Delaware State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DUMNE DZIEDZICTWO, OBIECUJĄCA PRZYSZŁOŚĆ

DSU ma długą historię jako jedna z historycznie czarnych amerykańskich uczelni i uniwersytetów (HBCU). Założona w 1891 roku jako State College for Coloured Students, DSU jest dumna z naszego dziedzictwa jako jednej z pierwszych w kraju instytucji edukacyjnych z dotacjami na grunty. Dziś jesteśmy mile widzianym centrum nauki dla uczniów z różnych środowisk. Nasza obecna populacja obejmuje 63% Afroamerykanów i rosnącą liczbę studentów rasy kaukaskiej, latynoskiej, azjatyckiej i innych studentów zagranicznych.

DSU oferuje unikalne połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Spaceruj po naszym kampusie o powierzchni 356 akrów, a zobaczysz wielowiekowe budynki. W tym samym czasie znajdziesz jednych z najbardziej wykwalifikowanych naukowców w kraju, którzy odkrywają nowe innowacje w dziedzinie medycyny, obrony wojskowej, rolnictwa i nie tylko.

DSU oferuje obecnie 42 opcje studiów licencjackich, co jest imponującą liczbą jak na szkołę naszej wielkości. Oferujemy również 18 programów studiów magisterskich i pięć studiów doktoranckich w takich dziedzinach, jak interdyscyplinarna matematyka stosowana / fizyka matematyczna oraz przywództwo edukacyjne.

Zapraszamy studentów z różnych środowisk. Nasza obecna liczba studentów wynosi 5 054, z czego 91% to studenci studiów licencjackich. Nasz stosunek studentów płci męskiej do żeńskich wynosi 33:67, a 82% naszych pierwszaków mieszka na kampusie w jednym z ośmiu naszych akademików.

Lokalizacje

Dover

Address
North Dupont Highway,1200
19901 Dover, Delaware, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium