczać wyższe wykształcenie w Internecie, dlatego większość nowych instruktorów Ellis mieć wcześniejszego doświadczenia w nauczaniu. Ellis zapewnia również, że każdy instruktor zakończy intensywny program szkoleniowy w instrukcji online. Ponadto, nowe Instruktorzy otrzymują coachingu w całej ich wstępnych kursów, wykładowców i wszystkich zachęca do udziału regularne emisje internetowe edukacyjnych na temat najnowszych metod nauczania on-line. Oferując wykwalifikowanych, wykwalifikowaną instrukcji w parze z najnowszych platform nauczania on-line, Ellis oferuje wzbogacania i satysfakcjonujące warunki do otrzymania wyższe wykształcenie online. Najwyższe standardy Edukacja Ellis stale monitoruje swoich instruktorów, aby zapewnić ich skuteczność nauczania. Feedback student jest również opracowany w celu zapewnienia dalszego wglądu do praktyk instruktora. Ponadto, wszyscy instruktorzy są corocznie poprzez intensywne badania oczywiście wykonywanej przez innego członka wydziału Ellis, zapewniając, że każdy instruktor pozostaje cennym i skutecznym wychowawcą całej ich kadencji. Instruktorzy Ellis są związane dziesięciu zasad przewodnich, aby upewnić się, że każdy kurs zapewnia niezwykle, satysfakcjonujące doświadczenie dla każdego ucznia:

Uruchom kurs terminowy i wciągające sposób. Jasno komunikować swoje oczekiwania studentów i omówić swoje oczekiwania Ciebie. Dotrzeć do mniej zaangażowane i zagrożonych uczniów. Zawsze utrzymać pozytywny, zachęcający sygnał ze swoimi studentami. Być obecny i zaangażowany we wszystkich zajęciach. Wykazać solidne opanowanie treści kursu i zawsze zachowywać się w sposób profesjonalny. Utrzymanie wysokiego poziomu usług wymaganego przez Ellis College, w tym 48-godzinny turnaround na stopniowane zadań i dostępności sześć dni w tygodniu. Zapewniają znaczący, zaskarżeniu informacje zwrotne dla wszystkich zakwalifikowanych zadań. Zapewnić odpowiednie wytyczne w sprawie polityki i procedur. Ukończ kurs końcowe czynności w odpowiednim czasie, dokładny sposób.

Wydział Dostępność gdy jest potrzebny Ellis College zapewnia, że ​​wszystkie jej instruktorów są dostępne i przystępny, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz klasy. Każdy instruktor jest wymagane do zalogowania się na co najmniej sześć dni w tygodniu, aby odpowiadać na pytania i brać udział w dyskusjach studenckich. Ponadto, wielu instruktorów odbywają regularne, czat w czasie rzeczywistym, w ramach platformy sesji kurs, gdzie mogą odpowiedzieć na pytania i studentów autokarowe na temat nadchodzących zadań. Studenci mogą również wchodzić w interakcje z instruktorem prywatnie poprzez Wydział 1 do 1 funkcji dostępnych we wszystkich kursach. Ten rozległy dostępność zapewnia otrzymanie jakiejkolwiek indywidualne podejście i pomoc, które mogą być potrzebne, a jednocześnie realizować swoje Ellis College edukacji online

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
1855 Broadway
New York, NY 10023
US

1002 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: