Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Eastern Washington University Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji Publicznej

Wartości Misja wizji i celów

Uczelnia kieruje deklarowanego misji i umacnia swoją wizję: Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji Publicznej (CbpA) jest jednostką Eastern Washington University (EWU), regionalny kompleksowe uczelni publicznych znajduje się w Cheney i Spokane, Waszyngton, z programami Na terenie całego kraju oraz w Internecie.

MISJA CbpA istnieje do rozwoju uczniów, którzy myślą krytycznie, działać etycznie, i przyczynić się do zmieniających się środowisk sektora publicznego i prywatnego. Ta misja jest realizowane poprzez:

Prowadząc różnorodne uczniów w ich dążeniu do tworzenia znaczących ról w swoich zawodach i społeczności poprzez edukację Wspieranie badań w celu utrzymania zaangażowanym i aktualne intelektualnie wydział poświęcony nauczaniu. Oferując integracyjnego zaangażowania intelektualnego i społeczności studentów i wzbogacić społeczeństwo w drodze kształcenia ustawicznego. Nasze motto to "Skupiając się na tym regionie. - Otwarty na świat"

WIZJA Wizja Kolegium jest mieć swoje programy w biznesie, ekonomii, administracji publicznej i planowania uznane za ich doskonałości i być z wyboru uczelni w regionie kształcenia liderów publicznych, prywatnych i non-profit.

WARTOŚCI

Natomiast nasze wartości uczelni są znacznie bardziej szczegółowe:

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej i Biznesu zapewnia wysokiej jakości edukacji, która przygotowuje jej absolwenci być udane specjalistów, aby przejść w wybranych karier, lub kontynuować na studiach podyplomowych. Nasi wykładowcy są doskonałe nauczyciele, którzy w swoich dyscyplinach prądu poprzez badania na co wskazuje ich publikacji, a poprzez zaangażowanie w praktyki zawodowej i usługi do swoich zawodów i ich wspólnot. Nasi absolwenci są etycznie wrażliwych decydenci biegli najlepszych praktyk w wybranych przez siebie zawodach, i gotowe do pracy w globalnym środowisku. Nasi absolwenci są doskonałe komunikatory, sprawnie wykorzystują najnowszą technologię komunikacji i dostosowane do wrażliwości kulturalnej; są przygotowani do pracy w środowisku lokalnym, ich regionie oraz w globalnym środowisku. Nasz wydział i studenci cenią etycznego postępowania i profesjonalizm i utrzymania najwyższych standardów akademickich. Nasi studenci, wykładowcy i pracownicy są zróżnicowane kulturowo. Kolegium promuje klimat, który buduje pozytywną świadomość idei i perspektyw związanych z różnorodnością kulturową. Cele strategiczne

Zapewnić warunki do nauki, które wspiera i zachęca uczniów do podejmowania nauki przez całe życie. Stanowią atmosferę, która sprzyja doskonałości akademickiej i wspiera wykładowców i pracowników rozwój. Programy Oferta w regionie Greater Spokane, w całym stanie i on-line, które służą potrzeb edukacyjnych obecnych i przyszłych studentów. Zwiększenie środków na wsparcie misji College. Rozwiń szeroko zakrojonych działań, które promują zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczności.

Dung Chen;

EnTie Bank Handlowy w Spokane, Waszyngton, absolwent programu MBA EWU.

Poprosiliśmy Dung dlaczego wybrał zarobić MBA w EWU. On powiedział: "Ponieważ niższy koszt czesnego było przystępne i mam rodzinę w Spokane". Jeśli chodzi o jego doświadczenia MBA, Dung mówi: "Podobało mi się możliwości nauki i przywództwa i pracy zespołowej aspekt programu. Przeważnie klasy były również bardzo wygodne ". Kiedy poprosiliśmy Dung o zaletach uzyskaniu dyplomu MBA. Powiedział: "Program MBA nauczył mnie umiejętności menedżerskich i umiejętności organizacyjne, które mi pomóc w mojej obecnej pracy". To jest rada Dung Chena dla obecnych studentów MBA, "Budowanie powiązań z kolegami, ponieważ wszystkie one mają różne tła, doświadczenia i umiejętności, które można nauczyć się od".

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Eastern Washington University

Master of Public Administration (MPA) Program ma na celu zapewnienie szeroko zróżnicowane możliwości edukacyjnych w dziedzinie zarządzania publicznego, a nie dla zysku. s ... [+]

Master of Public Administration (MPA) Program ma na celu zapewnienie szeroko zróżnicowane możliwości edukacyjnych w dziedzinie zarządzania publicznego, a nie dla zysku. szans absolwentów studiów są dostępne dla osób obecnie zatrudnionych, jak również dla absolwentów szukających kariery w służbie publicznej. Zarówno w pełnym wymiarze czasu i programy studiów w niepełnym wymiarze czasu są dostępne na stopień i zasadach non-stopni.

Uczniowie zachęcani są do uświadomienia sobie środowisku usług publicznych, wartości, które kierują służbą publiczną oraz krytyczne i analityczne umiejętności niezbędne do opracowywania, wdrażania i oceny decyzji usług publicznych.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Washington University

Miejskie i Planowania Regionalnego jest jednym z pomocą społeczeństwa do rozwiązywania tych problemów w sposób twórczy, pozytywny sposób. Planowanie jest zawodem rozwiązy ... [+]

Wiele społeczne, fizyczne, ekonomiczne, techniczne i polityczne problemy w społeczeństwie wołają o definicji i rozmiar. Wśród nich są:

Spadek w centrum miasta; Pogorszenie dzielnicach; Nieefektywne i niesprawiedliwe opodatkowania oraz polityki regulacyjne; Zatory i inne problemy z dostępnością; Wpływ wzrostu i zmiany; Erozji zasobów naturalnych; i Nieskuteczne lub brak usługi człowieka.

Miejskie i Planowania Regionalnego jest jednym z pomocą społeczeństwa do rozwiązywania tych problemów w sposób twórczy, pozytywny sposób. Planowanie jest zawodem rozwiązywania problemów, które są zainteresowane z siłami, które wpływają na jakość życia w dzielnicy, miasta, regionu, państwa, narodu i świata. Tak więc, planowanie zapewnia wyjątkową drogę zawodową dla tych, którzy pragną rolę w kształtowaniu lepszej przyszłości.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2