East Carolina University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O ECU

Dotrzymać obietnicy.

W swoim inauguracyjnym przemówieniu jako pierwszy prezydent ECU Robert Wright ustanowił misję, która kierowała jej liderami przez ponad 100 lat i nadal nią kieruje. „Został zbudowany przez ludzi dla ludzi i niech pozostanie z ludem jako sługa ludu.” Jego wizją było, aby uniwersytet oferował kształcenie równe najlepszym instytucjom szkolnictwa wyższego, a jednocześnie podnosząc także jakość życia w całym regionie. Jak bardzo byłby zadowolony, widząc, jak skutecznie ECU spełniło tę dawno obietnicę!

Wright powiedział, że chce „każdego ucznia. . . wyjść stąd dosłownie z entuzjazmem dla Karoliny Wschodniej. ”Oni mają. I jest bardzo prawdopodobne, że Ty też.

Misja uniwersytecka

Aby być narodowym modelem sukcesu studentów, służby publicznej i transformacji regionalnej, East Carolina University :

 • Korzysta z innowacyjnych strategii uczenia się i metod dostarczania, aby zmaksymalizować dostęp;
 • Przygotowuje studentów z wiedzą, umiejętnościami i wartościami do odniesienia sukcesu w globalnym, wielokulturowym społeczeństwie;
 • Rozwija przyszłych liderów, aby służyli i inspirowali pozytywne zmiany;
 • Odkrywa nową wiedzę i innowacje w celu wspierania kwitnącej przyszłości wschodniej Karoliny Północnej i nie tylko;
 • Przekształca opiekę zdrowotną, promuje dobre samopoczucie i zmniejsza nierówności zdrowotne; i
 • Poprawia jakość życia poprzez wzbogacenie kultury, naukowców, sztukę i lekkoatletykę.

Realizujemy naszą misję poprzez edukację, badania, działania twórcze i służbę, będąc dobrymi szafarzami powierzonych nam zasobów.

Uznanie doskonałości

Zaangażowanie ECU w sprawy studentów oraz służba społeczności była konsekwentnie uznawana za jedną z najlepszych w kraju. Od zajęć online i studiów za granicą po innowacyjne sposoby świadczenia opieki, ECU stara się, aby edukacja i opieka zdrowotna były dostępne dla wszystkich.

W 2018 roku ECU został uznany przez US News

 • Najwyżej oceniane internetowe programy dla absolwentów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, edukacji, MBA i pielęgniarstwa, a także internetowe programy licencjackie
 • Przekształcenie edukacji medycznej i poprawa systemu opieki zdrowotnej
 • Wytwarzanie najwyższego odsetka lekarzy rodzinnych ze szkół medycznych w Karolinie Północnej i drugiego co do wielkości w kraju
 • Zapewnienie praktycznego doświadczenia przyszłym dentystom w innowacyjnych, ukierunkowanych na pacjenta klinikach w całym stanie
 • Stając się najlepszym uniwersytetem dla studentów zagranicznych
 • Zwiększenie globalnej świadomości i zrozumienia poprzez studia za granicą

Pionierskie inicjatywy

Od sal lekcyjnych i laboratoriów badawczych po sale operacyjne i wybrzeże Bermudów, ECU stworzyła nowe tereny poprzez badania w celu rozwiązania problemów zdrowotnych o znaczeniu międzynarodowym, pionierem nowych technik medycznych w leczeniu wielu zagrażających życiu dolegliwości, cieszyła się postępem w rozwiązywaniu wieków - stare tajemnice i wprowadzono innowacyjne programy mające na celu poprawę dostępu i sukcesu uczniów.

 • Po znalezieniu potencjalnie niebezpiecznych chemikaliów w rzece Cape Fear badacze z ECU dołączyli do zespołów naukowców z instytucji z całego stanu, aby określić skutki zdrowotne tego rodzaju związków chemicznych.
 • Archeolodzy ECU współpracujący z Muzeum Narodowym Bermudów ogłosili, że mogą być bliżsi powiązania niezidentyfikowanego miejsca wraku statku z prawie 400-letnią historią osieroconego holenderskiego korsarza.
 • Chirurdzy z ECU pozostawali w czołówce, wprowadzając innowacyjne techniki na Wschód, w tym jako jedni z pierwszych w Karolinie Północnej, którzy przeprowadzili procedurę leczenia achalazji, rzadkiego zaburzenia, które ogranicza zdolność osoby do jedzenia.
 • ECU szukało również nowych partnerstw z otaczającymi instytucjami w celu poprawy dostępu i sukcesu studentów, w tym umowy o wspólnym przyjęciu z 18 kolegiami społeczności, która umożliwi studentom płynne przejście na programy ukończenia studiów.

Nowe budynki i programy zapewniają nieograniczone możliwości

Uniwersytet zapoznał się z nowym „salonem” podczas otwarcia nowego Centrum Studenckiego Głównego Kampusu. Mieszkając w sklepach studenckich Dowdy, biurach i organizacjach kampusowych, kąciku spożywczym i zewnętrznym cyfrowym ekranie Pirate Vision 24 na 42, nowy obiekt to „zmieniacz gier”, powiedziała dr Virginia Hardy, wicekanclerz do spraw studenckich. „Zaufaj mi - nasi studenci będą mieszkać w tej przestrzeni.”

To nie koniec wzrostu na uniwersytecie w tym roku:

 • Trwa budowa nowego domu o wartości 2,9 miliona USD na badania, rozwój gospodarczy i zaangażowanie. Projekt jest tylko częścią zwiększonego wysiłku ECU, aby połączyć się ze społecznością Greenville.
 • W domu Miller School of Entrepreneurship trwają prace remontowe. Budynek innowacji VAN i Jennifer Isley zapewni przestrzeń, w której studenci będą mogli współpracować w zakresie innowacji produktowych i przedsiębiorczości.
 • Prace nad nowym budynkiem nauk przyrodniczych i biotechnologii mają rozpocząć się latem 2019 r. W jego wnętrzu znajdą się najnowocześniejsze klasy i laboratoria do badań stosowanych w biologii, chemii i inżynierii biomedycznej / procesowej.
 • Uniwersytet odnowił swoje zaangażowanie w naukę wybrzeża, tworząc nową jednostkę akademicką - zintegrowane programy przybrzeżne, obejmujące Wydział Badań Nadbrzeżnych i Instytut Badań Nadbrzeżnych, położony na wyspie Roanoke.
 • Rada Gubernatorów ONZ zatwierdziła plany uniwersytetu dotyczące utworzenia nowej ECU School of Rural Public Health w sierpniu 2020 r. - tylko drugiej szkoły poświęconej zdrowiu publicznemu w tym stanie.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Zaangażowanie społeczne

Motto ECU - Servire - zostało wprowadzone w życie w tym roku. Zaangażowanie uniwersytetu w usługi zostało przetestowane po tym, jak huragan Florence przedzierał się przez region. Nasi Piraci odpowiedzieli na wezwanie i zebrali się, aby pomóc wschodniej Karolinie Północnej, nagrywając ponad 5000 godzin pracy, jednocześnie zbierając 370 000 USD na darowizny z huraganu. Spójrz na inne czasy w ubiegłym roku, w których Piraci pomagali innym:

 • 24 000 USD zebrane przez organizację ECU Pirates vs. Cancer w celu sfinansowania programów życia dzieci w Vidant Medical Center i krajowych badań nad pediatrycznymi nowotworami mózgu.
 • Avett Brothers wystąpili na koncercie humanitarnym Hurricane Florence w Minges Coliseum w ECU, w którym zebrano 325 000 $ pomocy.
 • Opiekę dentystyczną dla byłych członków wojska zapewniło wydarzenie Smiles for Veterans ECU, podczas gdy inne programy pomocy obejmowały ogólne badania stanu zdrowia, słuchu i mowy w Północnej Karolinie w całym stanie.
 • Niepewnym uczniom i pacjentom zapewnia się posiłki żywieniowe bez żadnych kosztów w spiżarniach żywności znajdujących się w głównym kampusie ECU i w Szkole Medycznej Brody.

Wzmacnianie pirackiej pasji do lekkiej atletyki

Stadion Dowdy-Ficklen w ECU przechodzi remont w wysokości 60 milionów dolarów, obejmując nowy poziom klubu, apartamenty i skrzynki z logami, nową prasę i 1000 miejsc premium. Ten najnowocześniejszy obiekt wygeneruje dodatkowe dochody, aby ponownie zainwestować w studentów-sportowców i jeszcze bardziej poprawi wrażenia fanów gry Pirate w ciągu dnia. Krajobraz nie tylko się zmienił, ale przywództwo ECU w lekkiej atletyce ujawniło również nowe twarze, które ożywiają pasję. Znani liderzy przejmujący stery w lekkiej atletyce to:

 • Dave Hart, były dyrektor sportowy ECU, został mianowany specjalnym doradcą kanclerza ds. Lekkoatletyki.
 • Joe Dooley, były trener koszykówki mężczyzn ECU, powraca po raz drugi na czele programu Piraci. Przed powrotem do ECU Dooley poprowadził Florida Gulf Coast do pięciu tytułów konferencji i pięciu kolejnych 20-sezonowych sezonów.
 • Jon Gilbert został mianowany dyrektorem lekkoatletyki w ECU. Gilbert pełnił funkcję dyrektora na University of Southern Mississippi od stycznia 2017 r.
 • Mike Houston został głównym trenerem piłki nożnej w ECU. Podczas trzyletniej kadencji jako główny trener na Uniwersytecie Jamesa Madisona Houston uzyskało kolejne występy w Mistrzostwach NCAA FCS i jeden tytuł narodowy.

Podniesienie reputacji ECU

Od klasy po społeczność - wykładowcy, pracownicy i studenci ECU odczuwają swój wpływ we wschodniej Karolinie Północnej i daleko poza nią. Spełniają obietnicę służenia swoim społecznościom, jednocześnie zwiększając możliwości lepszego przygotowania studentów do życia po ukończeniu studiów - a wszystko to przy jednoczesnym budowaniu silnej krajowej reputacji doskonałości.

 • Chirurdzy z East Carolina Heart Institute w ECU wykonali pierwszą procedurę TCAR, nową, mniej inwazyjną procedurę w celu zmniejszenia ryzyka udaru mózgu.
 • Centrum Badań Ankietowych ECU rozpoczęło ogólnokrajową ankietę Life, Liberty i Happiness, aby pobudzić puls amerykańskiej opinii publicznej wokół podstawowych zasad narodu.
 • Uniwersytet zaangażował się w bardziej ekologiczny kampus, przyjmując swój pierwszy ogólny plan zrównoważonego rozwoju.
 • Dr Mark Stacy będzie nadzorował rozwój i rozwój działu nauk o zdrowiu jako nowego wicekanclerza.

Finansowanie przyszłości

Darowizny i granty służą jako zastrzyk na stypendia i badania oraz zapewniają wsparcie inicjatywom, które pozwalają ECU pozostać na najwyższym poziomie innowacyjności. Każdy otrzymany prezent przybliża nas o krok do przekształcenia naszego kampusu, kultywowania naukowców i zrewolucjonizowania badań. Oto niektóre sposoby, w jakie te dolary finansują przyszłość ECU, państwa, narodu i nie tylko:

 • 210 milionów dolarów

Kwota zebrana do tej pory w ramach kompleksowej kampanii zbierania funduszy przez ECU, a suma ta wciąż rośnie każdego dnia.

 • 9,7 miliona USD

Dotacja z Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych na badanie związku między kierownictwem szkoły a uczeniem się uczniów, pomagając dyrektorom lepiej wspierać nauczycieli i ostatecznie poprawiać wyniki uczniów.

 • 5 milionów dolarów

Anonimowy prezent dla BB

 • 5 lat, 2,5 miliona dolarów

Przekaż dr Kym Gowdy z National Institutes of Health, aby zbadać, w jaki sposób i dlaczego zanieczyszczenie powietrza na poziomie gruntu może powodować różne problemy zdrowotne w nadziei na zmniejszenie częstości infekcji dróg oddechowych.

 • 1,38 miliona USD

Grant krajowy przyznany dr Brandonowi Schultzowi na zbadanie, jak poważna gra wideo może pomóc młodzieży z ADHD w nauce umiejętności radzenia sobie z problemami.

 • 1000 nowych stypendiów

Program stypendialny Kanclerza zapewni ogólne stypendia studentom pierwszego roku od jesieni 2019 r. Dzięki darowi w wysokości 1 miliona dolarów od Jamesa i Connie Maynard i ich córki, Wielkanoc.

Lokalizacje

Greenville

Address
East 5th Street
27858 Greenville, Karolina Północna, Stany Zjednoczone