Przeczytaj oficjalny opis

Criswell jest Christian College w Dallas, Texas, oferując stopni na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Od momentu powstania w 1970 roku, uczelnia odgrywa wyjątkową i ważną rolę w życiu Chrzciciela i kościoła. Wdzięczni za tym dziedzictwem, nadal budować instytucję szkolnictwa wyższego, o zróżnicowanej społeczności ewangelicznych chrześcijan, wierzących, że jest oddana doskonałości akademickiej i duchowej żywotności.

Criswell utrzymuje akredytowanych i doświadczonych wykładowców, którzy są dedykowane do służby i do kościoła. Kolegium stosunkowo niewielki rozmiar umożliwia profesorów nie tylko pouczać, ale także mentorem, zapewniając studentom możliwość poznania zagadnień teologicznych, zarówno bezpiecznie i głęboko, i uzyskania umiejętności niezbędnych do wpływania społeczeństwa.

Uczelnia jest poświęcona rozwoju ucznia, starając się kształtować charakter i wiedzę studenta na wiele sposobów. W tym samym czasie nasi uczniowie kształtują naszą wspólnotę z ich obecności, jak testują swoje pomysły i wyzwania i uczyć się od swoich rówieśników i mentorów. Mamy więc starannie wybieramy naszych studentów, bo są inwestowane w ich rozwoju naukowego i duchowego oraz składki będą oferować społeczeństwu.

Kampus

Criswell College położony jest na Starym East Dallas, tętniącej życiem i rosnącej społeczności w sąsiedztwie Downtown Dallas.

Studentów

75% procent uczniów Criswell są płci męskiej; 25% procent to kobiety. 38% stanowią Afroamerykanie, Azji, Hispanic / Latino, lub Native American.

Wydział

95% w pełnym wymiarze czasu wydziału Criswell jest posiadać doktorat Terminal lub inny stopień w swojej dziedzinie, co stanowi również różnorodność dyscyplin.

Student-Wydział Współczynnik

Przy stosunku studenta wydziału od 12 do 1, Criswell jest miejscem, gdzie profesorowie osobiście znam i dbają o swoich uczniów.

Programów studiów

Dzięki rozwijającej się programu nauczania, Criswell studentów studiów wybrać z różnych programów studiów. Studentów zainteresowanych kształceniem ogólnym uziemionym w silnym fundamencie biblijnym i teologicznym może dochodzić Associate of Arts. Studenci na poziomie licencjata mogą kontynuować Bachelor of Arts w Nauk Biblijnych, Church Sadzenie & Rewitalizacja, Ministerstwo, psychologii, czy filozofii, polityki i ekonomii (PPE) oraz Bachelor of Science w dziedzinie edukacji.

Absolwenci mogą wybrać programu Master of Arts w ministerstwie, doradztwa lub studia biblijne i teologiczne. Master of Divinity dostępny jest również dla tych, prowadzi święceń lub dla tych, którzy pragną bardziej wszechstronne wykształcenie ministerialne.

Studenckie życie

Życie studenckie w Criswell jest ekscytujące i wielopłaszczyznowy. Między możliwości posługiwania, działań społecznych, grup studyjnych i wydarzeń specjalnych, studenci nigdy nie brakuje na coś do zrobienia i uczyć się w czasie pobytu w szkole.

Czesne i pomocy

W latach 2014-2015, w pełnym wymiarze czasu zaczynają licencjackich studentów zapłacił $ 7.870 w czesne. 55% tych studentów otrzymało pakiety pomocy finansowej.

Akredytacja

Criswell College jest akredytowany przez Stowarzyszenie Południowym kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów do nagród stowarzyszonej, matury i magisterskich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Criswell College

Master of Arts w badaniach chrześcijańskich (MAC) stopień jest idealny dla osób powołanych do służby, którzy wcześniej nie mieli szkolenia teologiczną. To, czy badań stud ... [+]

Master of Arts w badaniach chrześcijańskich (MAC) stopień jest idealny dla osób powołanych do służby, którzy wcześniej nie mieli szkolenia teologiczną. To, czy badań studenckich w kampusie lub w całości online, program zapewnia podstawową wiedzę na temat teologii, historii Kościoła, ewangelizacji i Starego i Nowego Testamentu. Ten stopień buduje solidne podstawy do pracy w każdej dziedzinie służby i przygotowującym uczniów do roli lidera w lokalnych kościołach i na polu misyjnym.

Minimalne wymagania stopnia (36 godzin) Podstawa programowa (36 godzin) Hermeneutyka biblijna BIB 505 EMS 501 Prywatne Ewangelizacja THS 504 Duchowe Fundacje THS 510 Teolo... [-]
Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Criswell College

Celem Master of Arts w teologicznych i Nauk Biblijnych jest wyposażenie studentów są właściwe w głównych dziedzinach badań akademickich, które odnoszą się do Starego Test ... [+]

Celem Master of Arts w teologicznych i Nauk Biblijnych jest wyposażenie studentów są właściwe w głównych dziedzinach badań akademickich, które odnoszą się do Starego Testamentu, Nowy Testament i doktryny chrześcijańskiej. Program skupia się na językach biblijnych, podstawowych elementów tradycji chrześcijańskiej i rozwoju pracy dyplomowej, a także odrębne i intensywnych utworów w badaniach biblijnych, historycznych / teologii systematycznej lub interdyscyplinarne połączenie tych dwóch. W związku z tym, studenci, którzy ukończą tego stopnia są przygotowani do dalszych badań w nauce chrześcijańskiej i możliwych starań w innych magisterskich lub doktoranckich.... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Criswell College

Master of Arts w zakresie poradnictwa, zarówno non-licensure i programy licensure, mają na celu przygotowanie studentów do mądre i skuteczne u osób doradczych, par i rodz ... [+]

Master of Arts w zakresie poradnictwa, zarówno non-licensure i programy licensure, mają na celu przygotowanie studentów do mądre i skuteczne u osób doradczych, par i rodzin, a do tego z chrześcijańskiego światopoglądu. Te wyraźnie różne programy podkreślają rozwój umiejętności opartych na badaniach i studium psychologii i doradztwa teorii, zachęcając uczniów do rosną w ich wiary i chrześcijańskiej dojrzałości. Studenci są przygotowani do służby w ustawieniach chrześcijańskich i świeckich, takich jak miejscowym kościele, chrześcijańskich ministerstw doradczych, uczelni, praktyk prywatnych, szpitali psychiatrycznych i innych agencji zdrowia psychicznego i organizacji. Absolwenci programu rejestrację szczepionki mogą ubiegać się w licencjonowanych doradców zawodowych w stanie Teksas po zdaniu egzaminu Narodowy doradcą, egzamin, Texas orzecznictwa i ukończenia budowy 3000-godzinny nadzorowanego stażu.... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Criswell College

Celem magistra teologii jest dostarczenie studentom biblijnej i teologicznej fundacji, które mogą wyposażyć je do służby w jakimkolwiek kontekście służby zawodowej. ... [+]

Celem magistra teologii jest dostarczenie studentom biblijnej i teologicznej fundacji, które mogą wyposażyć je do służby w jakimkolwiek kontekście służby zawodowej. Staramy się osiągnąć ten cel poprzez zapewnienie, że program zapewnia studentom połączonych elementów chrześcijańskiego światopoglądu, jak również wyraźnie Chrzciciela przekonania. Konkretnie to studenci, którzy kończą ten program jest przygotowany do działania w kolejnych miejscach, takich jak pastorate, duszpasterstwa, misji, czy edukacja.

Minimalne wymagania stopnia (90 godzin) Studia biblijne i langauges (39 godzin) BIB 501 Biblia Wprowadzenie Hermeneutyka biblijna BIB 505 GRK 501 Grecki I GRK 502 Grecki II HEB 501 Hebrajski I HEB 502 Hebrajski II NTS 501 Nowy Testament Wstęp I NTS 601 Nowy Testament Wstęp II OTS 501 Stary Testament Wstęp I OTS 601 Stary Testament Wstęp II ... [-]
Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku