Duke University School of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1930 roku, Duke University School of Medicine jest najmłodszą z najlepszych uczelni medycznych w kraju. Szkoła, należąca do najlepszych w kraju, jest dumna z tego, że jest integrującą społecznością wybitnych uczniów, badaczy, klinicystów i personelu, w której tradycyjne bariery są niskie, obejmuje interdyscyplinarną współpracę, a wspaniałe pomysły przyspieszają tłumaczenie podstawowych odkryć naukowych w celu ulepszenia człowieka zdrowie lokalnie i na całym świecie.

Duke University School of Medicine składająca się z ponad 2500 lekarzy i badaczy wydziału, wraz z Duke University School of Nursing i Duke University Health System tworzą Duke Health. Duke Health to światowej klasy sieć opieki zdrowotnej. Założony w 1998 roku w celu zapewnienia skutecznej i elastycznej opieki, system opieki zdrowotnej oferuje pełną sieć usług zdrowotnych i obejmuje Duke University Hospital, Duke Regional Hospital, Duke Raleigh Hospital, Duke Primary Care, Private Diagnostic Clinic, Duke Home and Hospice, Duke Health i Dobre samopoczucie i wiele przynależności.

Co sprawia, że Duke University School of Medicine wyjątkowa?

Unikalny program dla studentów MD, który pozwala studentom studiować podstawowe nauki podstawowe przez rok zamiast dwóch, dając im możliwość poświęcenia całego trzeciego roku na naukowy projekt badawczy. Studenci opiekują się pacjentami na drugim roku studiów, cały rok wcześniej niż ich rówieśnicy.

Pierwszy w kraju program asystentów lekarzy utworzony w Duke w 1965 r., Który zajął pierwsze miejsce w kraju.

Jeden z najstarszych w kraju programów szkolenia naukowców medycznych (MD / PhD).

Dwadzieścia cztery wydziały kliniczne i podstawowe oraz liczne ośrodki i instytuty, w tym Duke Cancer Institute, Duke Human Vaccine Institute i Duke Institute for Brain Sciences.

Siedziba Duke Clinical Research Institute, największej na świecie akademickiej organizacji zajmującej się badaniami klinicznymi.

Jedna z pierwszych i najbardziej znanych witryn Clinical and Translational Science Award (CTSA).

Szkoła medyczna Duke-NUS, która oferuje unikalny program nauczania Duke dla studentów w Singapurze.

Bliskość i współpraca z innymi szkołami zawodowymi Duke'a, w tym Pratt School of Engineering, Fuqua School of Business, Divinity School, Trinity College of Arts & Sciences, Sanford School of Public Policy, Nicholas School of the Environment i Law School.

Podstawowe wartości szkoły

  • Doskonałość w edukacji, badaniach i opiece nad pacjentem
  • Szacunek i integracja ludzi ze wszystkich środowisk
  • Zaangażowanie w służbę, rozwiązywanie rzeczywistych problemów
  • Poczucie pilności w przekształcaniu odkryć w poprawę zdrowia ludzi
  • Profesjonalizm i uczciwość przejawiające się we wszystkich aspektach wydajności i wysiłku

Lokalizacje

Durham

Address
Tower Boulevard,3100
27707 Durham, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium