Duke University Sanford School of Public Policy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zgodnie ze spuścizną naszego imiennika, Sanford School of Public Policy ma oburzające ambicje.

Dążymy do tego, by być wielką szkołą polityki publicznej XXI wieku i być uznawanym za lidera w naszej dziedzinie.

Misją Duke Sanford School of Public Policy jest poprawa jakości życia poprzez badanie najbardziej palących problemów polityki publicznej i przygotowanie uczniów do życia w roli przywódcy, zaangażowania obywatelskiego i służby publicznej.

W 2019 wykładowcy i pracownicy Sanford School spotkali się, aby omówić wspólne wartości, które definiują naszą społeczność. Te wartości (w kolejności alfabetycznej) kierują codzienną szkołą Sanford.

WSPÓŁPRACA

Szkoła Sanford przedstawia przykładowe badania, które przedstawiają różne perspektywy dyscyplinarne dotyczące istotnych problemów, z którymi boryka się nasza lokalna społeczność, nasz naród i świat. Nasza praca jest utrzymywana zgodnie z najwyższymi standardami dyscypliny akademickiej i może stanowić model dla istotnych dla polityki, interdyscyplinarnych badań, które mają rzeczywisty i pozytywny wpływ na świat.

DOSKONAŁOŚĆ

Nasz wybitny wydział składa się z 5 członków National Academies, 19, którzy zajmują wysokie stanowiska oraz znakomitych specjalistów, takich jak były starszy prokurator cywilny armii amerykańskiej Tom Taylor i były dyrektor Facebooka Matt Perault.

Nasze nauczanie jest na najwyższym poziomie. Wyposażamy przyszłych i obecnych liderów politycznych w umiejętności, wiedzę i doświadczenie, które wzmacniają ich i inspirują do dokonywania pozytywnych zmian na świecie.

WŁĄCZENIE I RÓŻNORODNOŚĆ

Mamy tętniącą życiem i różnorodną społeczność uczonych, nauczycieli, administratorów i studentów. Czerpiemy siłę z różnych dyscyplin, perspektyw i doświadczeń osobistych. Jesteśmy dumni z bogactwa naszej społeczności. Zdajemy sobie sprawę, że aby prowadzić badania, które mają znaczenie, a także wzmacniać i inspirować przyszłych przywódców, musimy przyjąć różnorodność. Rzeczywiście, jest źródłem naszej siły. Dowiedz się więcej o naszej komisji ds. Różnorodności i integracji.

UCZCIWOŚĆ I UCZCIWOŚĆ

Dikgang Moseneke, grupa muzyczna

Goście specjalni

Przez cały rok studenci mają okazję spotykać się z gośćmi kampusu, którzy mają różnorodne doświadczenia życiowe. W roku szkolnym 2019-2020 Hon. Dikgang Moseneke, który z przywódcy praw człowieka w okresie apartheidu wyrósł na zastępcę sędziego głównego RPA, przebywał na kampusie jako stypendysta Rubensteina. Moseneke jest ósmym ekspertem, który dołączył do Duke's Rubenstein Fellows Academy i pierwszym międzynarodowym stypendystą.

Naszym celem jest zawsze postępować w sposób moralny, uczciwy i przyzwoity. Niezależnie od tego, czy nadzorujemy badania, czy bierzemy udział w rozmowie w klasie, wierzymy, że to kim jesteśmy i jak działamy, ma znaczenie. Trzymamy się najwyższych ideałów. Staramy się być prawdomówni - sobie i innym, nawet jeśli jest to trudne. Chcemy być honorowi i godni zaufania.

SZACUNEK

Kiedy goście wchodzą do budynku Sanford, często widzą małe grupy studentów i wykładowców pogrążonych w rozmowie. To ten rodzaj szacunku, dla siebie nawzajem jako ludzi i jako uczonych, ma dla nas znaczenie. Szanujemy siebie i innych. Cenimy każdego członka naszej społeczności i dbamy o jego uczucia i dobre samopoczucie. Akceptujemy się całkowicie.

USŁUGA

Staramy się coś zmienić. Studenci i wykładowcy prowadzą badania i są wolontariuszami w naszej społeczności. Jeden profesor jest teraz naszym burmistrzem! Jesteśmy głęboko zaangażowani w relacje ze społecznościami państwowymi, krajowymi i międzynarodowymi, w tym z decydentami w rządach, organizacjami międzynarodowymi, organizacjami non-profit, organizacjami medialnymi i sektorem prywatnym. Chcemy, aby nasze zaangażowanie było dwukierunkową ulicą, zarówno drogą rzutowania naszych badań na politykę i praktykę, jak i sposobem dla decydentów i praktyków na informowanie o naszym nauczaniu i badaniach.

Lokalizacje

Durham

Address
Science Drive,201
27708 Durham, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium