Drew University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent i studia teologiczne na Drew University .

Położony zaledwie 50 minut jazdy pociągiem od światowej stolicy Nowego Jorku, piękny, zalesiony kampus Drew w Madison w stanie New Jersey jest siedzibą Szkoły Pedagogicznej i Szkoły Teologicznej Drew.

Czy to nauczyciele, poeci, lekarze, ministrowie, uczeni, przywódcy społeczni, aktywiści czy uczący się przez całe życie, absolwenci zawodowych i akademickich programów Drew mają humanistyczny, kreatywny i etyczny sposób myślenia i pracy.

Znajdź swojego mentora wśród wyszkolonych wykładowców. Ucz się w Lesie. Sprawdź, czego się uczysz w jednym z najbardziej dynamicznych i zróżnicowanych kulturowo regionów na wschodnim wybrzeżu. Bądź częścią oddanej społeczności globalnej, która zamierza przygotować cię do zmiany, która ma znaczenie w twoim życiu i na świecie.

Caspersen School of Graduate Studies

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

Drew's Caspersen School of Graduate Studies oferuje szeroką gamę charakterystycznych i elastycznych zaawansowanych programów studiów mających na celu zaspokojenie potrzeb niemal każdego napiętego harmonogramu.

Wszystkie programy opierają się na uznanym przez Drew zaangażowaniu w mentoring studentów i wykładowców, możliwości uczenia się przez doświadczenie poza klasą i ułatwiania silnej społeczności intelektualnej.

Nauki humanistyczne, które kultywują głębokie zaangażowanie w krytyczną refleksję i analizy, stanowią podstawę i wzbogacają wszystkie nasze programy dla absolwentów. Opanowanie tych podstawowych umiejętności zapewnia niezwykłą wszechstronność i zaradność, które wyróżniają naszych absolwentów. Chociaż wiele przyszłych karier nawet nie zostało jeszcze wyobrażonych, z humanistyczną edukacją dla absolwentów Drew, będziesz gotowy na wszystko!

Drew Teological School

Dumnie zakorzenione w tradycji Wesleyan / Metodystów odważnych pomysłów, które wpływają na życie ludzi dla dobra, przez 150 lat szkoliliśmy zakorzenionych, innowacyjnych i odważnych przywódców. Niezależnie od tego, które z naszych 5-stopniowych programów realizujesz, edukacja Drew Teological School obejmuje interdyscyplinarne kursy, które wymagają nieszablonowego myślenia, szkolenia w zakresie praktyk, które dotyczą rzeczywistych problemów i sposobów uczenia się, które promują zdolności adaptacyjne i innowacje.

116827_MAR.jpg

Misja Szkoły Teologicznej i Uniwersytetu

„Zakorzeniona w metodystycznej tradycji innowacyjnych i odważnych interpretacji chrześcijańskiej teologii i praktyk duchowych, Drew University Theological School umacnia myśl twórczą i odważne działania na rzecz sprawiedliwości, pokoju i miłości do Boga, bliźniego i ziemi”.

Misja Szkoły Teologicznej włącza się w prace Uniwersytetu, aby zaoferować zróżnicowanej społeczności uczących się ambitne i zindywidualizowane kształcenie kształtowane przez głęboko zakorzenioną kulturę mentoringu, przemyślane zaangażowanie ze światem poza jego kampusem i niezachwiane zaangażowanie w trwającą przez całe życie kultywację cała osoba. Poprzez swój szczególny nacisk na wzajemność wiedzy, doświadczenia i służby, Drew przygotowuje swoich uczniów do rozkwitu zarówno osobiście, jak i zawodowo, ponieważ przyczyniają się do dobra świata, odpowiadając na pilne wyzwania naszych czasów rygorystyczną, niezależną i pomysłową myślą.

124305_amokubeyinje.jpg

Amo-Augustus Kubeyinje

Associate Vice President

Rejestracja absolwentów

Telefon - 973-408-3646

Połącz się ze mną na WhatsApp

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

Lokalizacje

Madison

Address
36 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Stany Zjednoczone