Duke University School of Nursing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Duke University School of Nursing lub DUSON, jak wielu je nazywa, to organizacja i społeczność naukowców zaangażowanych w zapewnienie najlepszego środowiska edukacyjnego dla rozwoju liderów pielęgniarstwa. Założona w 1931 roku, jesteśmy centrum doskonałości, które jest zaangażowane w rozwój nauk pielęgniarskich, promocję stypendiów klinicznych i edukację liderów klinicznych, zaawansowanych praktyków i badaczy.

Oprócz kształcenia przyszłych pielęgniarek prowadzone są tu również badania o krytycznym znaczeniu, które zmieniają przyszłość opieki zdrowotnej. Wielu naszych wydziałów prowadzi nowatorskie badania i interwencje testowe w celu poprawy zdrowia osób z chorobami przewlekłymi lub testuje innowacyjne modele opieki klinicznej. Wiele innych osób jest aktywnie zaangażowanych w praktykę w ich specjalności, na przykład opiekę nad osobami z chorobami serca, cukrzycą i noworodkami z grup ryzyka.

W DUSON skupiamy się na pomaganiu naszym studentom w uświadomieniu sobie ich potencjalnego wkładu w opiekę zdrowotną poprzez silne doradztwo i mentoring! Nasz wydział „chodź z rozmową”. Są ekspertami w swojej praktyce pielęgniarskiej i dziedzinach badawczych i wykorzystują innowacyjne metody pedagogiczne, aby aktywnie angażować uczniów we własną naukę i rozwój zawodowy. Te i wiele innych korzyści sprawiają, że Duke University School of Nursing jest uznawana za jedną z wiodących szkół pielęgniarskich w kraju.

W Duke University School of Nursing wierzymy nie tylko w edukację naszych studentów, ale także w ciągły rozwój kadry i wykładowców. 95 procent naszych wykładowców jest przygotowanych do doktoratu. Jesteśmy również zaangażowani w rozwój i rozwój naszej szkoły jako organizacji, która ma na celu sprostanie zmieniającym się potrzebom edukacji pielęgniarskiej. W 2014 roku otworzyliśmy nowy budynek naszego głównego kampusu, który obejmuje najnowocześniejsze laboratoria symulacyjne i sale lekcyjne. Wyremontowaliśmy i ponownie otworzyliśmy ośrodek badawczy dla pracowników i uczestników badań.

Dzięki wielu naszym programom studiów i certyfikatów na odległość studenci z całego świata mogą zdobywać światowej klasy stopnie naukowe w Duke bez konieczności odchodzenia z pracy. Ta różnorodność uczniów pochodzących z ponad 40 stanów i krajów USA naprawdę wzbogaca nasze programy nauczania, wprowadzając różnorodne perspektywy do sal lekcyjnych! Więcej informacji o zaangażowaniu kadry i kadry w nasze działania na rzecz różnorodności i integracji można znaleźć na stronie internetowej.

Lokalizacje

Durham

Address
Trent Drive,307
27710 Durham, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium