Eastern Oregon University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Eastern Oregon University ( EOU ) został założony jako kolegium nauczycielskie, a dziś służy jako ośrodek edukacji, kultury i stypendiów na obszarach wiejskich stanu Oregon. W EOU studenci otrzymują osobistą uwagę od swoich profesorów, budując silne relacje z rówieśnikami i mentorami.

Eastern Oregon University służy naszym studentom, naszemu krajowi i naszemu światu, będąc miejscem, w którym codziennie praktykuje się i przeżywa wyższe poziomy nauczania. Edukacja to proces zmiany samego siebie, przedsięwzięcie pełne konfliktu między starymi wartościami a nowymi, starymi pomysłami i nowymi. Studenci przychodzą na uniwersytet, aby stawić czoła wyzwaniom i dzięki temu procesowi stać się większymi, zdolniejszymi i mądrzejszymi. Eastern Oregon University pragnie być miejscem, w którym uczenie się, dociekanie, egzaminowanie, debaty i rozumowanie są modelowane, praktykowane i zdobywane - umiejętności, które nasi absolwenci będą włączać do poczucia siebie i rozwijać się na nich przez resztę życia. .

Eastern Oregon University prowadzi badania studentów poprzez zintegrowane, wysokiej jakości programy sztuk wyzwolonych i profesjonalne, które prowadzą do odpowiedzialnych i refleksyjnych działań w zróżnicowanym i połączonym świecie.

Jako centrum edukacyjne, kulturalne i naukowe Eastern Oregon University łączy wiejskie regiony Oregonu z szerszym światem. Nasze piękne otoczenie i mały rozmiar sprzyjają osobistej uwadze naszych uczniów. Jednocześnie partnerstwa ze szkołami wyższymi, uniwersytetami, agencjami i społecznościami zwiększają możliwości edukacyjne naszego regionu i stanu.

Programy akademickie na Eastern Oregon University oferują możliwość nauki w małej sali lekcyjnej w pięknym wiejskim Oregonie. Studenci mogą wybierać spośród ponad 30 programów akademickich z czterema szkołami wyższymi, w tym nauk ścisłych, humanistycznych, nauczania i biznesu! Eastern Oregon University ma małe klasy z dedykowanym wydziałem, który koncentruje się na sukcesach studentów.

Lokalizacje

La Grande

Address
University Boulevard,One
97850 La Grande, Oregon, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: