Drury University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

"Na Drury, robię bezcenne połączeń dziennie, które upoważniają mnie, aby coś zmienić w moim życiu i życie innych."

O Drury University

Drury to nowy rodzaj uczelni, która honoruje i skutecznie łączy liberalne sztuki i nauki do badania obszarów zawodowych. W ten sposób uczniowie są bardziej autentycznie podłączony do:

Dlaczego to, co się uczą sprawy i jak można je zastosować go w prawdziwym życiu. Dlaczego decyzje, zarówno osobiście, jak i zawodowo, powinny pochodzić z miejsca etyki i moralności. Wydział: dostępność jest powodem do dumy dla nas, ponieważ jesteśmy uczelnią nauczania. Społeczność: w szkole, na uczelni i poza nią. Myśl liderów i mentorów: od roku do ukończenia studiów w poszukiwaniu pracy do połączeń absolwentów. Na Drury, studenci wykonywanie połączeń przez całe życie. Wellness i zrównoważony rozwój jako sposób życia, a nie zadania. Wierzymy, że zdrowi ludzie prowadzić szczęśliwsze, dłuższy, bardziej produktywne życie. Społeczeństwa jako część życia dobrze żył. Duch przedsiębiorczości, która budzi zaufanie, kreatywność i odpowiedzialność. Środowisko współpracy, gdzie uczniowie są aktywnie zaangażowani w zwiększaniu ich doświadczenie Drury. Mieszkał Dobrze życie: studenci Drury dowiedzieć się, jak połączyć marzenia i aspiracje do udanych kontraktów terminowych.

Misja

Drury University jest niezależna uczelnia, w tradycji sztuk wyzwolonych i zobowiązuje się do spersonalizowanej edukacji w społeczności uczonych, którzy cenią sztukę nauczania i uczenia się związane z Kościołem. Edukacja w Drury stara się rozwijać wrażliwość duchową i nowatorskie kierunki oraz etyczne spojrzenie i myśli krytycznej; wspieranie integracji wiedzy teoretycznej i praktycznej; i wyzwolić osoby do uczestniczenia w sposób odpowiedzialny i przyczynić się do globalnej społeczności.

Wizja

Z przestrzeganie zobowiązań do naszego dziedzictwa i ze zdwojoną zobowiązań wobec społeczności międzynarodowej i innowacyjne metody nauczania i nauki, Drury University będzie premier uniwersytet, gdzie najlepsi nauczyciele / naukowcy i profesjonalny personel kształcić studentów do zaangażowanych, etyczne i współczucia obywatele dla przywództwa sługą społeczności charakteryzują zmiany, złożoność i globalnej współzależności.

Aby stać się uniwersytet premier w 21 wieku, że wyobrażamy sobie, będziemy tworzyć i wykazać przewagę konkurencyjną Drury Uczelni, wyrazić swoje konkurencyjne różnice wyrównać wszystkich swoich programów akademickich z celów strategicznych, budowanie żelaznego wspierać cele strategiczne, zmierzyć jego sukces i zarządzanie przez rezultaty. Strategiczne Cele szczegółowe i Imperatywy Poniżej mapa naszą ścieżkę na lata 2015-2018 oraz stanowisko Drury University, aby świętować swoje Gmach w 2023 roku.

Lokalizacje

Springfield

Address
Drury University
900 North Benton Avenue

65802 Springfield, Missouri, Stany Zjednoczone