Criswell College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Criswell jest Christian College w Dallas, Texas, oferując stopni na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Od momentu powstania w 1970 roku, uczelnia odgrywa wyjątkową i ważną rolę w życiu Chrzciciela i kościoła. Wdzięczni za tym dziedzictwem, nadal budować instytucję szkolnictwa wyższego, o zróżnicowanej społeczności ewangelicznych chrześcijan, wierzących, że jest oddana doskonałości akademickiej i duchowej żywotności.

Criswell utrzymuje akredytowanych i doświadczonych wykładowców, którzy są dedykowane do służby i do kościoła. Kolegium stosunkowo niewielki rozmiar umożliwia profesorów nie tylko pouczać, ale także mentorem, zapewniając studentom możliwość poznania zagadnień teologicznych, zarówno bezpiecznie i głęboko, i uzyskania umiejętności niezbędnych do wpływania społeczeństwa.

Uczelnia jest poświęcona rozwoju ucznia, starając się kształtować charakter i wiedzę studenta na wiele sposobów. W tym samym czasie nasi uczniowie kształtują naszą wspólnotę z ich obecności, jak testują swoje pomysły i wyzwania i uczyć się od swoich rówieśników i mentorów. Mamy więc starannie wybieramy naszych studentów, bo są inwestowane w ich rozwoju naukowego i duchowego oraz składki będą oferować społeczeństwu.

Kampus

Criswell College położony jest na Starym East Dallas, tętniącej życiem i rosnącej społeczności w sąsiedztwie Downtown Dallas.

Studentów

75% procent uczniów Criswell są płci męskiej; 25% procent to kobiety. 38% stanowią Afroamerykanie, Azji, Hispanic / Latino, lub Native American.

Wydział

95% w pełnym wymiarze czasu wydziału Criswell jest posiadać doktorat Terminal lub inny stopień w swojej dziedzinie, co stanowi również różnorodność dyscyplin.

Student-Wydział Współczynnik

Przy stosunku studenta wydziału od 12 do 1, Criswell jest miejscem, gdzie profesorowie osobiście znam i dbają o swoich uczniów.

Programów studiów

Dzięki rozwijającej się programu nauczania, Criswell studentów studiów wybrać z różnych programów studiów. Studentów zainteresowanych kształceniem ogólnym uziemionym w silnym fundamencie biblijnym i teologicznym może dochodzić Associate of Arts. Studenci na poziomie licencjata mogą kontynuować Bachelor of Arts w Nauk Biblijnych, Church Sadzenie & Rewitalizacja, Ministerstwo, psychologii, czy filozofii, polityki i ekonomii (PPE) oraz Bachelor of Science w dziedzinie edukacji.

Absolwenci mogą wybrać programu Master of Arts w ministerstwie, doradztwa lub studia biblijne i teologiczne. Master of Divinity dostępny jest również dla tych, prowadzi święceń lub dla tych, którzy pragną bardziej wszechstronne wykształcenie ministerialne.

Studenckie życie

Życie studenckie w Criswell jest ekscytujące i wielopłaszczyznowy. Między możliwości posługiwania, działań społecznych, grup studyjnych i wydarzeń specjalnych, studenci nigdy nie brakuje na coś do zrobienia i uczyć się w czasie pobytu w szkole.

Czesne i pomocy

W latach 2014-2015, w pełnym wymiarze czasu zaczynają licencjackich studentów zapłacił $ 7.870 w czesne. 55% tych studentów otrzymało pakiety pomocy finansowej.

Akredytacja

Criswell College jest akredytowany przez Stowarzyszenie Południowym kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów do nagród stowarzyszonej, matury i magisterskich.

Lokalizacje

Dallas

Address
4010 Gaston Avenue

Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium