Przeczytaj oficjalny opis

DigiPen Institute of Technology nie jest typowy uczelni. Położony w Redmond, Washington, centrum globalnego rozwoju gier wideo z ponad 350 interaktywnych firm medialnych w pobliżu, DigiPen przygotowuje studentów do wejścia na przemysł jako programistów światowej klasy, artystów, projektantów i inżynierów gotowych do stawienia czoła wyzwaniom tworzenia nowatorskich oprogramowania i rozrywkowych mediów.

DigiPen oferuje unikalne podejście do edukacji. Zamiast wybierania ich głównych po rozpoczynają studia, studenci zwrócić się bezpośrednio do jednego z programów studiów licencjackich i dwa ośmiu absolwentów DigiPen i zacząć uczyć się podstaw swojej dziedzinie od pierwszego dnia kursu. Program DigiPen łączy rygorystyczne kursów akademickich w fundamentalnych przedmiotów takich jak matematyka, fizyki i informatyki (dla BS w dziedzinie informatyki w studentów Real Time Interactive Simulation) lub kolor, dźwięk i kompozycję (dla BFA w Digital Art i studentów animacji), z praktyczną, projektów zespołowych, gdzie uczniowie tworzą własne gry, animacje, a nawet sprzętu komputerowego w warunkach rzeczywistych. W całej swojej edukacji, studenci korzystają z małej klasy rozmiarach i osobiste uwagi od wykładowców, którzy są głęboko zainwestowanych w ich sukces.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

DigiPen Institute of Technology

Nastawiona na profesjonalnych artystów i kandydatów z tytułem licencjata sztuki lub pokrewnej dziedzinie, ten program łączy Sztuk Pięknych zasady, w tym szczególnym nacis ... [+]

Nastawiona na profesjonalnych artystów i kandydatów z tytułem licencjata sztuki lub pokrewnej dziedzinie, ten program łączy Sztuk Pięknych zasady, w tym szczególnym naciskiem na rysunku rysunek, rzeźba, i historii sztuki, z praktycznym podejściem do produkcji studio sztuki, która pomaga studentom rozwijać zarówno ich osobistych umiejętności i artystycznej głos.

Pełny etat oraz w niepełnym wymiarze czasu Opcje

Studenci mają możliwość zapisania się w tym programie w pełnym wymiarze godzin przez okres dwóch lat, lub rejestrując się w niepełnym wymiarze czasu i rozpowszechnianie ich obciążenia kursu w ciągu czterech lat.

Rekrutacja Informacje

Kandydaci do Master of Fine Arts w programie Digital Arts powinien mieć doświadczenie w następujących obszarach: rysunek, rysunek rysunek, historia sztuki, skład, modelowania 3D, animacji, rzeźby, teorii koloru i cyfrowy obraz. Kandydaci muszą również portfolio sztuka 15 do 20 próbek grafiką być uznane za wstęp. ... [-]

Stany Zjednoczone Redmond
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DigiPen Institute of Technology

Master of Science w dziedzinie informatyki pozwala studentom do dalszego ich zrozumienie informatyki, skupiając się na jego zastosowanie w gry wideo i rozwoju oprogramowa ... [+]

Master of Science w dziedzinie informatyki pozwala studentom do dalszego ich zrozumienie informatyki, skupiając się na jego zastosowanie w gry wideo i rozwoju oprogramowania do symulacji. Nastawiona na profesjonalnych programistów i kandydatów z BS w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie, program ten zapewnia wiedzę i umiejętności do produkcji technologii oprogramowania najnowocześniejsze w wymagającym środowisku zawodowym. Studenci mają możliwość zapisania w programie pełnym wymiarze czasu przez dwa lata lub rejestrując się w niepełnym wymiarze godzin i rozpowszechnianie ich obciążenia kursu w ciągu czterech lat.

Pełny etat oraz w niepełnym wymiarze czasu Opcje ... [-]
Stany Zjednoczone Redmond
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Programs Overview 2014 | DigiPen Institute of Technology

Digital Art & Animation | DigiPen Institute of Technology

Computer Science & Game Design | DigiPen Institute of Technology