Duquesne University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeden z najlepszych uniwersytetów katolickich w USA, Duquesne University zapewnia dobrze zaokrąglone edukacji, która będzie wyzwaniem akademickim, odżywiając swój rozwój duchowy i etyczny w ekumenicznej atmosferze na różnorodność. Założona ponad 135 lat temu przez Zgromadzenie Ducha Świętego, Duquesne University to tylko Spiritan instytucją szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.

Jako student, będziesz osiągać kształcenia akademickiego na najwyższym poziomie, budowanie bliskich relacji z profesorów i kolegów, a także uczestnictwo w ciekawych projektach badawczych. Będziesz miał dostęp do zasobów, takich jak mieszkania i możliwości pracy zawodowej absolwentów i studentów. Gdy absolwent, dołączysz do ponad 86.000 absolwentów pracy w każdej dziedzinie, w całym kraju i na całym świecie.

Najwyższej klasy Akademicy z akcentem

Na Duquesne University, dowiesz się z nauczycieli-badaczy, którzy stanowią znakomite doświadczenie klasie i również produkują jedne z najważniejszych badań w swoich dziedzinach. W rzeczywistości, Kronika Szkolnictwa Wyższego Nr nam miejsce 16 spośród 61 małych uniwersytetów badawczych, które zostały ocenione według pomiarowego wskaźnik produktywności wydziału. Będziesz korzystać z uczniem-do-wydziału stosunku 15:1 i doświadczeniem akademickim cechowane przez osobiste uwagi od wielokrotnie nagradzanego wydziału. W rzeczywistości, prawie połowa wszystkich klas mają 20 lub mniej uczniów, co oznacza, że ​​będziesz miał mnóstwo okazji do bezpośredniej interakcji z profesorów.

Perfect Fit

Skąd wiesz, czy będziesz pasował tutaj w Duquesne? Najszczęśliwszych i najbardziej udanych studenci Duquesne są tacy, którzy chcą czegoś więcej niż stopnia. Nasi studenci chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w nauce, a jednocześnie dowiedzieć się więcej o sobie i czyni różnicę w społeczności i otaczającego nas świata.

Lokalizacje

Pittsburgh

Address
Duquesne University
600 Forbes Avenue

Pittsburgh, Pensylwania, Stany Zjednoczone