Duke University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Duke Law School to ambitna i innowacyjna instytucja, której misją jest przygotowanie studentów do odpowiedzialnego i produktywnego życia w zawodzie prawniczym poprzez zapewnienie rygorystycznej edukacji prawniczej w współpracującym, wspierającym i zróżnicowanym środowisku.

Jako społeczność uczonych, Szkoła Prawa zapewnia również przywództwo na poziomie krajowym i międzynarodowym w pogłębianiu zrozumienia prawa oraz w ulepszaniu prawa i instytucji prawnych poprzez usługi publiczne, badania i stypendia najwyższego kalibru, odzwierciedlając, w stosownych przypadkach, , wkład naukowców zajmujących się innymi dyscyplinami w ramach Duke University.

W Duke Law School studenci i wykładowcy mają doświadczenie i przyczyniają się do dyscypliny akademickiej w interdyscyplinarnym środowisku, które wspiera i ceni kreatywność i innowacje. Strategiczne inwestycje w wydziały, kliniki, ośrodki interdyscyplinarne, czasopisma prawnicze i inne możliwości rozwoju studentów, a także w technologię, a także wsparcie inicjatyw i możliwości służących interesowi publicznemu, sprawiają, że Wydział Prawa pozostaje w czołówce stypendiów prawniczych, usługi i edukacja. Zobowiązania te są upamiętnione w Duke Blueprint to LEAD, zestawie zasad rozwoju przywództwa, który stanowi podstawę rozwoju zaangażowanych, etycznych prawników, dobrze wyposażonych na miarę XXI wieku.

Lokalizacje

Durham

Address
Science Drive,210
27708 Durham, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium