Przeczytaj oficjalny opis

EVMS przygotowuje uczniów do kariery kompetentnych i współczucia lekarzy, pracowników służby zdrowia i naukowców. Nasi studenci korzystają z szerokiej gamy instrukcji dostarczonych przez naszego wydziału w pełnym wymiarze czasu, którzy pracują w porozumieniu z pracowników służby zdrowia w całej Wspólnocie.

Edukacja w EVMS upoważnia studentów, mieszkańców i bliźnim, aby wpływ na ludzi, którym służą. Oferujemy unikalne, praktyczne na temat podejścia do uczenia się, takich jak:

Społeczność działania oparte o usługi dla zaniedbywanych populacji. Udział w instytucjonalnych na rzecz poprawy jakości i poparcia wysiłków. Partnerstwa z regionalnymi lub światowymi zdrowia.

EVMS jest jednym z niewielu szkół medycyny i zdrowia zawodów w kraju założony przez społeczność dla społeczności. Skupiamy się nie tylko na przygotowaniu nowej generacji dostawców opieki zdrowotnej, ale także tłumaczenia odkrycie na lepszą opiekę zdrowotną dla mieszkańców Hampton Roads. Naszym celem jest stać się najbardziej zorientowanej na społeczność szkoła medycyny i zdrowia zawodów w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż korzyści z odkryć EVMS są odczuwalne na całym świecie, nasze wysiłki badawcze, edukacja i opieka nad pacjentem rosną z potrzeb ludzi w naszej społeczności południowo-wschodniej Wirginii:

EVMS wydziału zapewnia edukację medyczną i przywództwa dla następnej generacji najlepszych lekarzy, pracowników służby zdrowia i naukowców. Lekarze EVMS Grupa Medyczna opieki dla ponad 1000 pacjentów dziennie. EVMS "stara naukowe koncentrują się na najbardziej palących problemów zdrowotnych w regionie. EVMS napędza roczna $ 824 milionów dolarów w lokalnej działalności gospodarczej.

EVMS Stypendia

Na EVMS, szereg stypendiów na podstawie osiągnięć, potrzeby finansowe, różnorodność, obszary zainteresowań i rodzinnego są dostępne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Eastern Virginia Medical School

Program Biotechnologia magisterskie na Wschodniej Virginia Medical School (EVMS) jest wyjątkowo integracyjny program badawczy, który zapewnia studentom praktyczne szkolen ... [+]

Test Program Master w dziedzinie biotechnologii Eastern Virginia Medical School (EVMS) jest wyjątkowo integracyjny program badawczy, który zapewnia studentom praktyczne szkolenia w molekularnej, genomiki, proteomiki, komórkowych i obrazowych technik w połączeniu z solidną podstawę w wiedzy teoretycznej z zakresu nauk biomedycznych i projektowania badań laboratoryjnych state-of-the-art.

Ten rygorystyczny program edukacyjny kształci przyszłych specjalistów laboratoryjnych do podjęcia badań biomedycznych w akademickich laboratoriach badawczych lub w biotechnologii i przemysłu farmaceutycznego.

GŁÓWNE ZALETY PROGRAMU Zapewnia przyspieszony, 16-miesięczny program nauczania hands-on i teoretycznej kształcenia naukowców Zawiera sześciomiesięczny staż badawczy w kampusie lub z partnerem przemysłu biotechnologicznego Wymaga ścisłej interakcji studentów z doświadczonych wykładowców badawczego ... [-]
Stany Zjednoczone Norfolk
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eastern Virginia Medical School

EVMS Absolwent Art terapię i poradnictwo Program jest rygorystyczny program akademicki z siedzibą w zorientowanego wzrostu i refleksyjnej klasie, studio, społeczności i d ... [+]

Test Sztuka Absolwent EVMS Poradnia Terapii i Program jest rygorystyczny program akademicki z siedzibą w zorientowanego wzrostu i refleksyjnej klasie, studio, społeczności i doświadczeń klinicznych.

Program EVMS "jest wyjątkowy, ponieważ jest częścią kwitnącej kampusu medycznego i służby zdrowia, oferując studentom możliwości współpracy międzyludzkiej, która buduje umiejętności potrzebne, aby być częścią wszechstronnym zespołem dostawców. Przygotowywaliśmy terapeutów światowej klasy sztuki, które są czułe, wspólnoty kulturowo-etyczne zaangażowane, specjalistów z udanej kariery od ponad 40 lat.

Cele i zadania Zapewnić innowacyjne edukacji rygorystyczne arteterapii, który zawiera wymagane wykształcenie potrzebne do doradztwa w uzyskaniu pozwolenia. Podkreślają zrozumienia różnych osób, grup i rodzin podejść teoretycznych. Zachęć uczniów do rozwijania innowacyjnych, profesjonalny, etyczny, i kulturowo czułe podejście do arteterapii. Promuj kompetencje kliniczne w ocenie i leczeniu. Zachęć uczniów, aby mówić i pisać profesjonalnie o arteterapii. Rozwoju kompetencji w zakresie planowania, prowadzenia i oceny badań arteterapii. Zwiększenie studentów samoświadomości poprzez osobiste sztuki tworzenia i autorefleksji. Foster umiejętności terapeutycznego zastosowania w szerokim zakresie procesów techniki i materiały. ... [-]
Stany Zjednoczone Norfolk
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku