Eastern Virginia Medical School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EVMS przygotowuje uczniów do kariery kompetentnych i współczucia lekarzy, pracowników służby zdrowia i naukowców. Nasi studenci korzystają z szerokiej gamy instrukcji dostarczonych przez naszego wydziału w pełnym wymiarze czasu, którzy pracują w porozumieniu z pracowników służby zdrowia w całej Wspólnocie.

Edukacja w EVMS upoważnia studentów, mieszkańców i bliźnim, aby wpływ na ludzi, którym służą. Oferujemy unikalne, praktyczne na temat podejścia do uczenia się, takich jak:

Społeczność działania oparte o usługi dla zaniedbywanych populacji. Udział w instytucjonalnych na rzecz poprawy jakości i poparcia wysiłków. Partnerstwa z regionalnymi lub światowymi zdrowia.

EVMS jest jednym z niewielu szkół medycyny i zdrowia zawodów w kraju założony przez społeczność dla społeczności. Skupiamy się nie tylko na przygotowaniu nowej generacji dostawców opieki zdrowotnej, ale także tłumaczenia odkrycie na lepszą opiekę zdrowotną dla mieszkańców Hampton Roads. Naszym celem jest stać się najbardziej zorientowanej na społeczność szkoła medycyny i zdrowia zawodów w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż korzyści z odkryć EVMS są odczuwalne na całym świecie, nasze wysiłki badawcze, edukacja i opieka nad pacjentem rosną z potrzeb ludzi w naszej społeczności południowo-wschodniej Wirginii:

EVMS wydziału zapewnia edukację medyczną i przywództwa dla następnej generacji najlepszych lekarzy, pracowników służby zdrowia i naukowców. Lekarze EVMS Grupa Medyczna opieki dla ponad 1000 pacjentów dziennie. EVMS "stara naukowe koncentrują się na najbardziej palących problemów zdrowotnych w regionie. EVMS napędza roczna $ 824 milionów dolarów w lokalnej działalności gospodarczej.

EVMS Stypendia

Na EVMS, szereg stypendiów na podstawie osiągnięć, potrzeby finansowe, różnorodność, obszary zainteresowań i rodzinnego są dostępne.

Lokalizacje

Norfolk

Eastern Virginia Medical School

Address
Eastern Virginia Medical School
714 Woodis Avenue
Norfolk,

23510 Norfolk, Virginia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 757-446-5600

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium